Sportski TV program – subota, 30. decembar 2017.

Sportski TV program – subota, 30. decembar 2017.

07.00Arenasport 1tekvondo, gren slem, direktno
07.05Sport klub 2Evroliga: Efes – Brose
07.30Eurosport 2Melburn, best of
07.45Arenasport 2Great Sporting momments
08.00Arenasport 3Fudbal: Krotone – Napoli
08.00Arenasport 4Fudbal: PSŽ – Kaen
08.15Arenasport 2Hokej: Boston – Vašington
08.15Sport klub 3Fudbal: Kardif – Preston
08.30Eurosport 2Pariz, best of
08.30Sport klub 1Košarka: Vašington – Hjuston
08.30EurosportSki skokovi: Svetski kup u Nemačkoj
08.45Sport klub 2Tenis: Mubadala
09.00SOSFizioterapija
09.00Arenasport 1Košarka: Zadar – MZT Skoplje
09.10SOSBorilački sportovi
09.30Eurosport 2Njujork, best of
09.50Arenasport 3Fudbal: Sidnej – Pert Glori, direktno
09.50SOSSOS kolaž
10.00Sport klub 3Pregled Premijer lige, vanredno kolo
10.00Arenasport 4Boks
10.00Arenasport 2Boks
10.15EurosportAlpsko skijanje, Italija: SK spust
10.30Sport klub 2Tenis 2017: best of
10.30Eurosport 2Pert, Australija: Japan – Švajcarska
10.30Arenasport 4FIFA fudbal
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
10.30Sport klub 1Evroliga: Baskonia – CSKA
11.00SOSSOS mreža
11.00Arenasport 1Fudbal: pregled kola francuske lige
11.00Arenasport 4Poker
11.00Sport klub 3Košarka: Sakarja – Karšijaka, direktno
11.30Sport klub 2Tenis, Mubadala
11.37RTS 2Tenis – Mubadala 2017, za treće mesto, prenos
12.00Arenasport 1Fudbal, najava italijanske lige
12.00Arenasport 2Hokej: Njujork Rendžers – Detroit
12.00Sport klub 1Evroliga: Armani – Crvena zvezda
12.00Arenasport 3Fudbal, pregled kola francuske lige
12.00SOSZona pres
12.00Arenasport 4Košarka: Zadar – MZT Skoplje
12.30Arenasport 1Fudbal: Fiorentina – Milan, direktno
12.45EurosportSkijaško trčanje – Švajcarska, slobodan stil
12.50Sport klub 3Novogodišnji SK miks
13.00Arenasport 3Fudbal: Kristal Palas – Arsenal
13.05RTCGVijesti
13.15Sport klub 3Košarka: Usak – Eskisehir, direktno
13.30Sport klub 2PL Netbusters – vanredno kolo
13.45Arenasport 4Red Bul, Indijanapolis, pregled
13.45Sport klub 1NBA Live
14.00Sport klub 2Tenis, Mubadala: Vilijams – Ostapenko, direktno
14.00Sport klub 1Atletika, Dijamantska liga, pregled sezone
14.00Arenasport 2Great Sporting momments
14.30SOSSOS vesti
14.30Arenasport 1FIFA fudbal
14.30Arenasport 2Fudbal, najava italijanske lige
14.45EurosportAlpsko skijanje, Austrija,slalom
14.50Sport klub 1PL Match Pack
15.00Arenasport 2Fudbal: Bolonja – Udineze, direktno
15.00Sport klub 3Košarka: Istanbul – Galatasaraj, direktno
15.00Arenasport 1Fudbal: Torino -Đenova, direktno
15.00Arenasport 3Fudbal: Sampdorija – Spal, direktno
15.00SOSLiga budućih šampiona
15.00Arenasport 4Fudbal: Roma – Sasuolo, direktno
15.16RTS 2Olimpijski krugovi (eventualno)
15.25Sport klub 1Najava Premijer lige
15.30Eurosport 2Pert, Australija: Rusija – SAD
15.50RTS 2Školski sport
16.00Sport klub 1Fudbal: Barnli – Totenhem, direktno
16.00RTS 2Tenis, Mubadala 2017, finale, prenos
16.00Sport klub 2Tenis, Mubadala, finale, direktno
16.25HRT 2Oberstdorf, Nemačka, novogodišnja turneja
16.30SOSSOS vesti
16.50Sport klub 3NBA Live
17.00Arenasport 2Košarka: Igokea – Cedevita, direktno
17.00Eurosport 2Lijenc, Austrija, slalom, 2. vožnja
17.00Arenasport 4Automoto, ABS šou
17.00SOSLiga budućih šampiona
17.00Arenasport 3Clubland
17.00Arenasport 1Košarka: Mornar – Mega Bemaks, direktno
17.05Sport klub 3Novogodišnji SK miks
17.15Sport klub 3Dokumentarni film
17.30Arenasport 3FIFA fudbal
17.30Eurosport 2Bormio, Italija, super kombinovano, slalom
17.30SOSFudbalski miks
17.55Sport klub 2La liga, najbolji golovi 2017.
18.00Sport klub 1Novogodišnji miks
18.00Eurosport 2Lencerhajde, sprint slobodnim stilom
18.00Arenasport 4Fudbal: Inter – Lacio, direktno
18.00Arenasport 3Hokej: Jesenice – Olimpija, direktno
18.15Sport klub 3Odbojka. Padova – Peruđa, direktno
18.30Sport klub 2Fudbal: Bristol Siti – Vulvs, direktno
18.30SOSSOS vesti
18.30Sport klub 1Fudbal: Mančester Junajted – Sautempton, direktno
18.55SOSDa li znate
18.55EurosportVesti
19.00Arenasport 1Košarka: Cibona – Budućnost, direktno
19.00Arenasport 2Košarka, ABS šou
19.00Eurosport 2Četiri skakaonice, Oberstdorf 137 m
19.00SOSSajam sporta
19.20SOSSOS kolaž
19.30Arenasport 2Košarka: Bilbao Basket – Unikaha, direktno
20.00Arenasport 4Fudbal, pregled lige šampiona
20.05Sport klub 3Novogodišnji SK miks
20.15Arenasport 3Hokej, Spengler kup, polufinale, direktno
20.30Sport klub 2Fudbal: Čelzi – Stouk
20.30Sport klub 1Pregled Evrolige
20.30Sport klub 3Palakanestro: Ređo Emilija – Kantu, direktno
20.45Arenasport 4Fudbal: Verona – Juventus, direktno
20.50SOSZašto volim Zvezdu, Partizan
21.00Sport klub 1Tenis, Mubadala
21.00SOSTotal soker
21.30Arenasport 2Boks
21.55Eurosport 2Vesti
22.00Arenasport 2Tekvondo, gren slem
22.00Eurosport 2Četiri skakaonice, Oberstdorf 137 m
22.20Sport klub 3NFL najbolja utakmica nedelje: San Francisko – Džeksonvil
22.20Sport klub 2Pregled Evrolige
22.30Arenasport 3Fudbal: Bajern – PSŽ
22.30SOSSOS vesti
22.30EurosportZimski sportovi. Pjongčang
22.45Arenasport 4Košarka: Mornar Bar – Mega Bemaks
22.55Arenasport 1Arenasport vesti
23.00Sport klub 2Košarka: Istanbul – Galatasaraj
23.00SOSSećanja
23.00EurosportSki skokovi:Nemačka: VS 137 metara
23.00Sport klub 1Vesti
23.05Eurosport 2Lencerhajde, sprint slobodnim stilom
23.30Arenasport 1Rukomet: Flensburg – Hanover
23.30Sport klub 1Košarka: Vašington – Hjuston
00.00Arenasport 2Fudbal: Sidnej – Pert Glori
00.15Arenasport 3Fudbal: Inter – Lacio
00.15Arenasport 4Košarka: FMP – Partizan
00.30EurosportSkijaško trčanje – Švajcarska – Tur de ski
00.40Sport klub 2Pregled Evrokupa
00.45SOSSOS vesti
00.50Sport klub 3Fudbal: Mančester Junajed – Sautempton
01.00Arenasport 1Hokej: Nju Džersi – Vašington, direktno
01.00SOSNoćni program
01.00EurosportBiatlon: Francuska
01.10Sport klub 2Fudbal: Barnsli – Reding
01.15Sport klub 1ATP Tenis 2017, best of
01.18RTS 1Nešto lepo: Šansa
02.00Arenasport 2Great Sporting momments
02.00Arenasport 4Fudbal: Torino – Đenova
02.00Arenasport 3Fudbal: Lanus – Gremio
02.15Sport klub 1SK miks klasika
02.30Arenasport 2Dokumentarni film
02.40Sport klub 3Košarka: Tofas – Bujukčekmeče
02.45Sport klub 1Tenis, Mubadala
02.55Sport klub 2Fudbal: Burnemut – Everton
03.30Arenasport 1Automoto, pregled sezone
03.30Arenasport 2Automoto, Indikar, Teksas, pregled
03.45RTS 2Tenis: Mubadala: Vilijams – Ostapenko, r.
04.00Arenasport 4Fudbal: Mančester Junajted – CSKA
04.00Arenasport 3Fudbal: Anderleht – Gent
04.15Sport klub 3Fudbal: Votford – Svonsi
04.30Sport klub 1NBA specijal
04.30Arenasport 1Fudbal: Sidnej – Pert Glori
04.30Arenasport 2Rukomet: Gepingen – Hutenberg
04.40RTS 2Tenis: Mubadala, finale, r.
04.45Sport klub 2Košarka. Usak – Eskisehir
05.00Sport klub 1Pregled Evrolige
05.30Sport klub 1SK Bluupers

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Politika

Vesti iz politike

Dačić spiskao milijardu evra za antipromociju Kosova?!

Za povlačenje priznanja nezavisnosti Kosova, dakle, Srbija je morala da plati makar 20 do 30 miliona dolara više po državi od cene koju je platilo Kosovo za priznanje, što znači da je Srbija izdvojila najmanje 800 miliona dolara u te svrhe, a neki izvori kažu da je ta suma veća čak i od milijardu evra!

Translate »
%d bloggers like this: