Sportski TV program – sreda, 07. jun 2017.

Sportski TV program – sreda, 07. jun 2017.

07.00 Arenasport 1 Košarka, emisija U obruču
07.45 Arenasport 2 Rukomet, pregled Bundeslige
08.00 Arenasport 3 Fudbal: Dinamo – Rijeka
08.00 Eurosport 2 WTCC magazin
08.00 Sport klub 2 Fudbal: Arsenal – Čelzi
08.00 Arenasport 1 Clubland
08.00 Sport klub 1 Vesti
08.00 Arenasport 4 Automoto, Meksiko, pregled
08.15 Arenasport 2 Hokej, NHL
08.15 Sport klub 3 Fudbal: Valjadolid – Hetafe
08.30 Eurosport 2 Porše Superkup, Monako
08.30 Arenasport 1 Automoto, mobil auto
08.30 Eurosport Mačevanje
08.45 SOS SOS vesti
09.00 Arenasport 4 Fudbal: Slavija Prag – Zbrojovka
09.00 Arenasport 1 Košarka, endesa liga
09.00 Eurosport 2 Pariz, 3. dan
09.05 SOS SOS bubamara
09.30 Eurosport Rolan Garos, duel dana
09.45 Eurosport 2 Urugvaj – Saudijska Arabija, osmina finala
10.00 Sport klub 2 Košarka: Oldenburg – Ulm
10.00 Arenasport 3 Fudbal: Real Madrid – Atletiko Madrid
10.00 Sport klub 3 Fudbal: Himki – Zenit
10.00 Arenasport 2 Boks
10.00 Sport klub 1 Fudbal: Dinamo – OFK Beograd, prenos
10.30 Arenasport 1 Arenasport vesti
10.30 Eurosport Gem, set i Mats
10.30 SOS Sportski dnevnik
11-35 Eurosport Rolan Garos, prenos četvrtfinala
11.00 Arenasport 1 Fudbal: Rasing – San Lorenco
11.00 Eurosport Evropski reli šampionat
11.00 Arenasport 4 Poker
11.05 SOS Da li znate?
11.13 Sport klub 3 Pregled Dakar serije
11.20 Sport klub 1 Program iz studija
11.35 Sport klub 2 Košarka: San Antonio – Golden Stejt
12.00 Sport klub 1 Fudbal: Partizan – Budućnost, prenos
12.00 Eurosport 2 Pariz, 4. dan
12.00 Arenasport 3 Fudbal: Arsenal – Čelzi
12.00 Arenasport 2 Bejzbol: LA Dodžers – St Luis
12.00 Arenasport 4 Košarka, endesa liga
12.05 SOS Total soker – odjeci
12.30 Sport klub 3 Pregled Naskar, Šarlot
13.00 Arenasport 1 Fudbal: Kaljari – Milan
13.30 Sport klub 3 Fudbal: Šahtjor – Dinamo Kijev
13.35 Sport klub 2 Jedrenje, Kina
13.45 Sport klub 1 Fudbal: Vojvodina – Osijek, prenos
13.45 Arenasport 4 Košarka, emisija U obruču
14.00 Arenasport 3 Fudbal: Hurakan – Boka Juniors
14.00 Arenasport 2 Dokumentarni film
14.00 Sport klub 2 Biciklizam: Tur Jorkšira
14.30 SOS SOS vesti
14.45 Arenasport 4 Fudbal, Milan TV
14.55 Sport klub 2 Spidvej, Latvija, pregled
15.00 SOS SOS mreža
15.00 Arenasport 1 Fudbal: Benfika – Vitoria Gimaraeš
15.15 Arenasport 4 Fudbal, Liga Evrope, pregled sezone
15.30 Arenasport 2 Automoto, Indikar, Indijanapolis 500
15.30 Sport klub 1 Fudbal: Crvena zvezda – Borac BL, prenos
15.50 Sport klub 2 Pregled Championship-a, finale plej ofa
16.00 Arenasport 3 UEFA Great golas of European Football
16.15 Sport klub 3 Fudbal: Kopenhagen – Brondbi
16.15 Arenasport 4 Fudbal: Monako – Juventus
16.20 Sport klub 3 Premijer liga, golovi sezone
16.20 Sport klub 2 Pregled Naskar, Šarlot
16.30 Arenasport 2 Rukomet: PSŽ – Pik Seged
16.30 SOS SOS vesti
17.00 Arenasport 3 Fudbal: Češka Republika – Škotska, direktno
17.00 Arenasport 1 Fudbal: Zrinjski – Sloboda
17.00 SOS Orlovsko gnezdo
17.00 Sport klub 1 Program iz studija
17.15 Sport klub 2 Prelged džudo gren slema, Jekaterinburg
17.30 Sport klub 1 Top tenis
17.40 SOS Crna tačka
17.45 Sport klub 2 NBA specijal, utakmice sezone
18.00 Arenasport 2 Rukomet, pregled EHF
18.00 Arenasport 4 Ragbi, finale
18.00 Sport klub 1 Premijer liga, legende
18.15 Sport klub 3 Na današnji dan
18.25 Sport klub 2 ATP Uncovered
18.25 Sport klub 3 NBA specijal, utakmice sezone
18.30 SOS SOS vesti
18.30 Arenasport 2 Rukomet, pregled Bundeslige
19.00 Arenasport 3 Foot Brazil, pregled
19.00 Sport klub 3 Košarka: Fenerbahče – Darušafaka, direktno
19.00 Arenasport 1 Košarka: Mega Leks – Spartak, direktno
19.00 Sport klub 1 Košarka
19.00 Arenasport 2 Rukomet: Gepingen – Flensburg, direktno
19.00 Sport klub 2 Košarka: Lokomotiva – CSKA
19.05 SOS Sportski savez Srbije
19.30 SOS Treniraj, budi zdrav
19.30 Arenasport 3 Fudbal: Brazil – Indonezija, direktno
20.00 Arenasport 4 Fudbal, pregled kola italijanske lige
20.00 HRT 2 Kona -blaga carstva žada
20.00 Eurosport Gem, set i Mats
20.25 Eurosport Vesti
20.30 Arenasport 4 Košarka: Real Madrid – Unikaha, direktno
20.30 RTCG Fudbal: Sutjeska – Grbalj, direktno
20.30 Sport klub 1 Košarka: Oldenburg/Ulm – Bamberg, prenos
20.45 SOS SOS vesti
20.45 Arenasport 2 Rukomet: Leven – Kil, direktno
20.45 Sport klub 3 Palakanestro: Trentino – Emporio Armani, direktno
20.50 Sport klub 2 Košarka: Fenerbahče – Darušafaka
21.00 HRT 2 Film: “Vizantija”
21.00 Eurosport 2 Engleska – Kostarika, osmina finala
21.00 Arenasport 1 Košarka: FMP – Partizan, direktno
21.05 SOS Dnevni događaji
21.30 Arenasport 3 FIFA Fudbal, emisija
21.30 Eurosport Biciklizam: Kriterijum Dofine Liberea
22.00 Arenasport 3 Fudbal: Juventus – Monako
22.00 SOS Orlovsko gnezdo
22.25 Eurosport 2 Vesti
22.25 Sport klub 2 Fudbal: Oleksandria – Šahtjor
22.30 Arenasport 2 Boks, regionalna liga
22.30 SOS Sportski dnevnik
22.30 Arenasport 4 Foot Brazil, pregled
22.30 Sport klub 1 SK miks
22.35 Eurosport Tenis: Rolan Garos
22.35 Sport klub 3 Fudbal: Arsenal – Čelzi
22.35 Eurosport 2 Pariz, 4. dan
22.55 Arenasport 1 Arenasport vesti
23.00 Arenasport 2 Boks: Krouford – Dijaz
23.00 Sport klub 1 Vesti
23.00 Arenasport 4 Poker
23.10 SOS Sećanja
23.30 Arenasport 1 Fudbal: Crvena zvezda – Partizan
23.30 Sport klub 1 NBA magazin
00.00 Arenasport 3 Foot Brazil, pregled
00.00 Sport klub 1 NBA specijal, potezi meseca
00.00 Arenasport 4 Košarka: Mega Leks – Spartak
00.00 Arenasport 2 Dokumentarni film
00.15 Sport klub 2 Palakenstro: Trentino – Emporio Armani
00.30 Arenasport 3 Fudbal: Fluminense – Gremio, direktno
00.35 Sport klub 3 Pregled škotske lige
01.00 Eurosport Gem, set i Mats
01.00 SOS SOS mreža
01.05 Sport klub 3 Fudbal: Konja – Basaksehir
01.15 Arenasport 2 Fudbal: Atletiko Tukuman – River Plate, direktno
01.30 Eurosport Tenis: Rolan Garos, četvrtfinale
01.30 Arenasport 1 Boks
01.45 Arenasport 4 Fudbal, Arsenal TV
01.50 Sport klub 2 Fudbal: Salcburg – Altah
02.00 Arenasport 1 Hokej: Pitsburg – Nešvil, direktno
02.15 Arenasport 4 Fudbal, Arsenal TV
02.30 Arenasport 3 FIFA Fudbal, emisija
02.45 Arenasport 4 Fudbal: Alanca Lima – Independiente, direktno
02.45 Arenasport 3 Fudbal: Internacional – Palmeiras, direktno
03.00 Sport klub 1 Košarka: Klivlend – Golden Stejt, prenos
03.05 Sport klub 3 Car Fashion
03.30 Sport klub 3 Pregled spidvej, Latvija
03.40 Sport klub 2 ATP Lion: Conga – Bedrih, finale
04.20 Sport klub 3 Košarka: Fenerbahče – Darušafaka
04.30 Arenasport 2 Rukomet: Barselona – Kil
04.30 Arenasport 1 Fudbal: Hurakan – Boka Juniors
04.45 Arenasport 4 Fudbal, pregled italijanske lige
04.45 Arenasport 3 Fudbal, Liga Evrope, pregled sezone
05.15 Arenasport 4 Košarka, emisija U obruču
05.30 Sport klub 2 Fudbal: Aberdin – Seltik

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Podeli ovo:

Šta mislite o ovome?

Napišite komentar

Vaša mejl adresa neće biti objavljena.


*