TV program – četvrtak, 28. decembar 2017.

TV program – četvrtak, 28. decembar 2017.

08.00Sport klub 1Vesti
08.00Arenasport 3Fudbal: Trikala – PAOK
08.00Arenasport 4FIFA fudbal
08.00Eurosport 2Serija domaćih nacija, Glazgov
08.15Arenasport 2Hokej: Karolina – Toronto
08.20Sport klub 3Evroliga: Barselona – Unikaha
08.30Sport klub 1Fudbal: Cedevita – Levaloa
08.30Arenasport 4Fudbal, pregled belgijske lige
08.45SOSSOS vesti
09.00Eurosport 2Watts top 10
09.00Arenasport 4Fudbal: Bristol Siti – Mančester Junajted
09.00Arenasport 1Košarka: Dinamik – Zrinjski
09.00Sport klub 2Odbojka: Fenerbahče – Peruđa
09.05SOSSOS mreža
09.15Eurosport 2Bela serija
09.30Eurosport 2Četiri skakaonice, best of
09.55Sport klub 3Fudbal: Menhengladbah – Leverkuzen
10.00Arenasport 3Fudbal: PSŽ – Bajern
10.00Arenasport 2Boks: Horn – Korkoran
10.00EurosportFIFA fudbal
10.15Sport klub 1Top tenis
10.30SOSSportski dnevnik
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
10.30Eurosport 2Sent Moric, Švajcarska
10.40Sport klub 2INdijska liga. Nortist Junajted – Mumbaj Siti
10.45Sport klub 1Evrokup: Lokomotiva – Partizan
11.00Arenasport 1Fudbal: PSŽ – Kaen
11.00Arenasport 4Poker
11.00SOSAforizmi o sportu
11.15SOSFudbalski miks
11.30Eurosport 2Lahti, Finska, najbolji momenti
11.45Sport klub 3Evrokup: Trentino – Gran Kanaria
12.00Arenasport 3Fudbal: Lester Siti – Mančester Siti
12.00Arenasport 4Košarka. Gaziantep – PAOK
12.00Arenasport 2Hokej: Toronto – Kolambas
12.00SOSBorilački sportovi
12.15Sport klub 1Fudbal: Milan – Inter
12.25Sport klub 2KHL Ice Week
12.30Eurosport 2FIFA fudbal magazin
12.40Sport klub 2Fudbal: Bajern – Dortmund
13.00Arenasport 1Košarka, magazin ABA lige
13.00SOSSOS koš
13.00Eurosport 2Melburn, best of
13.15EurosportAlpsko skijanje, Austrija
13.20Sport klub 3NBA Inside Stuff
13.30Arenasport 1FIFA fudbal
13.45Arenasport 4Košarka, magazin ABA lige
13.45Arenasport 3Fudbal: Mehelen – Klub Briž
13.45Sport klub 3Japanska liga, pregled sezone
14.00Sport klub 1Najbolje od Dejvis kupa 2017.
14.00RTS 2Tenis: Mubadala 2017, prenos
14.00Arenasport 1Fudbal: Larisa – Ksanti, direktno
14.00Arenasport 2FINA akvatik
14.00Eurosport 2Pariz, best of
14.15Sport klub 3NFL: Pitsburg – Nju Ingland
14.15Arenasport 4FIFA fudbal
14.30SOSSOS vesti
14.30Arenasport 2Dokumentarni film
14.30EurosportOI: Olimpijska priznanja
14.35Sport klub 2Fudbal: Roma – Torino
14.45EurosportOI: Teorija sporta
14.45Arenasport 4Fudbal, pregled kola italijanske lige
14.55Sport klub 1SK miks, novogodišnje izdanje
15.00Eurosport 2Njujork, best of
15.15SOSSportski savez Srbije
15.15Arenasport 4Red Bul, Čiba, pregled
15.30SOSSOS mreža
15.30Arenasport 3Clubland
15.30Sport klub 1Indijska liga, prenos
15.30Arenasport 2Automoto, Indikar, St Petersburg, pregled
16.00Eurosport 2Klasici, best of
16.00Arenasport 3Fudbal: Monako – Rens
16.00Arenasport 1Fudbal: Čelzi – Burnmut
16.15Arenasport 4Fudbal: Lamia – Panatinaikos, direktno
16.25Sport klub 2La liga magazin
16.30SOSSOS vesti
16.30EurosportSkijaški skokovi: Nemačka
16.30Arenasport 2Rukomet: Gorenje – Meškov Brest
16.40Sport klub 3KHL Ice Week
16.50Sport klub 1Evrokup: Budućnost – Lijetkabelis, prenos
16.55Sport klub 3NFL Gameday
16.55SOSAforizmi o sportu
17.00Eurosport 2Điro D’Italija, best of
17.00Sport klub 2Odbojka: Zenit Kananj – Berlin, direktno
17.15SOSPuls života
17.30Sport klub 3KHL: CSKA – Metalurg MG, direktno
17.55RTS 2Odbojka (ž): Jedinstvo (Stara Pazova) – Crvena zvezda, prenos
18.00Arenasport 1Fudbal, pregled kola francuske lige
18.00Arenasport 3Fudbal: Verona – Milan
18.00Eurosport 2Tur de Frans, best of
18.00Arenasport 2Košarka: Dinamik – Zrinjski
18.15EurosportBiatlon: Nemačka
18.15Arenasport 4FIFA fudbal
18.30SOSSOS vesti
18.30Arenasport 4Fudbal: Levadiakos – PAS Gianina, direktno
18.30Arenasport 1Rukomet: Hanover -Lemgo, direktno
18.45Sport klub 1Evroliga: Fenerbahče – Real Madrid, prenos
19.00Eurosport 2Vuelta, best of
19.00Sport klub 2NBA Action
19.15SOSAutokomanda
19.30Sport klub 3Fudbal: Eibar – Đirona, direktno
19.30Sport klub 2NFL Gameday
19.45Arenasport 2Great Sporting momments
20.00Eurosport 2Watts top 10
20.00Arenasport 3Fudbal: Bristol Siti – Mančester Junajted
20.00SOSSOS kolaž
20.05Sport klub 2Evroliga. Makabi – Fenerbahče, direktno
20.15Arenasport 1Automoto, ABS šou
20.15Arenasport 2Odbojka, Svetsko klupsko prvenstvo, finale
20.30Eurosport 2Inihen (San Kandido), Italija, ski kros
20.30Arenasport 4Fudbal: Gent – Sporting Šarlroa, direktno
20.30EurosportVesti
20.35EurosportZimski sportovi: Lindzi Von
20.40SOSKnjiga za vikend
20.45Arenasport 1Rukomet: Leven – Flensburg, direktno
21.00Sport klub 1Fudbal: Kristal Palas – Arsenal, prenos
21.00SOSFudbalski miks
21.00EurosportAlpsko skijanje: Italija
21.25Eurosport 2Vesti
21.30Sport klub 3Fudbal: Alaves – Malaga, direktno
21.30Eurosport 2Melburn, best of
22.00EurosportSki skokovi: FIS Svetski kup
22.00Arenasport 3Fudbal: Lajpcig – Bešiktaš
22.00Sport klub 2NBA Live
22.00SOSDnevni događaji
22.00Arenasport 2Boks: Lomačenko – Rigondo
22.15Sport klub 2Ekstremno jedrenje, Los Kabos
22.30Eurosport 2Pariz, best of
22.30Arenasport 4Košarka, magazin ABA lige
22.30SOSSportski dnevnik
22.30Arenasport 1Košarka, magazin ABA lige
22.45Sport klub 2Odbojka: Halkbank Ankara – PAOK
22.55Arenasport 1Arenasport vesti
23.00Sport klub 1Vesti
23.00Arenasport 4Poker
23.15SOSKošarka
23.30Sport klub 1Evroliga: Žalgiris – Olimpijakos
23.30Arenasport 1Fudbal: Bristol Siti – Mančester Siti
23.30Sport klub 3Ragbi: Lester – Munster
23.30Eurosport 2Njujork, best of
00.00Arenasport 4Košarka: Bešiktaš – Ostende
00.00Arenasport 3Fudbal: Larisa – Ksanti
00.00Arenasport 2Fudbal: Gent – Sporting Šarlroa
00.25Sport klub 2Evrokup: Bilbao – Lokomotiva
00.25Sport klub 2Ekstremni svet sporta
01.10Sport klub 3Evroliga: Crvena zvezda – Panatinaikos
01.15SOSNoćni program
01.30Arenasport 1Vaterpolo: Jadran Carine – Pro Reko
01.30EurosportFIFA fudbal
01.45Arenasport 4Fudbal, pregled kola francuske lige
01.45Arenasport 3Fudbal: Arsenal – Vest Hem Junajted
02.00Arenasport 2Dokumentarni film
02.05RTS 2Tenis, Mubadala, snimak
02.15Arenasport 4Fudbal, pregled kola italijanske lige
02.30Sport klub 2Fudbal: Eibar – Đirona
02.45Arenasport 4Fudbal, pregled belgijske lige
02.45Sport klub 3NBA Action
03.00Arenasport 1Fudbal: Mehelen – Klub Briž
03.15Arenasport 4Red Bul, San Dijego, pregled
03.15Sport klub 3Evroliga: Brose – Real Madrid
03.30Arenasport 3Clubland
03.30Arenasport 2Automoto, Indikar, Alabama, pregled
04.00Arenasport 3Fudbal: PSŽ – Kaen
04.15Sport klub 2Evrokup: Trentino – Gran Kanaria
04.15Arenasport 4Fudbal: Real Madrid – Totenhem
04.30Arenasport 2Rukomet: Lajpcig – Gumersbah
04.45Arenasport 1Fudbal: Brizbejn -Melburn Viktori
04.50Sport klub 3Fudbal: Hetafe – Las Palmas
05.50Sport klub 2Car Fashion

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Politika

Vesti iz politike

Dačić spiskao milijardu evra za antipromociju Kosova?!

Za povlačenje priznanja nezavisnosti Kosova, dakle, Srbija je morala da plati makar 20 do 30 miliona dolara više po državi od cene koju je platilo Kosovo za priznanje, što znači da je Srbija izdvojila najmanje 800 miliona dolara u te svrhe, a neki izvori kažu da je ta suma veća čak i od milijardu evra!

Translate »
%d bloggers like this: