Sportski TV program – subota, 23. decembar 2017.

Sportski TV program – subota, 23. decembar 2017.

08.00 Eurosport OI: Budući heroji
08.00 Arenasport 3 Fudbal: Lester Siti – Mančester Siti
08.00 Eurosport 2 Sankt Moric, Švajcarska
08.00 Arenasport 4 Fudbal: Kjevo – Bolonja
08.15 Arenasport 2 Bob i Skijanje, Insbruk
08.15 Sport klub 3 Evroliga: CSKA – Himki
08.25 Sport klub 1 Trans vorld sport
08.30 Sport klub 2 Fudbal: Arsenal – Liverpul
09.00 SOS Fizioterapija
09.00 Eurosport 2 24 časa Le Mana, Francuska, best of
09.10 SOS Borilački sportovi
09.15 Sport klub 1 Španska liga, specijal: Put u klasiko
09.30 Arenasport 1 Košarka, magazin ABA lige
09.50 SOS SOS kolaž
09.50 Arenasport 3 Fudbal: Melburn Siti – Melburn Viktori, direktno
09.55 Sport klub 3 Fudbal: Majnc – Štutgart
10.00 Eurosport Snoubord: FIS svetski kup
10.00 Arenasport 1 FIFA fudbal
10.00 Eurosport 2 Melburn, best of
10.00 Arenasport 4 Boks
10.00 Arenasport 2 Bokos
10.25 Sport klub 2 Najava Premijer lige
10.30 Arenasport 1 Arenasport vesti
10.30 Arenasport 4 Fudbal, pregled kola francuske lige
11.00 Sport klub 2 Košarka: Darušafaka – Trabzon, direktno
11.00 Eurosport 2 Pariz, best of
11.00 Arenasport 4 Poker
11.00 Eurosport Fristajl skijanje, Italija
11.00 Sport klub 1 SK studio
11.00 Arenasport 1 Fudbal: Kaljari – Fiorentina
11.00 SOS SOS mreža
11.45 Sport klub 3 Evroliga. Crvena zvezda – Panatinaikos
12.00 Eurosport 2 Njujork, best of
12.00 Arenasport 3 FIFA fudbal
12.00 SOS Zona pres
12.00 Arenasport 4 Fudbal, najava italijanske lige
12.00 Arenasport 2 Hokej: Filadelfija – Bafalo
12.30 Arenasport 3 Fudbal: Lamia – Panatinaikos
12.30 Arenasport 4 Fudbal: Lacio -Krotone, direktno
12.50 Sport klub 2 Pregled Evrokupa
13.00 Sport klub 1 Fudbal: Real Madrid – Barselona, direktno
13.00 Eurosport OI: Kuća slavnih, Torino 2006
13.00 Arenasport 1 Fudbal: Lester Siti – Mančester Siti
13.00 Eurosport 2 Četiri skakaonice, best of
13.05 RTCG Vijesti
13.30 Sport klub 2 Fudbal: Everton – Čelzi, direktno
13.30 Sport klub 3 Trans vorld sport
13.56 RTS 2 Strongman champions league 2017. (Meksiko)
14.00 Arenasport 2 Automotosport, Indikar, Detroit, pregled
14.00 Eurosport 2 Sankt Moric, Švajcarska
14.00 Eurosport OI: Neobični momenti
14.30 Sport klub 3 Fudbal: Sivaš – Bešiktaš, direktno
14.30 Arenasport 4 FIFA fudbal
14.30 SOS SOS vesti
14.30 Arenasport 3 Fudbal, pregled kola francuske lige
14.45 RTS 2 Školski sport
15.00 Sport klub 1 Pregled Evrolige
15.00 Arenasport 4 Fudbal: Sasuolo – Inter, direktno
15.00 SOS Liga budućih šampiona
15.00 Arenasport 3 Fudbal: Udineze – Verona, direktno
15.00 Arenasport 2 Fudbal: Spal – Torino, direktno
15.00 Eurosport 2 Lahti, Finska, najbolji momenti
15.00 Arenasport 1 Fudbal: Napoli – Sampdorija, direktno
15.30 Sport klub 2 NBA Action
15.40 Sport klub 1 Pregled Evrokupa
16.00 Sport klub 2 Fudbal: Šefild V. – Midlsbro, direktno
16.00 Eurosport 2 Noć skokova
16.15 Sport klub 1 Fudbal: Valensija – Viljareal, direktno
16.25 Sport klub 3 WTA All Access
16.30 SOS SOS vesti
17.00 Arenasport 4 Fudbal, pregled kola francuske lige
17.00 Arenasport 2 Košarka: Petrol Olimpija – Cibona, direktno
17.00 Arenasport 1 Košarka: Partizan – Mornar, direktno
17.00 Eurosport Alpsko skijanje: Italija
17.00 Arenasport 3 Fudbal, pregled engleskog kupa
17.00 Eurosport 2 Pregled sezone
17.00 SOS Liga budućih šampiona
17.15 Sport klub 3 Na današnji dan
17.30 Arenasport 4 Automoto, ABS šou
17.30 Sport klub 3 Fudbal: Konja – Fenerbahče, direktno
17.30 SOS Fudbalski miks
17.55 Sport klub 2 NBA Live
18.00 Arenasport 3 Fudbal: Milan – Atalanta, direktno
18.00 Eurosport 2 Klasici, best of
18.10 Arenasport 4 Ragbi: Edinburg – Glazgov
18.15 Sport klub 2 Košarka: Eskisehir – Tofas, direktno
18.30 SOS SOS vesti
18.30 Sport klub 1 Fudbal: Barnli – Totenhem, direktno
18.55 SOS Da li znate
19.00 Arenasport 2 Hokej: Vinipeg – Njujork Islanders, direktno
19.00 SOS Sajam sporta
19.00 Eurosport 2 Điro D’Italija, best of
19.00 Arenasport 1 Košarka: Cedevita – Zadar, direktno
19.25 Sport klub 3 NBA Live
19.40 Eurosport Vesti
19.45 Sport klub 3 Fudbal: PSV – Viteze, direktno
20.00 Eurosport 2 Tur de Frans, best of
20.00 SOS Crna tačka
20.00 Arenasport 3 FIFA fudbal
20.05 Sport klub 2 SK momenti
20.10 Arenasport 4 Italijanska liga, studio
20.30 Sport klub 2 Odbojka (ž): Italija – Svet, direktno
20.30 Arenasport 3 Fudbal: Standard Lijež – STVV, direktno
20.45 Arenasport 4 Fudbal: Juventus – Roma, direktno
20.45 Sport klub 1 Fudbal: Lester – Mančester Junajted, direktno
20.55 SOS Da li znate
21.00 Eurosport 2 Vuelta, best of
21.00 Arenasport 1 Košarka: Budućnost – Igokea, direktno
21.00 SOS Total soker
21.30 Eurosport OI: Patagonija driming
21.30 Arenasport 2 Boks
21.45 Sport klub 3 Tenis: Tajland, polufinale: Halep – Konta – Pliskova – Ostapenko
21.55 Eurosport 2 Vesti
22.00 Eurosport 2 Četiri skakaonice, best of
22.00 Arenasport 2 Boks: Horn – Korkoran
22.30 Sport klub 2 NFL: Baltimor – Indijanapolis, direktno
22.30 Arenasport 3 Fudbal: Čelzi – Atletiko Madrid
22.30 SOS SOS vesti
22.35 Sport klub 1 Vesti
22.45 Arenasport 4 Košarka: Partizan – Mornar
22.55 Arenasport 1 Arenasport vesti
23.00 Sport klub 1 Košarka: Toronto – Filadelfija, direktno
23.00 SOS Zona pres
23.00 Eurosport 2 Svetsko prvenstvo, Šefild, finale
23.30 Arenasport 1 Fudbal: Juventus – Roma
23.30 Eurosport Vesti
23.35 Eurosport Biatlon: Švedska
00.00 Arenasport 2 Fudbal: Standard Lijež – STVV
00.15 Arenasport 4 Košarka: Cedevita – Zadar
00.15 Eurosport Biatlon: Austrija
00.30 Arenasport 3 Fudbal: Arsenal – Vest Hem
00.45 SOS SOS vesti
01.00 Eurosport Biatlon: Francuska
01.00 Sport klub 1 Pregled Evrolige
01.00 SOS Noćni program
01.19 RTS 1 Strongman champions league 2017. (Meksiko)
01.30 Arenasport 1 Fudbal: Melburn Siti -Melburn Viktori
01.40 Sport klub 1 Pregled Evrokupa
01.45 Sport klub 2 Fudbal: Mančester Siti – Burnemut
01.50 Sport klub 3 Fudbal: Real Madrid – Barselona
02.00 Arenasport 4 Ragbi: Konaht – Ulster
02.00 Arenasport 2 Dokumentarni film
02.05 Sport klub 1 NFL Gameday
02.15 Arenasport 3 Fudbal: PSŽ – Kaen
02.30 Sport klub 1 NFL: Grin Bej – Minesota, direktno
03.30 Sport klub 2 Fudbal: Deportivo – Selta
03.30 Arenasport 2 Automoto, Indijanapolis 500, pregled
03.30 Arenasport 1 FINA akvatiks
03.40 Sport klub 3 Fudbal: Aston Vila – Šefild, junajted
04.00 Arenasport 3 Fudbal: Velington Feniks – Sidnej
04.00 Arenasport 4 Fudbal: Čelzi – Roma
04.30 Arenasport 1 Fudbal: Standard Lijež – STVV
04.30 Arenasport 2 Rukomet: Leven -Flensburg
05.00 Sport klub 2 Fudbal: Brajton – Votford
05.25 Sport klub 3 Košarka. Burg – Strazbur
05.30 Sport klub 1 Sk momenti

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Podeli ovo:

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Next Post

Deda i unuk postigli iste golove za isti tim (VIDEO)

Суб дец 23 , 2017
Napadač Fejenorda postigao identičan gol kao njegov deda pre 80 godina za isti klub Prezime Vente se zauvek upisalo u istoriju kluba. Fudbaleri Fejenorda su pre nekoliko dana ubedljivo savladali Spartu rezultatom 7:0, a strelac jednog od golova bio je i Dilan Vente. I to na svom trećem nastupu za šampiona […]
Translate »