Sportski TV program – subota, 17. jun 2017.

Sportski TV program – subota, 17. jun 2017.

07.00SOSBorilački sportovi
07.00Arenasport 1Boks
07.00EurosportTenis: ATP Štutgart, četvrtfinale
07.30Eurosport 2Rut du Sud, Francuska, 2. etapa
07.30Arenasport 1Automoto, ABS šou
07.45Arenasport 2Boks
08.00Sport klub 1Vesti
08.00Arenasport 4Fudbal: Francuska – Engleska
08.00Arenasport 3Fudbal: Spartak – Partizan
08.00Arenasport 1FIFA fudbal, emisija
08.00Sport klub 3Košarka (ž): Turska – Slovačka
08.15Sport klub 2Ekstremni svet sporta
08.15Arenasport 2Odbojka, SL: Poljska – Rusija
08.30Eurosport 2Štutgart, četvrtfinale
08.30Arenasport 1Automoto, Mobil auto
08.30EurosportBiciklizam: Ruta juga
08.30Sport klub 1InCycle
08.45SOSSOS vesti
08.45Sport klub 2Košarka: Trento – Venecija
09.00Arenasport 1Košarka: Crvena zvezda – FMP
09.00Eurosport24 sata Le Mana, zagrevanje
09.05SOSRegenezis
09.30Sport klub 1Fudbal: Gvizhou – Gvangžu Evergrande, direktno
09.35Sport klub 3Džudo, gran pri, Kankun, Meksiko, 1. dan
09.45EurosportSvi sportovi
10.00SOSTreniraj, budi zdrav
10.00EurosportAuto trke: Porče Karera kup
10.00Arenasport 4Rukomet, pregled Bundeslige
10.00Arenasport 3Fudbal: Real Madrid – Sporting
10.00Eurosport 2Selaronda Hero
10.00Arenasport 2Boks: Valdez – Maringa
10.20Sport klub 2Košarka (ž): Srbija – Grčka
10.30Arenasport 4Automoto, ABS šou
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
10.30SOSSportski dnevnik
11.00Arenasport 1Odbojka. Argentina – Srbija
11.00Arenasport 4Poker
11.05SOSAforizmi o sportu
11.15EurosportSvi sportovi
11.15SOSSećanja
11.30EurosportAuto trke, put za Le Man
11.35Sport klub 1Košarka (ž): Slovenija – Francuska, 2. poluvreme
12.00Sport klub 2Fudbal: Kobe – Osaka, direktno
12.00Arenasport 4Košarka: Valensija – Real Madrid
12.00Arenasport 2Bejzbol: Vašington – Njujork Mets
12.00Eurosport 2Štutgart, četvrtfinale
12.00Arenasport 3Fudbal: Nant – Monako
12.15Sport klub 3Na današnji dan
12.30Sport klub 1Košarka (ž): Crna Gora – Latvija, direkt6no
12.30Sport klub 3Košarka (ž): Slovačka – Belorusija, direktno
12.30EurosportSuperbajk: SP Mizano
13.00Eurosport 2Rut du Sud, Francuska, 2. etapa
13.00SOSFudbalski miks
13.00Arenasport 1Fudbal, U21: Poljska – Slovačka
13.15RTS 1Sport plus
13.45Arenasport 4Odbojka: Argentina – Srbija
14.00Eurosport 2Trka kroz Sloveniju, 3. etapa
14.00Arenasport 3Mini fudbal, EP, polufinale
14.00EurosportAuto trke
14.05Sport klub 2Trans vorld sport
14.15Sport klub 1Magazin Premijer lige, specijal: Konte
14.20Sport klub 3Košarka: Bešiktaš – Fenerbahče
14.30SOSSOS vesti
14.30Arenasport 2Dokumentarni film
14.45Eurosport24 sata Le Mana, prenos
14.45Arenasport 1Red Bul, pregled
14.50RTS 2Košarka (ž): Španija – Ukrajina, prenos
15.00Arenasport 3Mini fudbal, EP, polufinale
15.00Eurosport 2Rut du Sud, Francuska, 3. etapa
15.00Sport klub 1ATP Hartogenboš: Miler – Zverev, direktno
15.00Sport klub 2Košarka (ž): Rusija – Belgija, direktno
15.15Arenasport 1Fudbal, U21: Švedska – Engleska
15.15SOSSOS kolaž
15.30Arenasport 2Košarka: Crvena zvezda – FMP
15.45Arenasport 4FIFA fudbal, emisija
15.55Sport klub 3Biciklizam, Kroz Švajcarsku, direktno
16.00Eurosport 2Štutgart, polufinale
16.00Arenasport 3Fudbal: Francuska – Engleska
16.15Arenasport 4Fudbal: Mančester siti – Borusija Menhengladbah
16.30SOSSOS vesti
16.30Sport klub 1ATP Hartogenboš: Čilić – Karlović, direktno
16.45RTS 2Odbojka: Argentina – Srbija, r.
16.50RTS 1Fudbal: Rusija – Novi Zeland, prenos
16.55HRT 2Fudbal: Rusija – Novi Zeland
17.00Sport klub 2Magazin Premijer lige, specijal: Konte
17.15SOSFudbalski miks
17.30Arenasport 2Odbojka, SL: SAD – Rusija, direktno
17.30Sport klub 2NBA Inside Stuff
17.45HRT 2Reli
17.45Sport klub 3Zlatni momenti JU Sporta
17.50RTS 2Košarka (ž): Grčka – Slovenija, prenos
18.00Arenasport 3Fudbal: Kostarika – Trinidad i Tobago
18.00Arenasport 1Fudbal, U21: Portugal – Srbija, direktno
18.00Arenasport 4FIFA fudbal, emisija
18.00Sport klub 3Košarka (ž): Češka – Mađarska, direktno
18.00Sport klub 2Fudbal: U12, Španija, četvrtfinala, direktno
18.00SOSTreniraj, budi zdrav
18.00Eurosport 2Štutgart, polufinale
18.30Sport klub 1Fudbal: Kobe – Osaka
18.30Arenasport 4Mini fudbal, EP, za 3. mesto, direktno
18.30SOSSOS vesti
18.55SOSAforizmi o sportu
19.00Eurosport 2Njujork Siti – Sijetl Saunders
19.05SOSSOS kolaž
19.30Arenasport 4Boks
19.45RTS 2Biciklistička trka “Kroz Srbiju” . Požarevac
19.45Arenasport 2Automoto, Italija, pregled
19.50Sport klub 3NBA Action
19.55Sport klub 2ATP Uncovered
20.00Arenasport 1Fudbal, U21, studio
20.00Arenasport 3Fudbal, Liga šampiona, pregled sezone
20.00Arenasport 4Mini fudbal, EP, finale, direktno
20.20RTS 2Košarka (ž): Francuska – Srbija, prenos
20.20Sport klub 1Magazin Premijer lige, specijal: Konte
20.25Sport klub 3Atletika, Dijamantska liga, Oslo
20.30Sport klub 2Košarka (ž): Italija – Turska, direktno
20.40Arenasport 2Rukomet, pregled Bundeslige
20.45Arenasport 3Fudbal: Banfild – Rosario Central
20.45Arenasport 1Fudbal, U21: Španija – Makedonija, direktno
20.55Eurosport 2Vesti
21.00Sport klub 1Fudbal: Hetafe – Hueska, direktno
21.00Eurosport 2Notingem, polufinale
21.00Arenasport 4Fudbal: Rumunija – Čile
21.10SOSFudbalski miks
21.10Arenasport 2Odbojka, SL: Bugarska – Srbija, direktno
22.20Sport klub 2biciklizam: Kroz Švajcarsku
22.25Eurosport 2Vesti
22.30Sport klub 3Jedriličarstvo, Tahiti, regata
22.30Eurosport 2FIA Evropsko prvenstvo, Kipar, 1. dan
22.30SOSSportski dnevnik
22.45Arenasport 3Fudbal: Aldosivi – Boka Juniors, direktno
22.55Arenasport 1Arenasport vesti
22.55Sport klub 3Fudbal: Kobe – Osaka
23.00Sport klub 1Vesti
23.00Eurosport 2Rut du Sud, Francuska, 3. etapa
23.00Arenasport 4Automoto, Italija, pregled
23.05SOSSećanja
23.11RTS 2Svet sporta, sportski program
23.30Sport klub 1Košarka (ž): Francuska – Srbija
23.30Arenasport 1Fudbal, EP, U21, pregled
23.30RTS 2Odbojka. Bugarska – Srbija, snimak
23.30Arenasport 2Boks
00.00Arenasport 1Odbojka: Argentina – Brazil, direktno
00.00Arenasport 2Fudbal, U21: Portugal – Srbija
00.00Arenasport 4Fudbal: Vasko -Aval, direktno
00.00Sport klub 2Džudo, gran pri, Kankun, Meksiko, 2. dan, direktno
00.40Sport klub 3Fudbal: Hetafe – Hueska
01.00Arenasport 3Fudbal: Roma – Udineze
01.00Sport klub 1Košarka (ž): Grčka – Slovenija
01.00SOSNoćni program
01.10RTS 2Biciklistička trka “Kroz Srbiju” . Požarevac
01.56RTS 1Fudbal: Rusija – Novi Zeland, r.
02.00Arenasport 1Bejzbol: Vašington – Njujork Mets
02.00Arenasport 2Dokumentarni film
02.00Arenasport 4Košarka: Crvena zvezda – FMP
02.30Sport klub 3Magazin Premijer lige
02.30Sport klub 2ATP Hartogenboš, polufinale
02.30Sport klub 1NBA Action
02.46RTS 2Košarka: Francuska – Srbija, r.
03.00Arenasport 3FIFA fudbal, emisija
03.00Sport klub 1Košarka (ž): Češka – Mađarska
03.00Sport klub 3Fudbal, U12, Španija, četvrtfinala
03.30Arenasport 2Automoto, Indikar, Indi 500, pregled
03.30Arenasport 3Clubland
03.45RTS 2Odbojka: Bugarska – Srbija
04.00Arenasport 4Fudbal: Real Madrid – Sporting
04.00Arenasport 3Fudbal: Nigerija – Južna Afrika
04.30Arenasport 1Boks
04.30Arenasport 2Rukomet: Vardar – PSŽ
04.30Sport klub 1Biciklizam: Trka kroz Švajcarsku
04.55Sport klub 3Košarka (ž): Rusija – Belgija
05.00Arenasport 1Fudbal, argentinska liga
05.40Sport klub 2WTA All Access
8.55Sport klub 1Svet sporta magazin

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Politika

Vesti iz politike

Dačić spiskao milijardu evra za antipromociju Kosova?!

Za povlačenje priznanja nezavisnosti Kosova, dakle, Srbija je morala da plati makar 20 do 30 miliona dolara više po državi od cene koju je platilo Kosovo za priznanje, što znači da je Srbija izdvojila najmanje 800 miliona dolara u te svrhe, a neki izvori kažu da je ta suma veća čak i od milijardu evra!

Translate »
%d bloggers like this: