Sportski TV program – subota, 10. jun 2017.

Sportski TV program – subota, 10. jun 2017.

07.00 Eurosport 2 Pariz, meč dana
07.00 SOS Borilački sportovi
07.00 Arenasport 1 Boks
07.25 Sport klub 3 Moto GP Katalonija, trening
07.30 Sport klub 2 Fudbal: Švedska – Francuska
07.30 Arenasport 1 Fudbal, Liga šampiona, studio
07.45 Arenasport 2 Rukomet, pregled EHF lige šampiona
08.00 Arenasport 1 FIFA fudbal, emisija
08.00 Arenasport 4 Fudbal: Brazil -Argentina
08.00 Arenasport 3 Fudbal: Mladost -Crvena zvezda
08.00 Eurosport 2 Pariz, polufinale (ž)
08.00 Sport klub 1 Vesti
08.15 Sport klub 3 NBA Action
08.15 Arenasport 2 Hokej: Pitsburg – Nešvil
08.25 Sport klub 1 Football is great
08.30 Eurosport Biciklizam
08.30 Arenasport 1 Rukomet, pregled EHF lige šampiona
08.45 Sport klub 3 Košarka: Klivlend – Golden Stejt
08.45 SOS SOS vesti
09.00 Arenasport 1 Rukomet: Vetclar – Leven
09.00 Sport klub 1 Moto GP Katalonija, treninzi, direktno
09.00 Eurosport 2 Pariz, polufinale (ž)
09.05 SOS Regenezis
09.15 Sport klub 2 Pregled kvalifikacija za SP
09.30 Eurosport Rolan Garos, duel dana
09.40 Sport klub 2 Fudbal: BiH – Grčka
10.00 Arenasport 4 Automoto, WRC Italija, najava
10.00 Arenasport 3 Fudbal, Liga šampiona, polufinala
10.00 SOS Treniraj, budi zdrav
10.00 Eurosport 2 Biciklizam, Francuska
10.00 Arenasport 2 Boks
10.30 Arenasport 4 FIFA fudbal, emisija
10.30 Eurosport Gem, set i Mats
10.30 Arenasport 1 Arenasport vesti
10.30 SOS Sportski dnevnik
10.35 Sport klub 3 Atletika, Dijamantska liga, Rim
11.00 Eurosport 2 Pariz, finale seniora (ž)
11.00 Eurosport Tenis: Rolan Garos, polufinala muškarci
11.00 Arenasport 1 Fudbal: Italija – Urugvaj
11.00 Arenasport 4 Poker
11.05 SOS Aforizmi o sportu
11.15 SOS Sećanja
11.30 Sport klub 2 Fudbal: Crvena zvezda – OFK Beograd
11.45 Sport klub 1 Pregled kvalifikacija za SP
12.00 Arenasport 3 Fudbal: Boka Juniors – Independiente
12.00 Arenasport 2 Bejzbol: Vašington – Teksas
12.00 Arenasport 4 Odbojka: Srbija – Argentina
12.35 Sport klub 1 Moto GP Katalonija, treninzi i kvalifikacije, direktno
12.40 Sport klub 3 Košarka: Fenerbahče – Vešiktaš
13.00 Sport klub 2 InCycle
13.00 Arenasport 1 Fudbal: Brazil -Argentina
13.00 Eurosport 2 Biciklizam, Francuska
13.00 SOS Fudbalski miks
13.15 RTS 1 Sport plus
13.30 Sport klub 2 Fudbal: Rijeka – Osijek, direktno
14.00 Arenasport 4 Košarka: Real Madrid _ Valensija
14.00 Arenasport 3 Fudbal, Liga šampiona, pregled sezone
14.00 Arenasport 2 Mini fudbal: BiH – Italija, direktno
14.10 Sport klub 3 Fudbal: Rusija – Čile
14.30 SOS SOS vesti
14.50 B92 Tenis: Rolan Garos, finale (ž)
15.00 Arenasport 1 Automoto, Italija
15.00 HRT 2 Tenis: Rolan Garos, finale žene
15.00 Arenasport 2 Rukomet, pregled EHF lige šampiona
15.00 Sport klub 2 Trans vorld sport
15.00 Eurosport 2 Engleska – Italija, polufinale
15.00 Eurosport Tenis: Rolan Garos, finale žene, prenos
15.00 Arenasport 3 Fudbal: Škotska – Češka, direktno
15.15 SOS SOS kolaž
15.30 Arenasport 2 Rukomet, pregled Bundeslige
15.55 Sport klub 3 Biciklizam: Tur Švajcarske, direktno
16.00 Arenasport 4 Rukomet: Lemgo – Gumersbah, direktno
16.00 Arenasport 2 Mini fudbal: Crna Gora – Srbija, direktno
16.00 Sport klub 2 Košarka: CSKA – Himki, direktno
16.00 Arenasport 1 Fudbal: Kamerun – Maroko, direktno
16.00 Sport klub 1 Formula 1, Kanada, trening direktno
16.30 SOS SOS vesti
16.30 Eurosport 2 Biciklizam, Francuska
16.45 Eurosport Gem, set i Mats
17.00 Eurosport Tenis: Rolan Garos, finale muški dubl, prenos
17.00 Sport klub 1 Košarka: Klivlend – Golden Stejt
17.00 Arenasport 3 Clubland
17.00 Arenasport 2 Automoto, ABS šou
17.15 SOS Fudbalski miks
17.30 Eurosport 2 Pariz, finale (ž)
17.30 Arenasport 2 Boks
17.30 Arenasport 3 Fudbal: Engleska – Obala Slonovače, direktno
17.45 Arenasport 4 Rukomet, pregled EHF lige šampiona
17.45 Sport klub 3 Na današnji dan
17.49 HRT 2 Rukomet (ž): Hrvatska – Slovenija
18.00 Sport klub 3 Fudbal: Kazahstan -Danska, direktno
18.00 Arenasport 2 Fudbal: Nigerija – Južna Afrika, direktno
18.00 Sport klub 2 Fudbal: Škotska – Engleska, direktno
18.00 Arenasport 1 Automoto, ABS šou
18.00 SOS Treniraj, budi zdrav
18.00 Arenasport 4 Rukomet: Hrvatska – Slovenija (ž), direktno
18.30 RTS 2 Odbojka, SL: Iran -Srbija, prenos
18.30 SOS SOS vesti
18.30 Eurosport 2 Biciklizam, Francuska
18.40 Arenasport 1 Odbojka, SL: Iran -Srbija, direktno
18.55 SOS Aforizmi o sportu
19.00 Eurosport Gem, set i Mats
19.00 Sport klub 1 Formula 1, Kanada, kvalifikacije, direktno
19.05 SOS SOS kolaž
19.30 Arenasport 3 Foot Brazil, pregled
19.30 Eurosport 2 Pariz, finale (ž)
19.30 Eurosport Biciklizam
19.45 Arenasport 4 Rukomet, studio
20.00 Arenasport 2 FINA akvatik
20.00 Arenasport 3 FIFA fudbal, emisija
20.00 Sport klub 3 Španska liga, specijal: Mesi
20.00 Sport klub 2 Na današnji dan
20.10 Sport klub 2 NBA Action
20.15 Sport klub 1 SK studio
20.25 Eurosport 2 Vesti
20.30 Eurosport Tenis: Rolan Garos, finale žene
20.30 Arenasport 2 Odbojka: Francuska – Italija, direktno
20.30 Arenasport 3 Fudbal, pregled Lige Evrope
20.30 Eurosport 2 Pariz: Finale dublova (m)
20.40 SOS Aforizmi o sportu
20.45 Sport klub 2 Fudbal: Poljska – Rumunija, direktno
20.45 Sport klub 3 Fudbal: Norveška – Češka, direktno
20.45 Sport klub 1 Fudbal: Crna Gora – Jermenija, direktno
21.00 Arenasport 1 Kšoarka: Crvena zvezda – Mega Leks
21.00 Arenasport 3 Mini fudbal: BiH – Italija
21.00 Arenasport 4 Fudbal: Palmeiras – Fluminense, direktno
21.10 SOS Fudbalski miks
22.00 Arenasport 3 Mini fudbal: Crna Gora – Srbija
22.00 Eurosport Konjički sportovi
22.00 Eurosport 2 Čikago Fajer – Atlanta Junajted
22.30 Arenasport 2 Boks
22.30 SOS Sportski dnevnik
22.45 Sport klub 3 Moto GP Katalonija, kvalifikacije
22.45 Sport klub 2 Fudbal: Slovenija – Malta
22.55 Arenasport 1 Arenasport vesti
23.00 Arenasport 4 Rukomet: Bergišer – Hanover
23.00 Sport klub 1 Vesti
23.00 Arenasport 3 Fudbal: Kamerun – Maroko
23.05 SOS Sećanja
23.25 HRT 2 Tenis: Rolan Garos
23.30 Arenasport 1 Foot Brazil, pregled
23.30 Sport klub 1 Pregled kvalifikacija za SP
23.55 Eurosport 2 Vesti
00.00 Arenasport 1 Fudbal: Vasko – Sport, direktno
00.00 Sport klub 1 Fudbal: Škotska – Engelska
00.30 Arenasport 4 Košarka: Crvena zvezda – Mega Leks
00.30 Sport klub 2 Palakanestro: Venecija – Trentino
01.00 SOS Noćni program
01.00 Arenasport 3 Fudbal: Italija – Urugvaj
01.12 RTS 2 Odbojka, SL: Iran – Srbija
01.20 Sport klub 3 Fudbal: Crvena zvezda – OFK Beograd
01.50 Sport klub 1 Košarka: Klivlend – Golden Stejt
02.00 Arenasport 2 Automoto, ABS šou
02.00 Arenasport 1 Fudbal: Nigerija – Južna Afrika
02.10 Sport klub 2 Fudbal: Gimnastik – Mursija
02.15 Arenasport 4 Fudbal: Brazil -Argentina
02.30 Arenasport 2 Automoto, Indikar, Teksas, direktno
02.35 Sport klub 3 Zlatni momenti JU Sporta
02.45 Sport klub 3 Fudbal: Rijeka – Osijek
03.00 Arenasport 3 FIFA fudbal, emisija
03.30 Arenasport 3 Clubland
03.45 Sport klub 1 Fudbal: Azerbejdžan – Severna Irska
03.55 Sport klub 2 Fudbal: Nemačka -San Marino
04.00 Sport klub 3 Pregled kvalifikacija za SP
04.00 Arenasport 3 Fudbal: Bastija – PSŽ
04.00 Arenasport 1 FIFA fudbal, emisija
04.15 Arenasport 4 Fudbal, finale Lige šampiona
04.30 Arenasport 1 Automoto, ABS šou
04.30 Sport klub 3 Košarka: CSKA – Himki
05.00 Arenasport 1 Fudbal, argentinska liga
05.30 Sport klub 1 Pregled japanske lige
05.40 Sport klub 2 Fudbal: Litvanija – Slovačka

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Podeli ovo:

Šta mislite o ovome?

Napišite komentar

Vaša mejl adresa neće biti objavljena.


*