Sportski TV program – sreda, 14. jun 2017.

Sportski TV program – sreda, 14. jun 2017.

07.00 Eurosport Tenis: ATP Štutgart
07.00 Arenasport 1 Košarka, emisija U obruču
07.45 Arenasport 2 Automoto, mobil auto
08.00 Arenasport 1 Clubland
08.00 Arenasport 3 Fudbal: Crvena zvezda – Voždovac
08.00 Sport klub 1 Vesti
08.00 Arenasport 4 Automoto, Italija
08.15 Arenasport 2 Automoto, Indikar, Teksas, trka
08.15 Sport klub 3 Pregled kvalifikacija za SP
08.25 Sport klub 1 Košarka: Golden Stejt – Klivlend
08.30 Eurosport 2 ATP Štutgart, 2. dan
08.30 Sport klub 2 Fudbal: Kazahstan -Danska
08.30 Arenasport 1 Automoto, mobil auto
08.35 Eurosport 24 sata Le Mana
08.45 SOS SOS vesti
09.00 Arenasport 4 Fudbal, Liverpul TV arhiva
09.00 Arenasport 1 Košarka: Real Madrid – Valensija
09.05 SOS SOS bubamara
09.10 Sport klub 3 Fudbal: Crvena zvezda – Osijek
09.30 Eurosport Tenis: ATP Štutgart
09.30 Eurosport 2 Berlin, pregled
10.00 Arenasport 2 Boks
10.00 Arenasport 3 Fudbal: Barselona – Seltik
10.15 Sport klub 2 Fudbal: Crna Gora – Jermenija
10.20 Sport klub 1 Fudbal: Poljska – Rumunija
10.30 SOS Sportski dnevnik
10.30 Eurosport 2 Potera istorije
10.30 Arenasport 1 Arenasport vesti
10.30 Sport klub 3 Atletika, Dijamantska liga, Rim
10.30 Eurosport 2 Pavo Nurmi igre, Turku, Finska
11.00 Arenasport 1 Fudbal: Nigerija – Južna Afrika
11.00 Arenasport 4 Poker
11.00 Eurosport Tenis: ATP Štutgart, prenos
11.15 SOS Redženezis – uživo
12.00 Sport klub 2 Fudbal: Slovenija – Malta
12.00 Arenasport 2 Bejzbol: LA Dodžers – Klivlend
12.00 Arenasport 3 Fudbal, Arsenal TV arhiva
12.00 Arenasport 4 Košarka: Crvena zvezda – FMP
12.00 Sport klub 1 Košarka
12.30 Sport klub 3 Fudbal: Rusija – Čile
12.30 Eurosport 2 24 časa Le Mana, best of
13.00 SOS Fudbalski miks
13.00 Arenasport 1 Fudbal: Korintians – Sao Paulo
13.05 Eurosport Atletika: Pavo Nurmi igre
13.30 Sport klub 1 Fudbal, kvalifikacije za SP, pregled
13.30 Eurosport 2 ATP Štutgart, 3. dan
13.45 Arenasport 4 Košarka, emisija U obruču
13.45 Sport klub 2 Fudbal: Litvanija – Slovačka
13.45 Arenasport 3 Fudbal: Kamerun – Maroko
14.00 SOS SOS kolaž
14.15 Sport klub 3 Košarka: Venecija – Trentino
14.30 Sport klub 1 Tenis: ATP Hartogenboš, prenos
14.30 Arenasport 2 Dokumentarni film
14.45 Arenasport 4 Triatlon, Lids
14.45 Eurosport 24 sata Le Mana
15.00 SOS SOS mreža
15.00 Arenasport 1 Fudbal: Rumunija – Čile
15.30 Sport klub 2 Pregled Segunda divizion
15.30 Arenasport 2 Automoto, Italija
15.45 Arenasport 3 Clubland
15.45 Eurosport Svetski šampionat izdržljivosti, Le Man
15.55 Sport klub 3 Biciklizam, Tur Švajcarske, direktno
16.00 Eurosport 24 sata Le Mana, trening
16.15 Arenasport 4 Fudbal: Bajern – Roštov
16.15 Arenasport 3 Fudbal: Australija – Brazil
16.30 Arenasport 2 Rukomet: Lemgo – Gumersbah
16.30 SOS SOS vesti
16.35 Sport klub 2 Košarka: Himki – CSKA
17.00 Arenasport 1 Red Bul, Abu Dabi, magazin
17.05 SOS Fudbalski miks
17.45 Sport klub 3 Zlatni momenti JU sporta
17.55 Sport klub 3 Pregled Segunda divizion
17.55 RTS 2 Rukomet (ž): Srbija – Italija
18.00 Arenasport 3 Fudbal: Panama – Honduras
18.00 Arenasport 2 Automoto, Indikar, Teksas, trka
18.00 Arenasport 1 FIFA Fudbal, emisija
18.00 Sport klub 1 Formula 1, Kanada, trka
18.00 Arenasport 4 Odbojka, SL: Srbija – Belgija
18.10 Sport klub 2 Fudbal: Crvena zvezda – Osijek
18.30 SOS SOS vesti
18.30 Arenasport 1 Košarka: FMP – Crvena zvezda, direktno
19.00 Sport klub 3 Košarka: Bešiktaš – Fenerbahče, direktno
19.15 SOS Sportski savez Srbije
19.25 Eurosport 2 Potera istorije
19.30 Sport klub 2 Španska liga, specijal: Šampiona!
19.30 Eurosport 2 Pavo Nurmi igre, Turku, Finska
19.45 SOS Rezervisano
20.00 Arenasport 4 Automoto, Italija, pregled
20.00 Sport klub 1 Evroliga – pregled sezone
20.00 Arenasport 3 Fudbal: Francuska – Engleska
20.05 HRT 2 Operacija Luna
20.20 Eurosport Biciklizam
20.25 Sport klub 2 Svet sporta magazin
20.30 Arenasport 1 Košarka: Valensija – Real Madrid, direktno
20.30 Arenasport 2 Hokej: Pitsburg – Nešvil
20.45 SOS SOS vesti
20.45 Sport klub 1 Košarka: Trentino – Venecija/Avelino, prenos
20.45 Eurosport 24 sata Le Mana, best of
20.45 RTS 2 Rukomet: Srbija – Poljska
20.55 Sport klub 3 Pregled Naskar, Pokono
21.00 Sport klub 2 Fudbal: Hueska – Hetafe, direktno
21.00 HRT 2 Film: “Gad”
21.00 Arenasport 4 Fudbal: Australija – Brazil
21.00 SOS SOS mreža, emisija dopisnika
21.25 Eurosport 2 Vesti
21.55 Sport klub 3 Moto GP Katalonija, trka
22.00 Arenasport 3 Fudbal: Mančester Siti -Borusija Menhengladbah
22.00 Eurosport 24 sata Le Mana, kvalifikacije
22.00 Eurosport 2 ATP Štutgart, 3. dan
22.30 Arenasport 1 FINA akvatik
22.30 SOS Sportski dnevnik
22.30 Arenasport 2 Boks
22.35 Sport klub 1 SK miks
22.55 Arenasport 1 Arenasport vesti
23.00 Sport klub 2 Pregled spidvej, Prag
23.00 Arenasport 4 Poker
23.00 Sport klub 1 Vesti
23.00 Eurosport 2 Fudbal, MLS liga
23.10 Sport klub 3 Fudbal: Srbija – Vels
23.10 SOS Sećanja
23.30 Sport klub 1 NBA magazin
23.30 Arenasport 1 Foot Brazil, pregled
23.50 Sport klub 2 ATP Uncovered
00.00 Arenasport 3 Fudbal, Totenhem TV arhiva
00.00 Arenasport 2 Fudbal: Panama – Honduras
00.00 Sport klub 1 Fudbal: Hueska – Hetafe
00.00 Arenasport 1 Fudbal: Francuska – Engleska
00.00 Arenasport 4 Košarka: FMP – Crvena zvezda
00.15 Eurosport Formula E
00.20 Sport klub 2 ATP Hartogenboš
01.00 SOS SOS mreža
01.00 Sport klub 3 Fudbal: Liverpul – Votford
01.45 Arenasport 4 Fudbal, Arsenal TV
01.45 Sport klub 1 Košarka: Bešiktaš – Fenerbahče
02.00 Arenasport 2 Dokumentarni film
02.00 Arenasport 1 Hokej: Pitsburg – Nešvil
02.15 Arenasport 4 Triatlon, Lids
02.45 Arenasport 3 Fudbal: Santos – Palmeiras, direktno
02.50 Sport klub 3 Svet sporta magazin
03.15 Sport klub 1 Top tenis
03.20 Sport klub 3 Košarka. Trentino – Venecija
03.30 Arenasport 2 Automoto, Italija
03.30 Sport klub 2 Biciklizam, Tur Švajcarske
03.45 Sport klub 1 Barsa TV: Romario
04.15 Arenasport 4 Fudbal: Barselona – Seltik
04.30 Arenasport 1 Fudbal: San Lorenco – River Plate
04.30 Arenasport 2 Rukomet: Bergišer – Hanover
04.30 Sport klub 1 Pregled Naskar, Pokono
04.45 Arenasport 3 Mini fudbal, EP: Srbija – Italija
04.55 Sport klub 3 Fudbal: BiH – Grčka
05.20 Sport klub 2 Fudbal: Moldavija – Gruzija

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Podeli ovo:

Šta mislite o ovome?

Napišite komentar

Vaša mejl adresa neće biti objavljena.


*