Sportski TV program – petak, 16. jun 2017.

Sportski TV program – petak, 16. jun 2017.

07.00 Eurosport Tenis: ATP Štutgart
07.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled kola Superlige Srbije
07.00 Eurosport 2 Urugvaj – Venecuela, polufinale
07.45 Arenasport 2 Automoto, ABS šou
08.00 Arenasport 4 FIFA fudbal emisija
08.00 Arenasport 3 Fudbal: Napredak – Partizan
08.00 Arenasport 1 Clubland
08.15 Arenasport 2 Automoto, Indikar, Detroit
08.15 Sport klub 2 Pregled japanske lige
08.30 Arenasport 1 Automoto, ABS šou
08.30 Eurosport 24 sata Le Mana, kvalifikacije
08.30 Arenasport 4 Rukomet, pregled Bundeslige
08.40 Sport klub 2 Ekstremni svet sporta
08.45 SOS SOS vesti
09.00 SOS Fizioterapija
09.00 Arenasport 4 Fudbal: Italija – Urugvaj
09.00 Arenasport 1 Košarka: Baskonija – Valensija
09.00 Sport klub 1 Španska 2. liga, plej of polufinale
09.10 Sport klub 2 Košarka: CSKA – Himki
09.15 Sport klub 3 Fudbal: Gruzija – Srbija
09.15 SOS Borilački sportovi
10.00 Arenasport 2 Boks
10.00 Arenasport 3 Fudbal, Liga šampiona, polufinala
10.00 Eurosport Tenis: ATP Štutgart
10.00 Eurosport 2 Biciklizam,. Francuska
10.30 SOS Sportski dnevnik
10.30 Arenasport 1 Arenasport vesti
10.45 Sport klub 1 Košarka: Klivlend – Golden Stejt
10.50 Sport klub 2 Atletiks
11.00 Sport klub 3 Fudbal, pregled kvalifikacija, 5. kolo
11.00 SOS Da li znate
11.00 Eurosport 2 Pariz, meč dana
11.00 Arenasport 1 Foot Brazil, pregled
11.00 Eurosport Tenis: ATP Štutgart, prenos
11.00 Arenasport 4 Poker
11.15 SOS SOS mreža
11.20 Sport klub 2 Atletika, Dijamantska liga, Rim
11.30 Arenasport 1 FIFA fudbal emisija
11.55 Sport klub 3 Pregled japanske lige
12.00 Eurosport 2 Tenis: Gem, set i Mats
12.00 Arenasport 3 Fudbal: Sao Paulo – Vitoria
12.00 Arenasport 4 Košarka: Mega Leks – Crvena zvezda
12.00 Arenasport 1 Fudbal: Brazil – Argentina, direktno
12.00 Arenasport 2 Hokej: Pitsburg – Nešvil
12.15 RTS 1 Sport plus
12.30 Eurosport 2 Biciklizam,. Francuska
12.30 Sport klub 3 Fudbal: Partizan – Rijeka
12.45 Sport klub 1 ATP Magazin
12.45 SOS SOS vesti
13.00 SOS Sećanja
13.05 Eurosport 24 sata Le Mana, kvalifikacije
13.15 Sport klub 1 Fudbal, pregled kvalifikacija
13.20 Sport klub 2 Košarka: Klivlend – Golden Stejt
13.30 Eurosport 2 Pariz, polufinale dublova (ž)
13.45 Arenasport 4 FIFA fudbal emisija
13.45 Arenasport 3 Fudbal: Roma – Udineze
13.45 Sport klub 3 Magazin Premijer lige
14.00 Arenasport 1 Automoto, Indikar, Detroit, pregled
14.00 Arenasport 2 Rukomet, pregled EHF
14.15 Arenasport 4 Automoto, ABS šou
14.15 Sport klub 1 NBA finale, pregled
14.15 Sport klub 3 Fudbal: OFK Beograd – Željezničar
14.30 Arenasport 2 Dokumentarni film
14.30 Sport klub 1 Tenis: ATP Hartogenboš, prenos četvrtfinala
14.45 Arenasport 4 Fudbal, Milan TV
14.45 Eurosport Biciklizam
15.00 Arenasport 1 Automoto, ABS šou
15.15 SOS SOS kolaž
15.15 Eurosport 2 Biciklizam,. Francuska
15.25 Sport klub 2 Trans vorld sport
15.30 Arenasport 2 Automoto, Portugal, pregled
15.30 Sport klub 3 Košarka: CSKA – Himki
15.30 Arenasport 3 Clubland
15.40 Arenasport 1 Odbojka, SL: Srbija – Argentina, direktno
15.45 Arenasport 4 Fudbal: Juventus – Real Madrid
16.00 Arenasport 3 Fudbal: Kostarika – Panama
16.15 Eurosport Tenis: ATP Štutgart, prenos
16.20 Sport klub 2 Moto GP Katalonija, trening
16.30 Eurosport 2 Pariz, polufinale dublova (ž)
16.30 Arenasport 2 Rukomet, EHF finale
16.30 SOS SOS vesti
16.5 RTS 2 Biciklizam: Trka kroz Srbiju
17.05 Sport klub 3 Fudbal: Hal – Kristal Palas
17.15 SOS Fudbalski miks
17.30 Arenasport 4 Odbojka, Italija – SAD, direktno
17.30 Eurosport 2 Engleska – Italija, polufinale
17.50 RTS 2 Košarka (ž): Srbija – Grčka
17.55 Sport klub 2 NBA finala
18.00 Arenasport 3 Fudbal: Italija – Urugvaj
18.00 Sport klub 1 Košarka: Klivlend – Golden Stejt
18.00 Arenasport 2 Košarka: Mega Leks -Crvena zvezda
18.10 Sport klub 2 Moto GP Katalonija, trening
18.30 SOS Sportski dnevnik
19.00 Eurosport 2 Fudbal, Bundesliga
19.00 Sport klub 3 Košarka: Fenerbahče – Bešiktaš, direktno
19.05 SOS SOS kolaž
19.30 Arenasport 1 Fudbal, Liga šampiona, pregled sezone
19.30 Arenasport 4 Automoto, Indikar, Detroit
19.35 Eurosport Biciklizam: Ruta juga
19.55 Eurosport 2 Vesti
2.00 Arenasport 2 Dokumentarni film
20.00 Arenasport 3 Fudbal: Brazil -Argentina
20.00 Arenasport 2 Automoto, Mobil auto
20.00 SOS Treniraj, budi zdrav
20.00 Eurosport 2 Pariz, polufinale (m)
20.30 Arenasport 2 Odbojka, SL: Francuska – Rusia, direktno
20.30 Arenasport 4 Košarka: Real Madrid – Valensija, direktno
20.30 Arenasport 1 Boks
20.45 Sport klub 3 Fudbal: Estonija – Belgija, direktno
20.45 Sport klub 1 Košarka: Trentino – Venecija/Avelino, prenos
20.45 Sport klub 2 Fudbal: Latvija – Portugal, direktno
21.00 Eurosport FIFA fudbal
21.00 Arenasport 1 Košarka: FMP – Partizan, direktno
21.00 SOS Sećanja
21.30 Eurosport 2 Engleska – Italija, polufinale
21.30 Eurosport 24 sata Le Mana, kvalifikacije
22.00 Arenasport 3 Fudbal: Juventus – Real Madrid
22.30 Arenasport 2 Boks
22.30 SOS Sportski dnevnik
22.30 Eurosport Tenis: ATP Štutgart
22.30 Eurosport 2 Fudbal, Bundesliga
22.30 Arenasport 4 Rukomet, pregled Bundeslige
22.35 Sport klub 1 SK Miks
22.45 Sport klub 3 Košarka: Klivlen
22.45 Sport klub 2 Fudbal: Rusija – Čile
22.55 Arenasport 1 Arenasport vesti
23.00 Sport klub 1 Vesti
23.00 Arenasport 4 Poker
23.10 SOS Fudbalski miks
23.25 Eurosport 2 Vesti
23.30 Eurosport 2 Tenis: Gem, set i Mats
23.30 RTS 2 Biciklizam: Trka kroz Srbiju
23.30 Sport klub 1 Košarka
23.30 Arenasport 1 Rukomet, EHF finale
23.50 RTCG Rukomet: Crna Gora – Belorusija
00.00 Arenasport 4 Košarka: FMP – Partizan
00.00 Arenasport 3 Fudbal: Vasko – Korintians
00.00 Eurosport Biciklizam: Ruta juga
00.00 Arenasport 2 Fudbal, polufinale
00.20 Sport klub 2 Fudbal: Gibraltar – Kipar
00.40 Sport klub 3 League of Legends – Fortuna Championship Series Season 3
00.45 SOS SOS vesti
01.00 Sport klub 1 Biciklizam: Trka kroz Švajcarsku
01.00 Arenasport 1 Bejzbol: Vašington – Teksas
01.00 SOS Noćni program
01.45 Arenasport 4 Automoto, Indikar, Detroit, pregled
01.45 Arenasport 3 Fudbal: Juventus – Fiorentina
02.15 Sport klub 2 Fudbal: Holandija – Luksemburg
02.30 Sport klub 3 Fudbal: Latvija – Portugal
02.45 Arenasport 4 Dokumentarni film
03.30 Arenasport 2 Automoto, Argentina, pregled
03.30 Arenasport 3 Clubland
04.00 Arenasport 1 Fudbal: Kostarika – Panama
04.00 Arenasport 3 Fudbal: Monako – Guingamp
04.00 Sport klub 2 Fudbal: Andora – Mađarska
04.15 Arenasport 4 Fudbal, Liga šampiona, polufinala
04.15 Sport klub 3 Fudbal, pregled kvalifikacija, 5. kolo
04.30 Arenasport 2 Rukomet, EHF Liga šampiona, za 3. mesto
04.45 Sport klub 3 Fudbal: Farska Ostrva – Švajcarska
05.45 Sport klub 2 Fudbal: Estonija – Belgija

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Podeli ovo:

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Next Post

Rađen: Ja sam vojnik reprezentacije, rado ću se odazvati pozivu selektora

Пет јун 16 , 2017
Vojnik reprezentacije – Dugogodišnji vaterpolo reprezentativac Srbije Nikola Rađen rekao je na promotivnom času u Novom Pazaru da mu je taj sport mnogo dao, a da on želi da mu se oduži kroz igranje i rad s najmlađima – Drago mi je da sam zatekao mnogo dece u bazenu. Naišao sam […]
Translate »