TV program – četvrtak, 28. decembar 2017.

TV program – četvrtak, 28. decembar 2017.

08.00 Sport klub 1 Vesti
08.00 Arenasport 3 Fudbal: Trikala – PAOK
08.00 Arenasport 4 FIFA fudbal
08.00 Eurosport 2 Serija domaćih nacija, Glazgov
08.15 Arenasport 2 Hokej: Karolina – Toronto
08.20 Sport klub 3 Evroliga: Barselona – Unikaha
08.30 Sport klub 1 Fudbal: Cedevita – Levaloa
08.30 Arenasport 4 Fudbal, pregled belgijske lige
08.45 SOS SOS vesti
09.00 Eurosport 2 Watts top 10
09.00 Arenasport 4 Fudbal: Bristol Siti – Mančester Junajted
09.00 Arenasport 1 Košarka: Dinamik – Zrinjski
09.00 Sport klub 2 Odbojka: Fenerbahče – Peruđa
09.05 SOS SOS mreža
09.15 Eurosport 2 Bela serija
09.30 Eurosport 2 Četiri skakaonice, best of
09.55 Sport klub 3 Fudbal: Menhengladbah – Leverkuzen
10.00 Arenasport 3 Fudbal: PSŽ – Bajern
10.00 Arenasport 2 Boks: Horn – Korkoran
10.00 Eurosport FIFA fudbal
10.15 Sport klub 1 Top tenis
10.30 SOS Sportski dnevnik
10.30 Arenasport 1 Arenasport vesti
10.30 Eurosport 2 Sent Moric, Švajcarska
10.40 Sport klub 2 INdijska liga. Nortist Junajted – Mumbaj Siti
10.45 Sport klub 1 Evrokup: Lokomotiva – Partizan
11.00 Arenasport 1 Fudbal: PSŽ – Kaen
11.00 Arenasport 4 Poker
11.00 SOS Aforizmi o sportu
11.15 SOS Fudbalski miks
11.30 Eurosport 2 Lahti, Finska, najbolji momenti
11.45 Sport klub 3 Evrokup: Trentino – Gran Kanaria
12.00 Arenasport 3 Fudbal: Lester Siti – Mančester Siti
12.00 Arenasport 4 Košarka. Gaziantep – PAOK
12.00 Arenasport 2 Hokej: Toronto – Kolambas
12.00 SOS Borilački sportovi
12.15 Sport klub 1 Fudbal: Milan – Inter
12.25 Sport klub 2 KHL Ice Week
12.30 Eurosport 2 FIFA fudbal magazin
12.40 Sport klub 2 Fudbal: Bajern – Dortmund
13.00 Arenasport 1 Košarka, magazin ABA lige
13.00 SOS SOS koš
13.00 Eurosport 2 Melburn, best of
13.15 Eurosport Alpsko skijanje, Austrija
13.20 Sport klub 3 NBA Inside Stuff
13.30 Arenasport 1 FIFA fudbal
13.45 Arenasport 4 Košarka, magazin ABA lige
13.45 Arenasport 3 Fudbal: Mehelen – Klub Briž
13.45 Sport klub 3 Japanska liga, pregled sezone
14.00 Sport klub 1 Najbolje od Dejvis kupa 2017.
14.00 RTS 2 Tenis: Mubadala 2017, prenos
14.00 Arenasport 1 Fudbal: Larisa – Ksanti, direktno
14.00 Arenasport 2 FINA akvatik
14.00 Eurosport 2 Pariz, best of
14.15 Sport klub 3 NFL: Pitsburg – Nju Ingland
14.15 Arenasport 4 FIFA fudbal
14.30 SOS SOS vesti
14.30 Arenasport 2 Dokumentarni film
14.30 Eurosport OI: Olimpijska priznanja
14.35 Sport klub 2 Fudbal: Roma – Torino
14.45 Eurosport OI: Teorija sporta
14.45 Arenasport 4 Fudbal, pregled kola italijanske lige
14.55 Sport klub 1 SK miks, novogodišnje izdanje
15.00 Eurosport 2 Njujork, best of
15.15 SOS Sportski savez Srbije
15.15 Arenasport 4 Red Bul, Čiba, pregled
15.30 SOS SOS mreža
15.30 Arenasport 3 Clubland
15.30 Sport klub 1 Indijska liga, prenos
15.30 Arenasport 2 Automoto, Indikar, St Petersburg, pregled
16.00 Eurosport 2 Klasici, best of
16.00 Arenasport 3 Fudbal: Monako – Rens
16.00 Arenasport 1 Fudbal: Čelzi – Burnmut
16.15 Arenasport 4 Fudbal: Lamia – Panatinaikos, direktno
16.25 Sport klub 2 La liga magazin
16.30 SOS SOS vesti
16.30 Eurosport Skijaški skokovi: Nemačka
16.30 Arenasport 2 Rukomet: Gorenje – Meškov Brest
16.40 Sport klub 3 KHL Ice Week
16.50 Sport klub 1 Evrokup: Budućnost – Lijetkabelis, prenos
16.55 Sport klub 3 NFL Gameday
16.55 SOS Aforizmi o sportu
17.00 Eurosport 2 Điro D’Italija, best of
17.00 Sport klub 2 Odbojka: Zenit Kananj – Berlin, direktno
17.15 SOS Puls života
17.30 Sport klub 3 KHL: CSKA – Metalurg MG, direktno
17.55 RTS 2 Odbojka (ž): Jedinstvo (Stara Pazova) – Crvena zvezda, prenos
18.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled kola francuske lige
18.00 Arenasport 3 Fudbal: Verona – Milan
18.00 Eurosport 2 Tur de Frans, best of
18.00 Arenasport 2 Košarka: Dinamik – Zrinjski
18.15 Eurosport Biatlon: Nemačka
18.15 Arenasport 4 FIFA fudbal
18.30 SOS SOS vesti
18.30 Arenasport 4 Fudbal: Levadiakos – PAS Gianina, direktno
18.30 Arenasport 1 Rukomet: Hanover -Lemgo, direktno
18.45 Sport klub 1 Evroliga: Fenerbahče – Real Madrid, prenos
19.00 Eurosport 2 Vuelta, best of
19.00 Sport klub 2 NBA Action
19.15 SOS Autokomanda
19.30 Sport klub 3 Fudbal: Eibar – Đirona, direktno
19.30 Sport klub 2 NFL Gameday
19.45 Arenasport 2 Great Sporting momments
20.00 Eurosport 2 Watts top 10
20.00 Arenasport 3 Fudbal: Bristol Siti – Mančester Junajted
20.00 SOS SOS kolaž
20.05 Sport klub 2 Evroliga. Makabi – Fenerbahče, direktno
20.15 Arenasport 1 Automoto, ABS šou
20.15 Arenasport 2 Odbojka, Svetsko klupsko prvenstvo, finale
20.30 Eurosport 2 Inihen (San Kandido), Italija, ski kros
20.30 Arenasport 4 Fudbal: Gent – Sporting Šarlroa, direktno
20.30 Eurosport Vesti
20.35 Eurosport Zimski sportovi: Lindzi Von
20.40 SOS Knjiga za vikend
20.45 Arenasport 1 Rukomet: Leven – Flensburg, direktno
21.00 Sport klub 1 Fudbal: Kristal Palas – Arsenal, prenos
21.00 SOS Fudbalski miks
21.00 Eurosport Alpsko skijanje: Italija
21.25 Eurosport 2 Vesti
21.30 Sport klub 3 Fudbal: Alaves – Malaga, direktno
21.30 Eurosport 2 Melburn, best of
22.00 Eurosport Ski skokovi: FIS Svetski kup
22.00 Arenasport 3 Fudbal: Lajpcig – Bešiktaš
22.00 Sport klub 2 NBA Live
22.00 SOS Dnevni događaji
22.00 Arenasport 2 Boks: Lomačenko – Rigondo
22.15 Sport klub 2 Ekstremno jedrenje, Los Kabos
22.30 Eurosport 2 Pariz, best of
22.30 Arenasport 4 Košarka, magazin ABA lige
22.30 SOS Sportski dnevnik
22.30 Arenasport 1 Košarka, magazin ABA lige
22.45 Sport klub 2 Odbojka: Halkbank Ankara – PAOK
22.55 Arenasport 1 Arenasport vesti
23.00 Sport klub 1 Vesti
23.00 Arenasport 4 Poker
23.15 SOS Košarka
23.30 Sport klub 1 Evroliga: Žalgiris – Olimpijakos
23.30 Arenasport 1 Fudbal: Bristol Siti – Mančester Siti
23.30 Sport klub 3 Ragbi: Lester – Munster
23.30 Eurosport 2 Njujork, best of
00.00 Arenasport 4 Košarka: Bešiktaš – Ostende
00.00 Arenasport 3 Fudbal: Larisa – Ksanti
00.00 Arenasport 2 Fudbal: Gent – Sporting Šarlroa
00.25 Sport klub 2 Evrokup: Bilbao – Lokomotiva
00.25 Sport klub 2 Ekstremni svet sporta
01.10 Sport klub 3 Evroliga: Crvena zvezda – Panatinaikos
01.15 SOS Noćni program
01.30 Arenasport 1 Vaterpolo: Jadran Carine – Pro Reko
01.30 Eurosport FIFA fudbal
01.45 Arenasport 4 Fudbal, pregled kola francuske lige
01.45 Arenasport 3 Fudbal: Arsenal – Vest Hem Junajted
02.00 Arenasport 2 Dokumentarni film
02.05 RTS 2 Tenis, Mubadala, snimak
02.15 Arenasport 4 Fudbal, pregled kola italijanske lige
02.30 Sport klub 2 Fudbal: Eibar – Đirona
02.45 Arenasport 4 Fudbal, pregled belgijske lige
02.45 Sport klub 3 NBA Action
03.00 Arenasport 1 Fudbal: Mehelen – Klub Briž
03.15 Arenasport 4 Red Bul, San Dijego, pregled
03.15 Sport klub 3 Evroliga: Brose – Real Madrid
03.30 Arenasport 3 Clubland
03.30 Arenasport 2 Automoto, Indikar, Alabama, pregled
04.00 Arenasport 3 Fudbal: PSŽ – Kaen
04.15 Sport klub 2 Evrokup: Trentino – Gran Kanaria
04.15 Arenasport 4 Fudbal: Real Madrid – Totenhem
04.30 Arenasport 2 Rukomet: Lajpcig – Gumersbah
04.45 Arenasport 1 Fudbal: Brizbejn -Melburn Viktori
04.50 Sport klub 3 Fudbal: Hetafe – Las Palmas
05.50 Sport klub 2 Car Fashion

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Politika

Vesti iz politike

Novi DOS: Velja Ilić, Stamatović, Tadić i Sergej idu na izbore bez Đilasa i Boška?!

Velja Ilić i Milan Stamatović već su počeli konsultacije sa Borisom Tadićem, Zoranom Živkovićem, Sergejem Trifunovićem i još nekim političkim činiocima oko formiranja novog DOS-a koji će pokušati da spasi šta se spasti može od loše vlasti i još gore opozicije okupljene u Đilasovom tzv. Savezu za Srbiju.

Translate »
%d bloggers like this: