Sportski TV program – subota, 30. decembar 2017.

Sportski TV program – subota, 30. decembar 2017.

07.00 Arenasport 1 tekvondo, gren slem, direktno
07.05 Sport klub 2 Evroliga: Efes – Brose
07.30 Eurosport 2 Melburn, best of
07.45 Arenasport 2 Great Sporting momments
08.00 Arenasport 3 Fudbal: Krotone – Napoli
08.00 Arenasport 4 Fudbal: PSŽ – Kaen
08.15 Arenasport 2 Hokej: Boston – Vašington
08.15 Sport klub 3 Fudbal: Kardif – Preston
08.30 Eurosport 2 Pariz, best of
08.30 Sport klub 1 Košarka: Vašington – Hjuston
08.30 Eurosport Ski skokovi: Svetski kup u Nemačkoj
08.45 Sport klub 2 Tenis: Mubadala
09.00 SOS Fizioterapija
09.00 Arenasport 1 Košarka: Zadar – MZT Skoplje
09.10 SOS Borilački sportovi
09.30 Eurosport 2 Njujork, best of
09.50 Arenasport 3 Fudbal: Sidnej – Pert Glori, direktno
09.50 SOS SOS kolaž
10.00 Sport klub 3 Pregled Premijer lige, vanredno kolo
10.00 Arenasport 4 Boks
10.00 Arenasport 2 Boks
10.15 Eurosport Alpsko skijanje, Italija: SK spust
10.30 Sport klub 2 Tenis 2017: best of
10.30 Eurosport 2 Pert, Australija: Japan – Švajcarska
10.30 Arenasport 4 FIFA fudbal
10.30 Arenasport 1 Arenasport vesti
10.30 Sport klub 1 Evroliga: Baskonia – CSKA
11.00 SOS SOS mreža
11.00 Arenasport 1 Fudbal: pregled kola francuske lige
11.00 Arenasport 4 Poker
11.00 Sport klub 3 Košarka: Sakarja – Karšijaka, direktno
11.30 Sport klub 2 Tenis, Mubadala
11.37 RTS 2 Tenis – Mubadala 2017, za treće mesto, prenos
12.00 Arenasport 1 Fudbal, najava italijanske lige
12.00 Arenasport 2 Hokej: Njujork Rendžers – Detroit
12.00 Sport klub 1 Evroliga: Armani – Crvena zvezda
12.00 Arenasport 3 Fudbal, pregled kola francuske lige
12.00 SOS Zona pres
12.00 Arenasport 4 Košarka: Zadar – MZT Skoplje
12.30 Arenasport 1 Fudbal: Fiorentina – Milan, direktno
12.45 Eurosport Skijaško trčanje – Švajcarska, slobodan stil
12.50 Sport klub 3 Novogodišnji SK miks
13.00 Arenasport 3 Fudbal: Kristal Palas – Arsenal
13.05 RTCG Vijesti
13.15 Sport klub 3 Košarka: Usak – Eskisehir, direktno
13.30 Sport klub 2 PL Netbusters – vanredno kolo
13.45 Arenasport 4 Red Bul, Indijanapolis, pregled
13.45 Sport klub 1 NBA Live
14.00 Sport klub 2 Tenis, Mubadala: Vilijams – Ostapenko, direktno
14.00 Sport klub 1 Atletika, Dijamantska liga, pregled sezone
14.00 Arenasport 2 Great Sporting momments
14.30 SOS SOS vesti
14.30 Arenasport 1 FIFA fudbal
14.30 Arenasport 2 Fudbal, najava italijanske lige
14.45 Eurosport Alpsko skijanje, Austrija,slalom
14.50 Sport klub 1 PL Match Pack
15.00 Arenasport 2 Fudbal: Bolonja – Udineze, direktno
15.00 Sport klub 3 Košarka: Istanbul – Galatasaraj, direktno
15.00 Arenasport 1 Fudbal: Torino -Đenova, direktno
15.00 Arenasport 3 Fudbal: Sampdorija – Spal, direktno
15.00 SOS Liga budućih šampiona
15.00 Arenasport 4 Fudbal: Roma – Sasuolo, direktno
15.16 RTS 2 Olimpijski krugovi (eventualno)
15.25 Sport klub 1 Najava Premijer lige
15.30 Eurosport 2 Pert, Australija: Rusija – SAD
15.50 RTS 2 Školski sport
16.00 Sport klub 1 Fudbal: Barnli – Totenhem, direktno
16.00 RTS 2 Tenis, Mubadala 2017, finale, prenos
16.00 Sport klub 2 Tenis, Mubadala, finale, direktno
16.25 HRT 2 Oberstdorf, Nemačka, novogodišnja turneja
16.30 SOS SOS vesti
16.50 Sport klub 3 NBA Live
17.00 Arenasport 2 Košarka: Igokea – Cedevita, direktno
17.00 Eurosport 2 Lijenc, Austrija, slalom, 2. vožnja
17.00 Arenasport 4 Automoto, ABS šou
17.00 SOS Liga budućih šampiona
17.00 Arenasport 3 Clubland
17.00 Arenasport 1 Košarka: Mornar – Mega Bemaks, direktno
17.05 Sport klub 3 Novogodišnji SK miks
17.15 Sport klub 3 Dokumentarni film
17.30 Arenasport 3 FIFA fudbal
17.30 Eurosport 2 Bormio, Italija, super kombinovano, slalom
17.30 SOS Fudbalski miks
17.55 Sport klub 2 La liga, najbolji golovi 2017.
18.00 Sport klub 1 Novogodišnji miks
18.00 Eurosport 2 Lencerhajde, sprint slobodnim stilom
18.00 Arenasport 4 Fudbal: Inter – Lacio, direktno
18.00 Arenasport 3 Hokej: Jesenice – Olimpija, direktno
18.15 Sport klub 3 Odbojka. Padova – Peruđa, direktno
18.30 Sport klub 2 Fudbal: Bristol Siti – Vulvs, direktno
18.30 SOS SOS vesti
18.30 Sport klub 1 Fudbal: Mančester Junajted – Sautempton, direktno
18.55 SOS Da li znate
18.55 Eurosport Vesti
19.00 Arenasport 1 Košarka: Cibona – Budućnost, direktno
19.00 Arenasport 2 Košarka, ABS šou
19.00 Eurosport 2 Četiri skakaonice, Oberstdorf 137 m
19.00 SOS Sajam sporta
19.20 SOS SOS kolaž
19.30 Arenasport 2 Košarka: Bilbao Basket – Unikaha, direktno
20.00 Arenasport 4 Fudbal, pregled lige šampiona
20.05 Sport klub 3 Novogodišnji SK miks
20.15 Arenasport 3 Hokej, Spengler kup, polufinale, direktno
20.30 Sport klub 2 Fudbal: Čelzi – Stouk
20.30 Sport klub 1 Pregled Evrolige
20.30 Sport klub 3 Palakanestro: Ređo Emilija – Kantu, direktno
20.45 Arenasport 4 Fudbal: Verona – Juventus, direktno
20.50 SOS Zašto volim Zvezdu, Partizan
21.00 Sport klub 1 Tenis, Mubadala
21.00 SOS Total soker
21.30 Arenasport 2 Boks
21.55 Eurosport 2 Vesti
22.00 Arenasport 2 Tekvondo, gren slem
22.00 Eurosport 2 Četiri skakaonice, Oberstdorf 137 m
22.20 Sport klub 3 NFL najbolja utakmica nedelje: San Francisko – Džeksonvil
22.20 Sport klub 2 Pregled Evrolige
22.30 Arenasport 3 Fudbal: Bajern – PSŽ
22.30 SOS SOS vesti
22.30 Eurosport Zimski sportovi. Pjongčang
22.45 Arenasport 4 Košarka: Mornar Bar – Mega Bemaks
22.55 Arenasport 1 Arenasport vesti
23.00 Sport klub 2 Košarka: Istanbul – Galatasaraj
23.00 SOS Sećanja
23.00 Eurosport Ski skokovi:Nemačka: VS 137 metara
23.00 Sport klub 1 Vesti
23.05 Eurosport 2 Lencerhajde, sprint slobodnim stilom
23.30 Arenasport 1 Rukomet: Flensburg – Hanover
23.30 Sport klub 1 Košarka: Vašington – Hjuston
00.00 Arenasport 2 Fudbal: Sidnej – Pert Glori
00.15 Arenasport 3 Fudbal: Inter – Lacio
00.15 Arenasport 4 Košarka: FMP – Partizan
00.30 Eurosport Skijaško trčanje – Švajcarska – Tur de ski
00.40 Sport klub 2 Pregled Evrokupa
00.45 SOS SOS vesti
00.50 Sport klub 3 Fudbal: Mančester Junajed – Sautempton
01.00 Arenasport 1 Hokej: Nju Džersi – Vašington, direktno
01.00 SOS Noćni program
01.00 Eurosport Biatlon: Francuska
01.10 Sport klub 2 Fudbal: Barnsli – Reding
01.15 Sport klub 1 ATP Tenis 2017, best of
01.18 RTS 1 Nešto lepo: Šansa
02.00 Arenasport 2 Great Sporting momments
02.00 Arenasport 4 Fudbal: Torino – Đenova
02.00 Arenasport 3 Fudbal: Lanus – Gremio
02.15 Sport klub 1 SK miks klasika
02.30 Arenasport 2 Dokumentarni film
02.40 Sport klub 3 Košarka: Tofas – Bujukčekmeče
02.45 Sport klub 1 Tenis, Mubadala
02.55 Sport klub 2 Fudbal: Burnemut – Everton
03.30 Arenasport 1 Automoto, pregled sezone
03.30 Arenasport 2 Automoto, Indikar, Teksas, pregled
03.45 RTS 2 Tenis: Mubadala: Vilijams – Ostapenko, r.
04.00 Arenasport 4 Fudbal: Mančester Junajted – CSKA
04.00 Arenasport 3 Fudbal: Anderleht – Gent
04.15 Sport klub 3 Fudbal: Votford – Svonsi
04.30 Sport klub 1 NBA specijal
04.30 Arenasport 1 Fudbal: Sidnej – Pert Glori
04.30 Arenasport 2 Rukomet: Gepingen – Hutenberg
04.40 RTS 2 Tenis: Mubadala, finale, r.
04.45 Sport klub 2 Košarka. Usak – Eskisehir
05.00 Sport klub 1 Pregled Evrolige
05.30 Sport klub 1 SK Bluupers

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Politika

Vesti iz politike

Novi DOS: Velja Ilić, Stamatović, Tadić i Sergej idu na izbore bez Đilasa i Boška?!

Velja Ilić i Milan Stamatović već su počeli konsultacije sa Borisom Tadićem, Zoranom Živkovićem, Sergejem Trifunovićem i još nekim političkim činiocima oko formiranja novog DOS-a koji će pokušati da spasi šta se spasti može od loše vlasti i još gore opozicije okupljene u Đilasovom tzv. Savezu za Srbiju.

Translate »
%d bloggers like this: