Učenici Gimnazije osvojili prva mesta na međuokružnom takmičenju iz Hemije Redakcija 16. април 2021. Share this:Post Podeli ovo:Učenici Gimnazije Vuk Živković I -3 I Mihajlo Mitrović IV – 3 , osvojili su prva mesta u svojim kategorijama ,na međuokružnom takmičenju iz Hemije. Vuk Živković je ostvario plasman na republičko takmičenje. Podeli ovo: Tags: Gimnazija Takmičenje TIMOČKA KRAJINA VESTI Zaječar Continue Reading Previous: Predstojećeg vikenda na program su utakmice 29. kola Srpske lige „Istok“.Next: U subotu i nedelju 17. I 18. aprila na programu su utakmice 23. kola Zone „Istok“. Оставите одговор Одустани од одговораВаша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *Коментар * Име * Е-пошта * Веб место Сачувај моје име, е-пошту и веб место у овом прегледачу веба за следећи пут када коментаришем. Notify me of follow-up comments by email. Notify me of new posts by email. Δ Možda vas zanima i ovo? USKORO BIVŠI PREDSEDNIK SRBIJE OPET LAŽE: ZVUČNI TOP JE POSTOJAO 15. MARTA I UPOTREBLJEN JE PROTIV NARODA! (VIDEO) Redakcija 21. јун 2026. ACA LUKAS: „Portparol“ Cece Ražnatović se pari sa kerovima! (VIDEO) Redakcija 18. јун 2026. ETERA GEA: CENTAR PRIRODNE MEDICINE! Redakcija 11. јун 2026.