Sportski TV program – subota, 17. jun 2017.

Sportski TV program – subota, 17. jun 2017.

07.00 SOS Borilački sportovi
07.00 Arenasport 1 Boks
07.00 Eurosport Tenis: ATP Štutgart, četvrtfinale
07.30 Eurosport 2 Rut du Sud, Francuska, 2. etapa
07.30 Arenasport 1 Automoto, ABS šou
07.45 Arenasport 2 Boks
08.00 Sport klub 1 Vesti
08.00 Arenasport 4 Fudbal: Francuska – Engleska
08.00 Arenasport 3 Fudbal: Spartak – Partizan
08.00 Arenasport 1 FIFA fudbal, emisija
08.00 Sport klub 3 Košarka (ž): Turska – Slovačka
08.15 Sport klub 2 Ekstremni svet sporta
08.15 Arenasport 2 Odbojka, SL: Poljska – Rusija
08.30 Eurosport 2 Štutgart, četvrtfinale
08.30 Arenasport 1 Automoto, Mobil auto
08.30 Eurosport Biciklizam: Ruta juga
08.30 Sport klub 1 InCycle
08.45 SOS SOS vesti
08.45 Sport klub 2 Košarka: Trento – Venecija
09.00 Arenasport 1 Košarka: Crvena zvezda – FMP
09.00 Eurosport 24 sata Le Mana, zagrevanje
09.05 SOS Regenezis
09.30 Sport klub 1 Fudbal: Gvizhou – Gvangžu Evergrande, direktno
09.35 Sport klub 3 Džudo, gran pri, Kankun, Meksiko, 1. dan
09.45 Eurosport Svi sportovi
10.00 SOS Treniraj, budi zdrav
10.00 Eurosport Auto trke: Porče Karera kup
10.00 Arenasport 4 Rukomet, pregled Bundeslige
10.00 Arenasport 3 Fudbal: Real Madrid – Sporting
10.00 Eurosport 2 Selaronda Hero
10.00 Arenasport 2 Boks: Valdez – Maringa
10.20 Sport klub 2 Košarka (ž): Srbija – Grčka
10.30 Arenasport 4 Automoto, ABS šou
10.30 Arenasport 1 Arenasport vesti
10.30 SOS Sportski dnevnik
11.00 Arenasport 1 Odbojka. Argentina – Srbija
11.00 Arenasport 4 Poker
11.05 SOS Aforizmi o sportu
11.15 Eurosport Svi sportovi
11.15 SOS Sećanja
11.30 Eurosport Auto trke, put za Le Man
11.35 Sport klub 1 Košarka (ž): Slovenija – Francuska, 2. poluvreme
12.00 Sport klub 2 Fudbal: Kobe – Osaka, direktno
12.00 Arenasport 4 Košarka: Valensija – Real Madrid
12.00 Arenasport 2 Bejzbol: Vašington – Njujork Mets
12.00 Eurosport 2 Štutgart, četvrtfinale
12.00 Arenasport 3 Fudbal: Nant – Monako
12.15 Sport klub 3 Na današnji dan
12.30 Sport klub 1 Košarka (ž): Crna Gora – Latvija, direkt6no
12.30 Sport klub 3 Košarka (ž): Slovačka – Belorusija, direktno
12.30 Eurosport Superbajk: SP Mizano
13.00 Eurosport 2 Rut du Sud, Francuska, 2. etapa
13.00 SOS Fudbalski miks
13.00 Arenasport 1 Fudbal, U21: Poljska – Slovačka
13.15 RTS 1 Sport plus
13.45 Arenasport 4 Odbojka: Argentina – Srbija
14.00 Eurosport 2 Trka kroz Sloveniju, 3. etapa
14.00 Arenasport 3 Mini fudbal, EP, polufinale
14.00 Eurosport Auto trke
14.05 Sport klub 2 Trans vorld sport
14.15 Sport klub 1 Magazin Premijer lige, specijal: Konte
14.20 Sport klub 3 Košarka: Bešiktaš – Fenerbahče
14.30 SOS SOS vesti
14.30 Arenasport 2 Dokumentarni film
14.45 Eurosport 24 sata Le Mana, prenos
14.45 Arenasport 1 Red Bul, pregled
14.50 RTS 2 Košarka (ž): Španija – Ukrajina, prenos
15.00 Arenasport 3 Mini fudbal, EP, polufinale
15.00 Eurosport 2 Rut du Sud, Francuska, 3. etapa
15.00 Sport klub 1 ATP Hartogenboš: Miler – Zverev, direktno
15.00 Sport klub 2 Košarka (ž): Rusija – Belgija, direktno
15.15 Arenasport 1 Fudbal, U21: Švedska – Engleska
15.15 SOS SOS kolaž
15.30 Arenasport 2 Košarka: Crvena zvezda – FMP
15.45 Arenasport 4 FIFA fudbal, emisija
15.55 Sport klub 3 Biciklizam, Kroz Švajcarsku, direktno
16.00 Eurosport 2 Štutgart, polufinale
16.00 Arenasport 3 Fudbal: Francuska – Engleska
16.15 Arenasport 4 Fudbal: Mančester siti – Borusija Menhengladbah
16.30 SOS SOS vesti
16.30 Sport klub 1 ATP Hartogenboš: Čilić – Karlović, direktno
16.45 RTS 2 Odbojka: Argentina – Srbija, r.
16.50 RTS 1 Fudbal: Rusija – Novi Zeland, prenos
16.55 HRT 2 Fudbal: Rusija – Novi Zeland
17.00 Sport klub 2 Magazin Premijer lige, specijal: Konte
17.15 SOS Fudbalski miks
17.30 Arenasport 2 Odbojka, SL: SAD – Rusija, direktno
17.30 Sport klub 2 NBA Inside Stuff
17.45 HRT 2 Reli
17.45 Sport klub 3 Zlatni momenti JU Sporta
17.50 RTS 2 Košarka (ž): Grčka – Slovenija, prenos
18.00 Arenasport 3 Fudbal: Kostarika – Trinidad i Tobago
18.00 Arenasport 1 Fudbal, U21: Portugal – Srbija, direktno
18.00 Arenasport 4 FIFA fudbal, emisija
18.00 Sport klub 3 Košarka (ž): Češka – Mađarska, direktno
18.00 Sport klub 2 Fudbal: U12, Španija, četvrtfinala, direktno
18.00 SOS Treniraj, budi zdrav
18.00 Eurosport 2 Štutgart, polufinale
18.30 Sport klub 1 Fudbal: Kobe – Osaka
18.30 Arenasport 4 Mini fudbal, EP, za 3. mesto, direktno
18.30 SOS SOS vesti
18.55 SOS Aforizmi o sportu
19.00 Eurosport 2 Njujork Siti – Sijetl Saunders
19.05 SOS SOS kolaž
19.30 Arenasport 4 Boks
19.45 RTS 2 Biciklistička trka “Kroz Srbiju” . Požarevac
19.45 Arenasport 2 Automoto, Italija, pregled
19.50 Sport klub 3 NBA Action
19.55 Sport klub 2 ATP Uncovered
20.00 Arenasport 1 Fudbal, U21, studio
20.00 Arenasport 3 Fudbal, Liga šampiona, pregled sezone
20.00 Arenasport 4 Mini fudbal, EP, finale, direktno
20.20 RTS 2 Košarka (ž): Francuska – Srbija, prenos
20.20 Sport klub 1 Magazin Premijer lige, specijal: Konte
20.25 Sport klub 3 Atletika, Dijamantska liga, Oslo
20.30 Sport klub 2 Košarka (ž): Italija – Turska, direktno
20.40 Arenasport 2 Rukomet, pregled Bundeslige
20.45 Arenasport 3 Fudbal: Banfild – Rosario Central
20.45 Arenasport 1 Fudbal, U21: Španija – Makedonija, direktno
20.55 Eurosport 2 Vesti
21.00 Sport klub 1 Fudbal: Hetafe – Hueska, direktno
21.00 Eurosport 2 Notingem, polufinale
21.00 Arenasport 4 Fudbal: Rumunija – Čile
21.10 SOS Fudbalski miks
21.10 Arenasport 2 Odbojka, SL: Bugarska – Srbija, direktno
22.20 Sport klub 2 biciklizam: Kroz Švajcarsku
22.25 Eurosport 2 Vesti
22.30 Sport klub 3 Jedriličarstvo, Tahiti, regata
22.30 Eurosport 2 FIA Evropsko prvenstvo, Kipar, 1. dan
22.30 SOS Sportski dnevnik
22.45 Arenasport 3 Fudbal: Aldosivi – Boka Juniors, direktno
22.55 Arenasport 1 Arenasport vesti
22.55 Sport klub 3 Fudbal: Kobe – Osaka
23.00 Sport klub 1 Vesti
23.00 Eurosport 2 Rut du Sud, Francuska, 3. etapa
23.00 Arenasport 4 Automoto, Italija, pregled
23.05 SOS Sećanja
23.11 RTS 2 Svet sporta, sportski program
23.30 Sport klub 1 Košarka (ž): Francuska – Srbija
23.30 Arenasport 1 Fudbal, EP, U21, pregled
23.30 RTS 2 Odbojka. Bugarska – Srbija, snimak
23.30 Arenasport 2 Boks
00.00 Arenasport 1 Odbojka: Argentina – Brazil, direktno
00.00 Arenasport 2 Fudbal, U21: Portugal – Srbija
00.00 Arenasport 4 Fudbal: Vasko -Aval, direktno
00.00 Sport klub 2 Džudo, gran pri, Kankun, Meksiko, 2. dan, direktno
00.40 Sport klub 3 Fudbal: Hetafe – Hueska
01.00 Arenasport 3 Fudbal: Roma – Udineze
01.00 Sport klub 1 Košarka (ž): Grčka – Slovenija
01.00 SOS Noćni program
01.10 RTS 2 Biciklistička trka “Kroz Srbiju” . Požarevac
01.56 RTS 1 Fudbal: Rusija – Novi Zeland, r.
02.00 Arenasport 1 Bejzbol: Vašington – Njujork Mets
02.00 Arenasport 2 Dokumentarni film
02.00 Arenasport 4 Košarka: Crvena zvezda – FMP
02.30 Sport klub 3 Magazin Premijer lige
02.30 Sport klub 2 ATP Hartogenboš, polufinale
02.30 Sport klub 1 NBA Action
02.46 RTS 2 Košarka: Francuska – Srbija, r.
03.00 Arenasport 3 FIFA fudbal, emisija
03.00 Sport klub 1 Košarka (ž): Češka – Mađarska
03.00 Sport klub 3 Fudbal, U12, Španija, četvrtfinala
03.30 Arenasport 2 Automoto, Indikar, Indi 500, pregled
03.30 Arenasport 3 Clubland
03.45 RTS 2 Odbojka: Bugarska – Srbija
04.00 Arenasport 4 Fudbal: Real Madrid – Sporting
04.00 Arenasport 3 Fudbal: Nigerija – Južna Afrika
04.30 Arenasport 1 Boks
04.30 Arenasport 2 Rukomet: Vardar – PSŽ
04.30 Sport klub 1 Biciklizam: Trka kroz Švajcarsku
04.55 Sport klub 3 Košarka (ž): Rusija – Belgija
05.00 Arenasport 1 Fudbal, argentinska liga
05.40 Sport klub 2 WTA All Access
8.55 Sport klub 1 Svet sporta magazin

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Podeli ovo:

Šta mislite o ovome?

Napišite komentar

Vaša mejl adresa neće biti objavljena.


*