Sportski TV program – utorak, 26. decembar 2017.

Sportski TV program – utorak, 26. decembar 2017.

08.00Sport klub 1Vesti
08.00Arenasport 3Fudbal: Klub Briž – Anderleht
08.00Arenasport 4Fudbal: Lion -Marsej
08.00Arenasport 1Fudbal, pregled francuske lige
08.15Arenasport 2Bob i Skijanje, Insbruk
08.30Eurosport 2FIFA fudbal magazin
08.30EurosportFristajl skijanje, Italija
08.30Arenasport 1Fudbal, pregled italijanske lige
08.30Sport klub 1Košarka: Golden Stejt – Klivlend
08.40Sport klub 2Fudbal: Bajern – Keln
08.45SOSSOS vesti
09.00Eurosport 2Alta Badija, Italija, paralel veleslalom
09.00Arenasport 1Košarka: Cibona – Mega Bemaks
09.00Sport klub 3Fudbal: Porto – Maritimo
09.00SOSCrna tačka
09.30EurosportBiatlon: Francuska
09.30Eurosport 2Engelberg, Švajcarska, 137m skakaonica
09.45SOSObjektiv
10.00Arenasport 4Fudbal: Atalanta – Lacio
10.00Arenasport 2Boks
10.00Arenasport 3Fudbal: Barselona – Juventus
10.15Sport klub 1Pregled Premijer lige
10.25Sport klub 2Fudbal: Barselona – Deportivo
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
10.30EurosportAlpsko skijanje, Italija
10.30SOSSportski dnevnik
10.50Sport klub 3Košarka. Banvit – Darušafaka
11.00Eurosport 2Anesi-Le Gran Bornan, Francuska
11.00SOSTotal soker – odjeci
11.00Arenasport 1Fudbal: Ren – PSŽ
11.15Sport klub 1Košarka: Boston – Vašington
12.00Arenasport 3Fudbal: Mančester Siti – Totenhem
12.00Eurosport 2FIFA fudbal magazin
12.00Arenasport 2Hokej: Los Anđeles – Filadelfija
12.00Arenasport 4Košarka: Monbus Obradorio – Real Madrid
12.10Sport klub 2NFL: Tampa Bej – Atlanta
12.20Sport klub 3Fudbal: Čelzi – Sautempton
12.30Eurosport 2Serija domaćih nacija, Glazgov, finale
12.45SOSSOS koš
13.00EurosportOI: Kuća slavnih Soči 2014.
13.00Arenasport 1Fudbal: Torino – Napoli
13.30Sport klub 1Fudbal: Totenhem – Sautempton, prenos
13.45Arenasport 3Fudbal: Standard Lijež – Gent
13.45Arenasport 2Great sporting momments
13.45Arenasport 4Fudbal, Arsenal TV
14.00EurosportOI: Olimpijski rekordi
14.15Arenasport 2Košarka: Mornar – Crvena zvezda
14.15Arenasport 4Fudbal, pregled kola italijanske lige
14.20Sport klub 3Košarka: Lokomotiva – Zenit
14.30Eurosport 2Alta Badija, Italija, paralel veleslalom
14.30SOSSOS vesti
14.30Sport klub 2Pregled Premijer lige
15.00Eurosport 2Kruševel, Francuska, veleslalom (ž)
15.00Arenasport 1Fudbal: Burnmut – Liverpul
15.15SOSObjektiv
15.15Arenasport 4Red bul, Abu Dabi, pregled
15.25Sport klub 2Pregled portugalske lige
15.30Arenasport 3Clubland
15.30Sport klub 1NBA Live
15.55Sport klub 3Fudbal. Austrija Beč – Šturm
16.00Arenasport 3Fudbal: Sent Etijen – Monako
16.00Eurosport 2FIFA fudbal magazin
16.00Sport klub 1Fudbal: Mančester Juanjted – Bernli, prenos
16.00Arenasport 2FINA akvatik
16.10Sport klub 2Fudbal: Everton – Svonsi
16.15Arenasport 4Fudbal: Barselona – Juventus
16.30Arenasport 2Rukomet: Dinamo Pančevo – Gorenje
16.30Eurosport 2Anesi-Le Gran Bornan, Francuska
16.30SOSSOS vesti
17.00EurosportFIFA fudbal
17.00SOSSpinalis
17.00Arenasport 1Košarka, emisija U obruču
17.30Eurosport 2Kruševel, Francuska, veleslalom (ž)
17.40Sport klub 3Pregled turske lige
1745SOSCrna tačka
18.00Arenasport 2Košarka: Bešiktaš – Ostende, direktno
18.00Arenasport 1Košarka: Primorska – Rogaška, direktno
18.00Arenasport 3Fudbal, pregled kola belgijske lige
18.00Arenasport 4Hokej: Los Anđeles – Filadelfija
18.00Sport klub 2Evrokup: Lietkabelis – Galatasaraj, direktno
18.20Sport klub 3Pregled Segunda divizion
18.30Sport klub 1Fudbal: Liverpul – Svonsi, prenos
18.30SOSSOS vesti
18.30Arenasport 3Fudbal: Trikala – PAOK, direktno
18.30Eurosport 2Engelberg, Švajcarska, 137m skakaonica
19.15EurosportSkijaški skokovi, Švajcarska
19.30Sport klub 3Evrokup: Bajern – Budućnost, direktno
20.00SOSFudbalski miks
20.00Arenasport 4Košarka: Ludvigsburg – Tenerife, direktno
20.00Arenasport 2Hokej: Karolina – Toronto, direktno
20.00Sport klub 2Evrokup: Partizan – Limož, direktno
20.00Eurosport 2Kruševel, Francuska, veleslalom (ž)
20.00Arenasport 1Fudbal, pregled kola italijanske lige
20.25EurosportVesti
20.30Arenasport 3FIFA fudbal
20.45Arenasport 3Fudbal: Arsenal – Vest Hem, direktno
20.45Sport klub 1Fudbal: Lacio -Fiorentina, prenos četvrtfinala kupa
20.45Arenasport 1Fudbal: Lester Siti – Mančester Siti, direktno
20.55Eurosport 2Vesti
21.00SOSSOS bubamara
21.00Eurosport 2FIFA fudbal magazin
21.30Sport klub 3Fudbal: Levante – Leganes, direktno
21.30EurosportOI: Tehnička trka
21.30Eurosport 2Anesi-Le Gran Bornan, Francuska
22.00Arenasport 4Fudbal, pregled kola italijanske lige
22.00Sport klub 2Evrokup, konferencija za medije
22.20Sport klub 2KHL Ice Week
22.30Arenasport 4Fudbal, pregled kola belgijske lige
22.30Eurosport 2Bela sesija
22.30Arenasport 2Boks
22.30SOSSportski dnevnik
22.35Sport klub 2WTA All Access
22.40Sport klub 1Top tenis
22.45Eurosport 2Watts top 10
22.45Arenasport 3Fudbal, pregled kola Superlige Srbije
22.55Arenasport 1Arenasport vesti
23.00Arenasport 4Poker
23.00SOSAforizmi o sportu
23.00Eurosport 2Gran pri serija,Kankun, Meksiko
23.00Sport klub 1Vesti
23.10SOSTotal soker – odjeci
23.30Sport klub 3Esports Balkan League – League of Legends
23.30Arenasport 1Fudbal, pregled kola belgijske lige
23.30Sport klub 2Pregled Segunda divizion
23.55Eurosport 2Vesti
00.00Arenasport 3Fudbal: Standard Lijež – Gent
00.00EurosportZimski sportovi: Lindzi Von
00.00Arenasport 1Fudbal: Arsenal – Vest Hem
00.00Arenasport 4Košarka: Primorska – Rogaška
00.00Arenasport 2Fudbal: Trikala – PAOK
00.30Sport klub 2Evroliga. Panatinaikos – Makabi
00.45SOSSOS vesti
01.00SOSNoćni program
01.20Sport klub 3Fudbal: Napoli – Udineze, Kup Italije
01.45Arenasport 4Fudbal: Brizbejn -Melburn Viktori
01.45Arenasport 3Fudbal: Mariners – Vestern Sidnej
01.45Sport klub 1Pregled holandske lige
02.00Arenasport 2Dokumentarni film
02.00Arenasport 1Fudbal, pregled kola francuske lige
02.05Sport klub 2Fudbal: Majnc – Štutgart
03.00Arenasport 1Fudbal, pregled kola italijanske lige
03.05Sport klub 3Evroliga: Fenerbahče – Crvena zvezda
03.30Arenasport 2Automoto, Indikar, Feniks, pregled
03.30Arenasport 3Clubland
03.30Arenasport 1Fudbal, pregled kola belgijske lige
03.35Arenasport 4FIFA fudbal
03.50Sport klub 2Evrokup: Bajern – Budućnost
04.00Arenasport 3Fudbal: Dinamo – Cibalija
04.00Arenasport 1FIFA fudbal
04.15Arenasport 4Fudbal: Barselona – Juventus
04.30Arenasport 1Fudbal: Klub Briž – Anderleht
04.30Arenasport 2Rukomet: Zagreb – Vojvodina
04.35Sport klub 3Fudbal: Tondela – Benfika
05.30Sport klub 2Evroliga. Žalgiris – Brose

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Politika

Vesti iz politike

Dačić spiskao milijardu evra za antipromociju Kosova?!

Za povlačenje priznanja nezavisnosti Kosova, dakle, Srbija je morala da plati makar 20 do 30 miliona dolara više po državi od cene koju je platilo Kosovo za priznanje, što znači da je Srbija izdvojila najmanje 800 miliona dolara u te svrhe, a neki izvori kažu da je ta suma veća čak i od milijardu evra!

Translate »
%d bloggers like this: