Sportski TV program – utorak, 20. jun 2017.

Sportski TV program – utorak, 20. jun 2017.

07.00Eurosport 224 časa Le Mana, best of
07.00Arenasport 1Fudbal, Arsenal TV
07.20Sport klub 3Fudbal: Republika Irska -Austrija
07.45Arenasport 4Triatlon, Lids
07.45Arenasport 2Boks
08.00Eurosport 2Orlenok, Rusija, 2. trka
08.00Arenasport 1Automoto, Mobil auto
08.00Arenasport 3Fudbal: Javor – Partizan
08.00Sport klub 1Vesti
08.15Arenasport 2Hokej: Pitsburg – Nešvil
08.30Sport klub 1Tenis: VTA Birmingem, ATP Hale i ATP Kvins
08.30Eurosport 2Pariz, best of
08.30Sport klub 2Fudbal, pregled kvalifikacija
08.30Arenasport 1Rukomet, pregled Bundeslige
08.35EurosportStreličarstvo
08.40Sport klub 2Košarka: Venecija – Trentino
08.45SOSSOS vesti
09.00Arenasport 1Košarka: Olimpijakos – Panatinaikos
09.00EurosportMačevanje
09.05Sport klub 3Fudbal, pregled kvalifikacija
09.05SOSSOS kolaž
09.30Eurosport 224 časa Le Mana, best of
09.40Sport klub 3Moto GP Katalonija, trke
10.00Arenasport 2Boks
10.00Arenasport 4Fudbal: Korintians – Sao Paulo
10.00EurosportZimski sportovi
10.00SOSTreniraj, budi zdrav
10.00Arenasport 3Fudbal: Bajern – Rostov
10.05EurosportSnuker: Jork
10.15Sport klub 1Košarka (ž): Crna Gora – Rusija
10.15Sport klub 2Fudbal: Poljska – Rumunija
10.30Eurosport 2Biciklizam, Francuska
10.30SOSSportski dnevnik
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
11.00Arenasport 1Fudbal, Liga šampiona, pregled sezone
11.00SOSAforizmi o sportu
11.15SOSTotal soker – odjeci
11.25Eurosport 2Potera istorije
11.30Eurosport 2Svetska finalna serija: Dubai
12.00EurosportBiciklizam. Francuska
12.00Sport klub 1Tenis: VTA Birmingem, ATP Hale, prenos
12.00Arenasport 1Fudbal: Australija – Brazil, direktno
12.00Arenasport 4Košarka: Olimpijakos – Panatinaikos
12.00Arenasport 2Automoto, Indikar, Teksas, trka
12.00Arenasport 3Fudbal, Totenhem TV arhiva
12.05Sport klub 2Fudbal, pregled kvalifikacija
12.30Eurosport 2Engleska – Venecuela, finale
13.00Sport klub 1Tenis: ATP Kvins, VTA Birmingem i ATP Hale, prenos
13.00EurosportZimski sportovi
13.00SOSSOS koš
13.05EurosportFudbal: Filadelfija – Red Bul
13.10Sport klub 3Fudbal: Island – Hrvatska
13.10Sport klub 2Biciklizam: Tur Švajcarske
13.30Eurosport 224 časa Le Mana, best of
13.45Arenasport 4Fudbal, Arsenal TV
14.00Arenasport 1Mini fudbal, EP: Bih – Srbija
14.00Arenasport 2Dokumentarni film
14.15Arenasport 4Fudbal, Arsenal TV
14.30SOSSOS vesti
14.30EurosportPregled MLS
14.30Eurosport 2Orlenok, Rusija, 2. trka
14.45Arenasport 4Rukomet, pregled Bundeslige
14.55Sport klub 2Košarka: Golden Stejt – Klivlend
15.00Arenasport 1Fudbal, Liverpul TV arhiva
15.00Sport klub 3Premijer liga, golovi sezone
15.00Arenasport 3Fudbal: Atletiko PR – Santos
15.15Arenasport 4Košarka, emisija U obruču
15.15SOSSOS kolaž
15.15Eurosport 2Biciklizam, Francuska
15.30Eurosport24 sata Le Mana
15.30Arenasport 2Automoto, Italija
15.45SOSKošarka: Mlade nade Srbije
15.55Sport klub 3Biciklizam: TUr Švajcarske, direktno
16.15Arenasport 4Fudbal: Barselona – Seltik
16.30Eurosport 2Engleska – Venecuela, finale
16.30EurosportSnuker: Jork
16.30Arenasport 2Rukomet: Bergišer – Hanover
16.30SOSSOS vesti
16.45Arenasport 1Red bul: Dubai, pregled
16.45Sport klub 2Košarka: Fenerbahče – Bešiktaš
16.55HRT 2Fudbal: Rusija – Portugalija
17.00Arenasport 3Mini fudbal, EP: Bih – Srbija, direktno
17.05SOSSOS mreža
17.15Arenasport 1Fudbal: Tunis – Egipat
17.25Eurosport 2Potera istorije
17.30Eurosport 2ATP Štutgart, 2. dan
17.45Sport klub 3Zlatni momenti JU sprota
17.50RTS 2Košarka: EP, žene
18.00Arenasport 4Automotosport, Indikar, Teksas
18.00Arenasport 3Fudbal
18.00Sport klub 3Fudbal: Švedska – Francuska
18.00Arenasport 2Košarka: Crvena zvezda – FMP
18.25Sport klub 2Pregled Naskar, Pokono
18.30SOSSOS vesti
18.50SOSAforizmi o sportu
19.00Arenasport 1Fudbal: Australija – Barzil
19.00EurosportPregled MLS
19.05SOSFudbalski miks
19.20Sport klub 2Jedriličarstvo, Tahiti
19.30Eurosport 2Orlenok, Rusija, 2. trka
19.30EurosportFIFA fudbal
19.45Arenasport 3Fudbal, Arsenal TV
19.50Sport klub 2Fudbal: Srbija -Vels
19.50Sport klub 3Rukomet: Barselona – La Rioha
19.55HRT 2Fudbal: Meksiko – Novi Zeland
20.00Arenasport 2Fudbal: Rumunija – Čile, direktno
20.00Eurosport 2Biciklizam, Francuska
20.00EurosportKonjički sportovi
20.05SOSSOS kolaž
20.20RTS 2Košarka: EP, žene
20.30Arenasport 4Fudbal: Kolumbija – Kamerun, direktno
20.45Arenasport 3Clubland
20.45EurosportSnuker: Jork
20.45Sport klub 1Fudbal – SK specijal
21.00Arenasport 1Fudbal: Francuska – Engleska, direktno
21.00Eurosport 2Engleska – Venecuela, finale
21.00SOSSOS bubamara
21.15Sport klub 1Košarka: Trentino – Venecija, prenos
21.35Sport klub 3Fudbal: Škotska – Engleska
21.45Arenasport 3Mini fudbal, SP: Srbija – Italija, direktno
21.45Sport klub 2Pregled Segunda divizion
21.55Eurosport 2Vesti
22.00Eurosport 2Potera istorije
22.00EurosportSuperbajk
22.00Arenasport 2Boks: Lomačenko – Sosa
22.05Eurosport 2ATP Štutgart, 2. dan
22.15Arenasport 3Fudbal: PSŽ – Arsenal
22.30SOSSportski dnevnik
22.30EurosportReli
22.30Arenasport 4Rukomet, pregled Bundeslige
22.55Sport klub 2Zlatni momenti JU sprota
22.55Arenasport 1Arenasport vesti
23.00Sport klub 2NBA Inside Stuff
23.00Sport klub 1Vesti
23.00Arenasport 4Poker
23.00Sport klub 2WTA All Access
23.10SOSTotal soker – odjeci
23.20Sport klub 3Jedriličarstvo, Tahiti
23.30Sport klub 1Top tenis
23.30Arenasport 1Rukomet, pregled Bundeslige
23.30Eurosport 2Pavo Nurmi igre: Turku, Finska
23.50Sport klub 3League of Legends – Fortuna Championship series season 3
00.00Sport klub 2ATP Hartogenboš
00.00Arenasport 3Fudbal: Australija – Brazil
00.00Sport klub 1Košarka EP (ž), osmina finala
00.00Arenasport 4Košarka: Real Madrid – Valensija
00.00Arenasport 1Automoto, Italija, pregled
00.00Arenasport 2Fudbal: Atletiko PR – Santos
00.45SOSSOS vesti
01.00SOSSOS koš
01.00Arenasport 1Bejzbol: LA Dodžers – Klivlend, direktno
01.30Sport klub 1Tenis: VTA Premijer Birmingem
01.35RTS 2Košarka: EP, žene
01.45Sport klub 3Košarka: Himki – CSKA
01.45Arenasport 4Boks
02.00Arenasport 2Dokumentarni film
02.00Arenasport 3Fudbal: Nigerija – Južna Afrika
02.15Arenasport 4Dokumentarni film
03.10Sport klub 2Biciklizam: Tur Švajcarske
03.20Sport klub 3Fudbal: Numansija – Mirandes
03.30Arenasport 2Automoto, Italija, pregled
03.45Arenasport 4Fudbal: Panama – Honduras, direktno
04.00Arenasport 3Fudbal: Kostarika – Trinidad i Tobago
04.00Arenasport 1Rukomet, pregled Bundeslige
04.30Arenasport 1Fudbal: Vasko – Sport
04.30Arenasport 2Rukomet: Lemgo – Gumersbah
05.00Sport klub 2Fudbal: Izrael – Albanija
05.05Sport klub 3Pregled Segunda divizion
05.30Arenasport 4FIFA fudbal, emisija

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa

Izvor Krstarica

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Politika

Vesti iz politike

Kragujevac: Alternativa neće bojkotovati lokalne izbore

– Sve druge velike teme za grupu građana su gubljenje vremena, a drugima ostavljamo da procene da li žele da na izborima učestvuju i uz „rizik” da ćemo od raznih stručnjaka biti proglašeni za neke saradnike režima,

Translate »
%d bloggers like this: