Sportski TV program – utorak, 06. jun 2017.

Sportski TV program – utorak, 06. jun 2017.

07.00 Eurosport 2 Gold koust, Australija, finale
07.00 Arenasport 1 Fudbal, Arsenal TV
07.15 Sport klub 3 NBA Action
07.40 Sport klub 3 Košarka: Zenit – Himki
07.45 Arenasport 2 Hokej, SP finale
08.00 Sport klub 1 Vesti
08.00 Arenasport 4 Ragbi
08.00 Arenasport 3 Fudbal: Vasko – Fluminense
08.00 Arenasport 1 Automoto, Mobil auto
08.25 Sport klub 1 Košarka
08.30 Eurosport Biciklizam: Kriterijum Dofine Liberea
08.30 Arenasport 1 Rukomet, pregled Bundeslige
08.45 Sport klub 2 Fudbal: Ajntraht – Borusija Dortmund
08.45 SOS SOS vesti
09.00 Arenasport 1 Košarka: Borac – Partizan
09.05 SOS SOS kolaž
09.20 Sport klub 3 Atletika, Dijamantska liga, Judžin
09.30 Eurosport Rolan Garos, duel dana
09.45 Eurosport 2 Venecuela – Japan, osmina finala
10.00 Sport klub 1 Fudbal: Vojvodina – Vardar, prenos
10.00 Arenasport 2 Boks: Konion -Čanez
10.00 Arenasport 3 Fudbal: River Plate – Rosario
10.00 Arenasport 4 Fudbal: Krotone – Lacio
10.30 Arenasport 1 Arenasport vesti
10.30 SOS Sportski dnevnik
10.30 Eurosport Gem, set i Mats
10.50 Sport klub 2 Košarka: Fenerbahče – Darušafaka
11.00 Arenasport 1 Fudbal: Slavija Prag – Zbrojovka Brno
11.00 Eurosport Tenis: Rolan Garos, prenos
11.05 SOS Aforizmi o sportu
11.15 SOS Total soker – odjeci
11.20 Sport klub 3 Košarka: CSKA – Lokomotiva
11.20 Sport klub 1 Program iz studija
12.00 Eurosport 2 Pariz, 3. dan
12.00 Sport klub 1 Fudbal: Crvena zvezda – Split, prenos
12.00 Arenasport 2 Hokej, NHL
12.00 Arenasport 4 Košarka, Endesa liga
12.00 Arenasport 3 Fudbal, Totenhem TV arhiva
12.35 Sport klub 2 Trans vorld sport
13.00 SOS SOS koš
13.00 Arenasport 1 Fudbal: Roma – Đenova
13.10 Sport klub 3 Fudbal: Kopenhagen – Sonderjisk
13.20 Sport klub 2 Palakanestro: Trentino -Emporio Armani
13.45 Arenasport 4 Fudbal, Arsenal TV
13.45 Sport klub 1 Fudbal: Dinamo – Željezničar, prenos
14.00 Arenasport 2 Dokumentarni film
14.15 Arenasport 4 Fudbal, Arsenal TV
14.30 SOS SOS vesti
14.45 Arenasport 4 Fudbal, pregled italijanske lige
15.00 Arenasport 3 Fudbal: Sampdorija – Napoli
15.00 Arenasport 1 Fudbal: Hurakan – Boka Juniors
15.05 Sport klub 2 Fudbal: Hadersfild – Reding
15.05 Sport klub 3 Košarka: Klivlend – Boston
15.15 SOS SOS kolaž
15.15 Arenasport 4 Košarka, emisija U obruču
15.30 Arenasport 2 Automoto, Monte Karlo
15.30 Sport klub 1 Fudbal: Partizan – Sloboda, prenos
15.45 SOS Košarka: Mlade nade Srbije
16.15 Arenasport 4 Fudbal: Real Madrid – Atletiko Madrid
16.30 SOS SOS vesti
16.30 Arenasport 2 Rukomet: Barselona – Kil
16.45 Sport klub 3 Fudbal: Barselona – Alaves
16.55 Sport klub 2 Pregled škotske lige
17.00 Arenasport 1 Košarka, emisija U obruču
17.00 Arenasport 3 Fudbal: Obala Slonovače – Bahrein, direktno
17.00 Sport klub 1 Program iz studija
17.05 SOS SOS mreža
17.25 Sport klub 2 Pregled Dakar serije
17.30 Sport klub 1 Košarka: Golden Stejt – Klivlend
18.00 Arenasport 4 Hokej, NHL plej of
18.00 Arenasport 2 Košarka, Endesa liga
18.00 Arenasport 1 Fudbal: Crvena zvezda – Partizan
18.20 Sport klub 2 Pregled FA kupa, finale
18.30 SOS SOS vesti
18.50 SOS Aforizmi o sportu
19.00 Sport klub 3 Košarka: Bešiktaš – Efes, direktno
19.00 Sport klub 2 Košarka: Oldenburg – Ulm, direktno
19.05 SOS Fudbalski miks
19.30 Arenasport 3 Fudbal: Francuska – Vels, direktno
19.30 Sport klub 1 Premijer liga – golovi sezone
19.45 Arenasport 2 Rukomet, pregled EHF lige šampiona
20.00 Arenasport 4 Automoto, Argentina, pregled
20.00 Sport klub 1 Top tenis
20.00 Arenasport 1 Fudbal, Liga Evrope, pregled sezone
20.05 SOS SOS kolaž
20.15 Arenasport 2 Bejzbol: Vašington – San Francisko
20.30 Sport klub 1 Premijer liga, pregled sezone
20.55 Sport klub 3 Zlatni momenti JU sporta
21.00 Arenasport 4 Fudbal: Arsenal – Čelzi
21.00 Arenasport 1 Košarka. Baskonija – Valensija, direktno
21.00 SOS SOS bubamara
21.00 Sport klub 2 Premijer liga, golovi sezone
21.00 Eurosport 2 Južna Koreja – Portugal, osmina finala
21.15 Eurosport Gem, set i Mats
21.15 Sport klub 3 Pregled FA kupa, finale
21.30 Eurosport Konjički sportovi
21.30 Arenasport 3 Clubland
21.45 Sport klub 3 Američki fudbal: SBB Vukovi -Blu Dragons
22.00 Eurosport Biciklizam: Kriterijum Dofine Liberea
22.00 Arenasport 3 Fudbal: Monako – Juventus
22.25 Sport klub 2 Pregled Segunda divizion
22.25 Eurosport 2 Vesti
22.30 Arenasport 2 Boks: Konion -Čanez
22.30 SOS Sportski dnevnik
22.30 Eurosport 2 Gem, set i Mats
22.30 Sport klub 1 Pregled Evrolige
22.55 Arenasport 1 Arenasport vesti
23.00 Sport klub 1 Vesti
23.00 Arenasport 4 Poker
23.00 Eurosport 2 Gran pri serija, Bogota, Kolumbija
23.10 SOS Total soker – odjeci
23.30 Eurosport Reli
23.30 Sport klub 1 Pregled španske lige
23.30 Sport klub 2 Košarka: Boston – Klivlend
23.30 Arenasport 1 Rukomet: Flensburg – Leven
00.00 Eurosport Tenis: Rolan Garos
00.00 Arenasport 4 Košarka, Endesa liga
00.00 Arenasport 3 Fudbal, Liverpul TV pregled sezone
00.00 Arenasport 2 Fudbal: Francuska – Vels
00.30 Sport klub 1 Košarka
00.45 SOS SOS vesti
01.00 SOS SOS koš
01.00 Eurosport Gem, set i Mats
01.00 Arenasport 1 Bejzbol: LA Dodžers – St Luis, direktno
01.15 Sport klub 3 League of Legends – Fortuna Championship series season 3
01.15 Sport klub 2 Košarka: Himki – Zenit
01.45 Arenasport 3 Fudbal: Rasing – San Lorenco
01.45 Arenasport 4 Boks
02.00 Arenasport 2 Dokumentarni film
02.00 Sport klub 1 Moto GP Muđelo
02.05 Sport klub 3 Pregled Segunda divizion
02.15 Arenasport 4 Dokumentarni film
03.00 Sport klub 2 Košarka: Bešiktaš – Efes
03.10 Sport klub 3 Fudbal: Malaga – Real Madrid
03.30 Arenasport 3 Clubland
03.30 Arenasport 2 Automoto, Formula 2, Monte Karlo
03.45 Arenasport 4 FIFA fudbal
04.00 Arenasport 1 Boks
04.00 Arenasport 3 Fudbal: Engleska – Angola
04.15 Arenasport 4 Fudbal: Ajaks – Mančester Junajted
04.30 Sport klub 2 Palakanestro: Avelino- Venecija
04.30 Arenasport 1 Fudbal: Sao Paulo – Palmeiras
04.30 Arenasport 2 Rukomet: Vardar – Flensburg
05.00 Sport klub 3 Fudbal: Moreirense – Porto

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa

Izvor Krstarica

 

Podeli ovo:

Šta mislite o ovome?

Napišite komentar

Vaša mejl adresa neće biti objavljena.


*