Sportski TV program – utorak, 13. jun 2017.

Sportski TV program – utorak, 13. jun 2017.

07.00 Eurosport Tenis: ATP Štutgart
07.00 Eurosport 2 Pariz, meč dana
07.00 Arenasport 1 Fudbal, Arsenal TV
07.45 Arenasport 2 Boks
07.45 Arenasport 4 Bejzbol: St Luis – Čikago Kabs
07.55 Sport klub 2 Fudbal: Konja – Basaksehir, finale turskog kua
08.00 Arenasport 1 Automoto, Mobil auto
08.00 Eurosport 2 Pariz, 9. dan
08.00 Arenasport 3 Fudbal: Bačka – Partizan
08.00 Sport klub 1 Vesti
08.15 Arenasport 2 Hokej: Pitsburg – Nešvil
08.25 Sport klub 1 Fudbal: BiH – Grčka
08.30 Eurosport Svi sportovi
08.30 Arenasport 1 Rukomet, pregled Bundeslige
08.40 Sport klub 3 Fudbal: Tenerife – Nastik
08.45 SOS SOS vesti
09.00 Arenasport 1 Košarka: Olimijakos – Panatinaikos
09.05 SOS SOS kolaž
09.35 Eurosport Tenis: Rolan Garos, finale žene
09.55 Sport klub 2 Palakanestro: Emporio Armani – Trentino
10.00 Arenasport 4 Fudbal: Koritiba – Atletiko PR
10.00 Arenasport 3 Fudbal: San Lorenco – River Plate
10.00 Eurosport 2 Biciklizam, Francuska
10.00 Arenasport 2 Boks
10.10 Sport klub 1 Fudbal – kvalifikacije za SP, pregled
10.30 Arenasport 1 Arenasport vesti
10.30 SOS Sportski dnevnik
10.35 Sport klub 3 Fudbal: Mađarska – Rusija
11.00 Eurosport 2 Pariz, meč dana
11.00 Arenasport 1 Fudbal: Bahrein – Francuska
11.00 Eurosport Tenis: ATP Štutgart, prenos
11.00 Sport klub 1 Tenis: ATP Hartogenboš, prenos
11.05 SOS Aforizmi o sportu
11.10 SOS Total soker – odjeci
11.25 Sport klub 2 NBA Action
12.00 Arenasport 2 Hokej: Pitsburg – Nešvil
12.00 Arenasport 3 Fudbal, Totenhem TV arhiva
12.00 Sport klub 2 Car Fashion
12.00 Arenasport 4 Košarka: Valensija – Baskonija
12.00 Eurosport 2 Gem, set i Mats
12.20 Sport klub 3 Košarka: Golden Stejt – Klivlend
12.30 Eurosport 2 Pariz, 9. dan
12.30 Sport klub 2 Bič soker: Braga – Artur Mjuzik Kijev
12.45 SOS SOS koš
13.00 Arenasport 1 Fudbal: Boka Juniors – Independiente
13.00 Eurosport Tenis: Rolan Garos, finale, muškarci
13.30 Eurosport Tenis: ATP Štutgart, prenos
13.45 Arenasport 4 Fudbal, Arsenal TV
13.45 Sport klub 2 Palakanestro: Avelino- Venecija
14.00 Arenasport 2 International Rivalries
14.00 Eurosport 2 Pariz, četvrtfinale
14.10 Sport klub 3 Fudbal: Lester – Mančester Siti
14.15 Arenasport 4 Fudbal, Arsenal TV
14.30 Arenasport 2 Dokumentarni film
14.30 SOS SOS vesti
14.30 Sport klub 1 Fudbal: Norveška – Češka
14.45 Arenasport 4 Automoto, WRC, najava rijaliti Italija
15.00 Arenasport 3 Fudbal: Bazel -Sion
15.00 Eurosport 2 Biciklizam, Francuska
15.00 Arenasport 1 Fudbal, Liverpul TV arhiva
15.15 Arenasport 4 Košarka, emisija U obruču
15.15 SOS SOS kolaž
15.25 Sport klub 2 Fudbal: Hadersfild – Reding
15.30 Arenasport 2 Automoto, Indikar, Indijanapolis 500 pregled
15.45 SOS Košarka: Mlade nade Srbije
16.05 Sport klub 3 Pregled Segunda divizion
16.15 Arenasport 4 Fudbal, Liga šampiona, četvrtfinala
16.20 Sport klub 1 Fudbal – kvalifikacije za SP, pregled
16.30 Arenasport 2 Rukomet: Vezprem – PSŽ
16.30 SOS SOS vesti
16.30 Eurosport 2 Pariz, četvrtfinale
17.00 Arenasport 3 Fudbal: Benfika – Vitoria Gimaraeš
17.00 Arenasport 1 Fudbal: Indonezija – Škotska, direktno
17.05 SOS SOS mreža
17.10 Sport klub 3 Palakanestro: Avelino- Venecija
17.30 Eurosport Svi sportovi
18.00 Eurosport Pavo Nurmi
18.00 Arenasport 2 Košarka: Partizan – Mega Leks
18.00 Arenasport 4 Hokej: Pitsburg – Nešvil
18.00 Eurosport 2 Biciklizam, Francuska
18.25 Sport klub 2 Magazin Premijer lige
18.30 SOS SOS vesti
18.30 Sport klub 1 Košarka: Himki – CSKA, prenos
18.45 Sport klub 3 Fudbal: Crvena zvezda – Split
18.50 SOS Aforizmi o sportu
19.00 Eurosport 2 Engleska -Meksiko, četvrtfinale
19.00 Sport klub 2 Košarka: Efes – Bešiktaš, direktno
19.00 Arenasport 1 Fudbal, magazin Lige šampiona
19.00 Arenasport 3 Clubland
19.05 SOS Fudbalski miks
19.30 Arenasport 3 Fudbal: Brazil – Češka Republika, direktno
19.30 Arenasport 1 Rukomet, EHF LŠ, fnale
20.00 Arenasport 4 FIFA fudbal
20.00 Arenasport 2 Rukomet, pregled EHF LŠ
20.05 Sport klub 3 Fudbal: Partizan – Sloboda
20.05 SOS SOS kolaž
20.30 Arenasport 4 Rukomet, pregled Bundeslige
20.30 Sport klub 1 Top tenis
20.30 Arenasport 2 Košarka: Unikaha – Real Madrid, direktno
20.30 Eurosport 2 Biciklizam, Francuska
20.45 Sport klub 2 SK momenti
21.00 SOS SOS bubamara
21.00 Arenasport 1 Košarka: Crvena zvezda – Mega Leks, direktno
21.00 Eurosport Konjički sportovi
21.00 Arenasport 4 Fudbal: San Lorenco – River Plate
21.00 Sport klub 1 Košarka: Golden Stejt – Klivlend
21.10 Sport klub 2 Fudbal: Vojvodina – Vardar
21.25 Eurosport 2 Vesti
21.30 Eurosport 2 Pariz, četvrtfinale
21.30 Sport klub 3 Moto GP Muđelo, trke
21.30 Arenasport 3 FIFA fudbal
21.35 Eurosport Formula E: FIA šampionat Berlin
22.00 Arenasport 3 Fudbal, Liga šampiona, četvrtfinala
22.30 Arenasport 2 Automoto, Mobil auto
22.30 Eurosport 2 Pariz, meč dana
22.30 Sport klub 2 Fudbal: Crvena zvezda – Split
22.30 Eurosport 24 sata Le Mana
22.45 SOS Sportski dnevnik
22.55 Arenasport 1 Arenasport vesti
23.00 Arenasport 4 Poker
23.00 Sport klub 1 Vesti
23.00 Arenasport 2 Boks
23.15 SOS Total soker – odjeci
23.30 Sport klub 1 Fudbal – kvalifikacije za SP, pregled
23.30 Arenasport 1 Rukomet: Balingen – Flensburg
23.30 Eurosport 2 Gem, set i Mats
23.40 Eurosport Tenis: Rolan Garos, finale muškarci
23.45 Sport klub 2 Pregled Segunda divizion
00.00 Arenasport 3 Fudbal, Liverpul TV arhiva
00.00 Arenasport 2 Fudbal: Indonezija – Škotska
00.00 Arenasport 4 Košarka: Olimijakos – Panatinaikos
00.30 Sport klub 1 Fudbal
00.45 SOS SOS vesti
00.50 Sport klub 2 Fudbal: Dinamo – Željezničar
01.00 Arenasport 1 Bejzbol: Njujork Jenkis – Boston, direktno
01.00 SOS SOS koš
01.05 Sport klub 3 League of Legends – Fortuna Championship series season 3
01.30 Eurosport Tenis: ATP Štutgart
01.45 Arenasport 4 Boks
01.45 Sport klub 1 Fudbal: Kazahstan – Danska
01.45 Arenasport 3 Fudbal: Vels – Obala Slonovače
02.00 Arenasport 2 Rukomet, pregled Bundeslige
02.05 Sport klub 2 Fudbal: Partizan – Sloboda
02.15 Arenasport 4 Dokumentarni film
02.30 Arenasport 2 Dokumentarni film
02.55 Sport klub 3 Fudbal: Spartak – Zenit
03.20 Sport klub 2 Košarka. Brose – Oldenburg
03.30 Sport klub 1 Fudbal – kvalifikacije za SP, pregled
03.30 Arenasport 3 Fudbal, pregled Kopa Libertadores
03.30 Arenasport 2 Automoto, Indikar, Indijanapolis 500 pregled
03.45 Arenasport 4 FIFA fudbal
04.00 Arenasport 1 Automoto, Italija, najava
04.00 Arenasport 3 Fudbal: Sampdorija – Napoli
04.15 Arenasport 4 Fudbal, Liga šampiona, četvrtfinala
04.30 Arenasport 2 Rukomet, EHF LŠ, fnale
04.30 Arenasport 1 Fudbal: Korintians – Santos
04.35 Sport klub 3 Atletika, Dijamantska liga, Doha
05.00 Sport klub 2 Fudbal: Zorja – Olimpik

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa

Izvor Krstarica

Budite prvi u komentarisanju.

Šta mislite o ovome?

Vaša e-mail adresa neće biti objavljena.


*