Sportski TV program – subota, 03. jun 2017.

Sportski TV program – subota, 03. jun 2017.

07.00 SOS Borilački sportovi
07.00 Eurosport 2 Pariz, duel dana
07.00 Arenasport 1 Boks
07.30 Arenasport 1 Fudbal: Real Madrid – Atletiko Madrid
07.45 Arenasport 2 Boks, regionalna liga
08.00 Arenasport 4 WRC najava Reli, Italija
08.00 Arenasport 3 Fudbal: Zrinjski – Sloboda
08.00 Sport klub 1 Vesti
08.00 Arenasport 1 Fudbal: Juventus – Barselona
08.00 Eurosport 2 Pariz, 6. dan
08.15 Sport klub 2 Fudbal: Tianjin Teda – Šangaj Šenhua
08.15 Arenasport 2 Ragbi, finale
08.15 Sport klub 3 Mobil 1 grid
08.30 Sport klub 1 Atletiks
08.30 Arenasport 4 Automoto, ABS šou
08.45 Sport klub 3 Fudbal: Aberdin – Seltik
08.45 SOS SOS vesti
09.00 Sport klub 1 Moto GP Muđelo, treninzi, direktno
09.00 Arenasport 4 Fudbal: Benfika – Vitoria Gimaraeš
09.05 SOS Regenezis
09.30 Eurosport Rolan Garos, duel dana
10.00 Sport klub 2 Palakanestro: Emporio Armani – Trentino
10.00 Arenasport 3 Fudbal: Ajaks – Mančester Junajted
10.00 Arenasport 2 Boks: Valdez – Maringa
10.00 RTS 2 Kajak, Svetski kup, prenos
10.00 SOS Treniraj, budi zdrav
10.30 Eurosport Gem, set i Mats
10.30 SOS Sportski dnevnik
10.45 Sport klub 3 Fudbal: Ajntraht – Dortmund
11.00 Eurosport 2 Pariz, 7. dan
11.00 Arenasport 4 Poker
11.00 Eurosport Tenis: Rolan Garos, prenos
11.00 SOS Aforizmi o sportu
11.15 SOS Sećanja
11.40 Sport klub 2 Fudbal: Bazel – St Galen
11.45 Arenasport 1 Fudbal: Real Madrid – Atletiko Madrid
11.45 Sport klub 1 SK studio, direktno
12.00 Arenasport 4 Košarka, Endesa liga
12.00 Arenasport 3 Fudbal: Real Madrid – Atletiko Madrid
12.00 Arenasport 2 Bejzbol: Pitsburg – Njujork Mets
12.35 Sport klub 1 Moto GP Muđelo, kvalifikacije i trening, direktno
13.00 SOS Fudbalski miks
13.15 RTS 1 Sport plus
13.35 Sport klub 2 Fudbal: Šandong – Tianjin Kvanjian, direktno
13.45 Arenasport 4 Rukomet, pregled Bundeslige
13.45 Arenasport 3 Fudbal: Monako – Juventus
14.15 Arenasport 4 FIFA fudbal, emisija
14.30 Arenasport 1 Arenasport, studio
14.30 SOS SOS vesti
14.30 Arenasport 2 Automoto, ABS šou
14.45 Arenasport 4 Fudbal, pregled Lige Evrope
14.45 Sport klub 3 Fudbal: Konja – Basaksehir
15.00 Arenasport 4 Fudbal: Češka Republika – Indonezija
15.00 Arenasport 2 Hokej, NHL
15.15 SOS SOS kolaž
15.15 Arenasport 1 Fudbal: Vezprem – PSŽ, direktno
15.30 Arenasport 3 Fudbal: Atletiko Madrid – Real Madrid
15.30 Sport klub 2 Košarka: Golden Stejt – Klivlend
16.00 Sport klub 1 Premijer liga, pregled sezone
16.30 SOS SOS vesti
16.45 Sport klub 3 Fudbal: Arsenal – Čelzi
17.00 Arenasport 2 Dokumentarni film
17.00 Arenasport 1 Arenasport, studio
17.00 Arenasport 4 WRC najava Reli, Italija
17.15 SOS Fudbalski miks
17.15 Arenasport 3 Fudbal: Juventus – Monako
17.30 Arenasport 4 Automoto, ABS šou
17.30 Sport klub 2 Vič soker, euro kup, polufinale, direktno
17.55 HRT 2 Rukomet
18.00 Arenasport 1 Rukomet: Vardar – Barselona, direktno
18.00 Sport klub 1 NBA Action
18.00 SOS Treniraj, budi zdrav
18.00 Arenasport 2 Košarka: Partizan – Mega Leks, direktno
18.00 Arenasport 4 Fudbal, pregled kopa Libertadores
18.30 SOS SOS vesti
18.30 Arenasport 4 Foot Brazil, pregled
18.30 Sport klub 1 Palakanestro: Venecija – Avelino, direktno
18.45 Sport klub 2 Moto GP Muđelo, kvalifikacije
18.50 RTS 2 Odbojka, SL: Belgija – Srbija, prenos
18.55 SOS Aforizmi o sportu
19.00 Arenasport 4 Košarka: Valensija – Baskonija
19.00 Vojvodina 1 Vojvodina zove
19.00 Sport klub 3 Košarka: Efes – Bešiktaš, direktno
19.00 Arenasport 3 Fudbal, Real Madrid, specijal
19.05 SOS SOS kolaž
19.15 Arenasport 3 Fudbal, Juventus ,specijal
19.30 Arenasport 3 Fudbal, Liga šampiona, studio
19.40 Sport klub 2 NBA Live
20.00 Sport klub 2 Vič soker, euro kup, polufinale, direktno
20.00 Arenasport 2 Automoto, Formula 2, Monte Karlo
20.00 HRT 2 Liga šampiona
20.00 Arenasport 1 Dokumentarni film
20.06 RTS 1 Fudbal: Liga šampiona, finale
20.30 Sport klub 1 Košarka: Golden Stejt – Klivlend
20.35 HRT 2 Fudbal: Real – Juventus
20.40 RTS 1 Fudbal: Juventus – Real Madrid, prenos
20.45 Eurosport 2 Pariz, 7. dan
20.45 Arenasport 3 Fudbal: Juventus – Real Madrid, direktno
20.50 Sport klub 3 Atletika, Dijamantska liga,Judžin
21.00 Arenasport 1 Fudbal: Kritiba – Atletiko PR
21.00 Arenasport 4 Hokej: Nešvil – Pitsburg
21.00 Eurosport Gem, set i Mats
21.10 SOS Fudbalski miks
21.15 Sport klub 2 Moto GP Muđelo, kvalifikacije
21.25 Eurosport Vesti
21.35 Eurosport Rolan Garos, duel dana
21.50 Arenasport 2 Automoto, Indikar, Detroit
22.25 Eurosport 2 Vesti
22.30 Eurosport Evropski reli šampionat
22.30 SOS Sportski dnevnik
22.30 Sport klub 1 Evroliga, F4, Istanbul, specijal
22.30 Eurosport 2 Gem, set i Mats
22.35 HRT 2 Liga šampiona
22.42 RTS 1 Fudbal: Liga šampiona, finale
22.45 Arenasport 3 Fudbal, Liga šampiona, studio
22.50 Sport klub 3 Atletiks
22.55 Eurosport Vesti
23.00 Arenasport 3 Fudbal, argentinska liga
23.00 Eurosport 2 Sporting Kanzas Siti – Minesota Junajted
23.00 Arenasport 4 Rukomet: Vezprem – PSŽ
23.00 Eurosport Konjički sportovi: Atina Onazis konjički šou
23.00 Sport klub 1 Vesti
23.00 Sport klub 2 Palakanestro: Venecija – Avelino
23.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled Lige šampiona
23.05 SOS Sećanja
23.20 Sport klub 3 Španska liga, pregled sezone
23.25 Arenasport 1 Arenasport vesti
23.30 Sport klub 1 Košarka: Efes – Bešiktaš
00.00 Arenasport 1 Fudbal: Juventus – Real Madrid
00.00 Arenasport 2 Fudbal: Korintians – Santos, direktno
00.15 Sport klub 3 Fudbal: Šandong – Tianjin Kvanjian
00.30 Arenasport 4 Rukomet: Vardar – Barselona
00.30 Eurosport Tenis: Rolan Garos
00.40 Sport klub 2 Rukomet: Koper – Ribnica
01.00 Sport klub 1 Pregled japanske lige
01.00 Eurosport Gem, set i Mats
01.00 SOS Noćni program
01.30 Eurosport Tenis: Rolan Garos
01.30 Sport klub 1 Premijer liga – golovi sezone
01.55 RTS 2 Kajak: Svetski kup, r.
02.00 Sport klub 3 Bič soker, eruo kup, polufinale
02.00 Arenasport 1 Hokej: Pitsburg – Nešvil
02.00 Arenasport 2 Dokumentarni film
02.10 Sport klub 2 Fudbal: Lugo – Levante
02.15 Arenasport 4 Fudbal: Crvena zvezda – Partizan
02.30 Sport klub 1 NBA specijal
03.05 Sport klub 3 Bič soker, eruo kup, polufinale
03.25 RTS 1 Fudbal: Juventus – Real Madrid, r.
03.30 Arenasport 3 Clubland
03.30 Arenasport 2 Automoto, Argentina, pregled
03.45 RTS 2 Odbojka, SL: Belgija – Srbija, r.
03.55 Sport klub 2 Fudbal: Tianjin Teda – Šangaj Šenhua
04.00 Arenasport 3 Fudbal: Škotska – Brazil
04.10 Sport klub 3 Moto GP Muđelo, kvalifikacije
04.15 Arenasport 4 Fudbal: Juventus – Real Madrid
04.30 Arenasport 1 Fudbal, brazilska liga
04.30 Arenasport 2 Rukomet: Vezprem – PSŽ
05.40 Sport klub 2 Fudbal: Bazel – St Galen

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Podeli ovo:

Šta mislite o ovome?

Napišite komentar

Vaša mejl adresa neće biti objavljena.


*