Sportski TV program – ponedeljak, 19. jun 2017.

Sportski TV program – ponedeljak, 19. jun 2017.

07.00 Arenasport 1 FIFA fudbal
07.30 Eurosport 2 FIA Evropsko prvenstvo, Kipar, pregled
07.30 Arenasport 1 Automoto, ABS šou
07.45 Sport klub 3 Košarka (ž): Francuska – Srbija
07.45 Arenasport 2 Hokej: Pitsburg – Nešvil
07.45 Sport klub 2 Fudbal: Gvizhou – Gvangžu Evergrande
08.00 Sport klub 1 Vesti
08.00 Arenasport 4 Fudbal: Australija – Brazil
08.00 Arenasport 1 Boks
08.00 Eurosport 2 24 časa Le Mana, best of
08.00 Arenasport 3 Fudbal: Aldosivi – Boka Juniors
08.30 Sport klub 1 Košarka: Golden Stejt – Klivlend
08.30 Arenasport 1 Fudbal, magazin Lige šampiona
08.35 Eurosport Fudbal: Filadelfija – Red Bul
08.45 SOS SOS vesti
09.00 Eurosport 2 Štutgart, finale
09.00 Arenasport 1 Košarka: Real Madrid – Valensija
09.05 SOS Fudbalski miks
09.15 Sport klub 3 ATP Hartogenboš, finale
09.25 Sport klub 2 Svet sporta magazin
09.50 Sport klub 2 Atletika, dijamantska liga, Stokholm
10.00 Eurosport Reli
10.00 Arenasport 4 Fudbal: Sport – Vitorija
10.00 Arenasport 3 Fudbal: Nemačka – Češka, U21
10.00 Arenasport 2 Boks
10.15 Eurosport 2 Notingem, finale
10.30 SOS Sportski dnevnik
10.30 Arenasport 1 Arenasport vesti
10.30 Eurosport 24 sata Le Mana
10.50 Sport klub 3 Palakanestro: Venecija – Trentino
11.00 Sport klub 1 Španska liga specijal: Luis Enrike
11.00 SOS Da li znate?
11.00 Arenasport 1 Fudbal: River Plate – Rasing
11.15 SOS Total soker
11.30 Eurosport 2 FIA EP, Kipar, pregled
11.35 Eurosport Tenis: ATP Štutgart, finale
11.45 Sport klub 2 Na današnji dan
12.00 Eurosport 2 Svetsko prvenstvo, Misano, 1. i 2. trka
12.00 Arenasport 3 Fudbal, Liverpul TV
12.00 Arenasport 2 Bejzbol: Boston – Hjuston
12.00 Sport klub 2 ATP Hale, VTA Birmingem, direktno
12.00 Arenasport 4 Košarka: Crvena zvezda – FMP
12.00 Sport klub 1 VTA Birmingem i ATP 500 Hale, direktno
12.30 Eurosport Tenis: VTA Notingem
12.30 Sport klub 3 Košarka (ž): Latvija – Belgija, direktno
12.45 SOS SOS vesti
13.00 Sport klub 2 ATP Kvins, ATP Hale, VTA Birmingem, direktno
13.00 SOS Sećanja
13.00 Arenasport 1 Fudbal: Danska – Italija, U21
13.00 Sport klub 1 ATP 500 Kvins i ATP 500 Hale, direktno
13.20 RTS 2 Biciklistička trka “Kroz Srbiju – Zrenjanin, r.
13.30 Eurosport Biciklizam, Tur Slovenije
13.30 Eurosport 2 24 časa Le Mana, best of
13.45 Arenasport 4 Boks
13.45 Arenasport 3 Fudbal: Monako – PSŽ
14.00 Eurosport Biciklizam, Francuska
14.15 Arenasport 4 Odbojka, SL: Argentina – Srbija
14.20 Sport klub 3 Fudbal: Tenerife – Kadiz
14.30 Arenasport 2 Dokumentarni film
14.30 Eurosport 2 Potera istorije
14.30 SOS SOS vesti
14.35 Eurosport 2 Trka kroz Sloveniju, 4. etapa
14.50 RTS 2 Košarka (ž): EP: Srbija – Slovenija, prenos
15.00 Eurosport 24 sata Le Mana
15.00 Arenasport 1 Fudbal. Arsenal TV arhiva
15.00 Arenasport 2 Dokumentarni film
15.15 SOS Fudbalski miks
15.30 Arenasport 2 Automoto, Indikar, Indi 500 pregled
15.45 Arenasport 3 Fudbal, EP U21, pregled
16.00 Eurosport Superbajk
16.00 Eurosport 2 Rut du Sud, Francuska, 3. i 4. etapa
16.05 Sport klub 3 Fudbal: Viljareal – La Liga, egzibicija
16.15 Arenasport 3 Fudbal: Fluminense – Flamengo
16.15 Arenasport 4 Fudbal: Borusija Dortmund – Real Madrid
16.30 Eurosport 2 24 časa Le Mana, best of
16.30 Eurosport Tenis: ATP Štutgart, finale
16.30 Arenasport 2 Rukomet: Barselona – Kil
16.50 Sport klub 3 Fudbal, U12, Španija, finale
17.00 Arenasport 1 Clubland
17.05 SOS SOS bubamara
17.30 Eurosport Tenis: VTA Notingem
17.30 Eurosport 2 Potera istorije
17.30 Arenasport 1 Arena specijal: Milan Mandarić intervju
17.35 Eurosport 2 Trka kroz Sloveniju, 4. etapa
17.45 Sport klub 3 Zlatni momenti JU sporta
18.00 Sport klub 3 Košarka (ž): Češka – Španija, direktno
18.00 Arenasport 1 Fudbal, U21: Slovačka – Engleska, EP, direktno
18.00 Arenasport 2 Košarka: Crvena zvezda – FMP
18.00 Arenasport 4 Hokej: Pitsburg – Nešvil
18.00 SOS Fudbalski miks
18.00 RTS 2 Serija (ž): EP: Crna Gora – Rusija, prenos
18.15 Arenasport 3 Fudbal: Banfild – Rosario Central
18.30 SOS SOS vesti
18.30 Eurosport Supersport
18.30 Eurosport 2 Rut du Sud, Francuska, 3. i 4. etapa
19.30 Eurosport 2 24 časa Le Mana, best of
19.35 Eurosport Biciklizam: Francuska
19.45 Arenasport 2 Boks
19.55 Sport klub 3 Evroliga, pregled sezone
19.58 RTS 1 Fudbal: Australija – Nemačka
20.00 Arenasport 4 Fudbal, Liverpul TV arhiva
20.00 Sport klub 2 Segunda divizion, plej of, polufinale
20.00 SOS SOS kolaž
20.00 Arenasport 1 Košarka, emisija U obruču
20.15 Arenasport 2 Odbojka, SL: Srbija – Brazil
20.15 Arenasport 3 Fudbal, EP U21, studio
20.20 RTS 2 Košarka (ž): EP: Francuska – Grčka, prenos
20.30 Eurosport 2 Štutgart, finale
20.30 Eurosport 24 sata Le Mana
20.30 Sport klub 3 Košarka (ž): Slovačka – Italija, direktno
20.45 Arenasport 3 Fudbal, EP U21: Poljska – Švedska
20.45 Sport klub 1 Atletika, dijamantska liga, Stokholm
21.00 Arenasport 1 Košarka: Crvena zvezda – FMP
21.10 SOS Total soker – odjeci, uživo
21.30 Eurosport Superbajk
21.30 Eurosport 2 Notingem, finale
21.50 Sport klub 2 Car Fashion
22.00 Arenasport 2 Boks
22.00 Arenasport 4 Automoto, Mesiko, pregled
22.00 Eurosport Fudbal, MLS
22.15 Sport klub 2 Košarka (ž): Belorusija – Turska
22.20 Sport klub 3 Biciklizam, Švajcarska, poslednja etapa
22.25 Eurosport 2 Vesti
22.30 Eurosport 2 24 časa Le Mana, best of
22.30 SOS Sportski dnevnik
22.45 Arenasport 3 Mini fudbal, EP, finale
22.55 Arenasport 1 Arenasport vesti
23.00 Arenasport 4 Poker
23.00 Sport klub 1 Vesti
23.05 SOS SOS koš
23.30 Eurosport 2 FIFA fudbal magazin
23.30 Sport klub 1 Košarka (ž: Srbija – Slovenija
23.30 Arenasport 1 Automoto, Mobil auto
23.45 Arenasport 3 Fudbal: Aldosivi – Boka Juniors
23.50 Sport klub 2 Košarka (ž): Češka R. – Španija
23.55 Eurosport 2 Vesti
00.00 Arenasport 2 Fudbal, Liverpul TV arhiva
00.00 Arenasport 4 Košarka: Real Madrid – Valensija
00.00 Arenasport 1 Fudbal, U21: Poljska – Švedska
00.15 Sport klub 3 Fudbal: Burnemut – Vest Hem
00.45 SOS SOS vesti
01.00 SOS Noćni program
01.00 Sport klub 1 Košarka
01.25 Sport klub 2 Košarka (ž): Latvija – Belgija
01.45 Arenasport 4 Automoto, Mobil auto
01.45 Arenasport 3 Fudbal: Napoli – Milan
02.00 Arenasport 2 Bejzbol: Boston – Hjuston
02.00 RTS 2 Košarka: Srbija – Slovenija (ž), r.
02.00 Arenasport 1 Fudbal: Sport – Vitorija
02.05 Sport klub 3 Fudbal: Gvangžu – Šangaj
02.15 Arenasport 4 Odbojka, SL: SAD – Rusija
02.30 Sport klub 1 Košarka EP (ž)
03.00 Sport klub 2 Košarka (ž): Srbija – Slovenija
03.20 RTS 2 Košarka (ž): Crna Gora – Rusija, r.
03.30 Arenasport 3 Clubland
03.40 RTS 1 Fudbal: Australija – Nemačka, r.
03.50 Sport klub 3 Košarka: CSKA – Himki
04.00 Sport klub 1 VTA Premijer Birmingem, ATP Hale, ATP Kvins
04.00 Arenasport 1 boks
04.00 Arenasport 3 Fudbal: Vasko De Gama – Aval
04.15 Arenasport 4 Fudbal: Atletiko Madrid – Bajern
04.30 Arenasport 2 Rukomet: Celje – Zagreb
04.30 Arenasport 1 Fudbal: Banfild – Rosario
04.30 RTS 2 Košarka (ž): Francuska – Grčka, r.
04.35 Sport klub 2 Košarka (ž): Mađarska – Ukrajina
05.25 Sport klub 3 Košarka (ž): Francuska – Grčka

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Podeli ovo:

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Next Post

Organizatori otežali alfu, Borković bez bodova

Пон јун 19 , 2017
Organizatori uticali na trku – Najbolji srpski automobilista Dušan Borković završio je nastup u šestom vikendu TCR Svetskog šampionata, a veliku ulogu imali su organizatori trke. Borković na 11. i 12. trci nije uspeo da poveća bodovni saldo, uprkos velikoj želji, jer je njegov auto dodatno otežan. Vozač Alfa Romeo Đulijete […]
Translate »