Sportski TV program – ponedeljak, 25. decembar 2017.

Sportski TV program – ponedeljak, 25. decembar 2017.

08.00 Arenasport 4 Fudbal: Juventus – Roma
08.00 Sport klub 1 Vesti
08.00 Arenasport 3 Fudbal: Arsenal – Vest Hem
08.15 Arenasport 2 Hokej: Vinipeg – Njujork Islanders
08.25 Sport klub 1 Fudbal: Galatasaraj – Goztepe
08.30 Eurosport Skijaški skokovi: Rusija
09.00 Arenasport 1 Košarka. Budućnost – Igokea
09.00 Eurosport 2 Watts
09.05 SOS Objektiv
09.10 Sport klub 3 KHL: Peking Red Star – Spartak
09.30 Sport klub 2 Fudbal: Real Madrid – Barselona
09.30 Eurosport 2 Watts
10.00 Arenasport 3 Fudbal: Čelzi – Atletiko Madrid
10.00 Arenasport 2 Boks
10.00 Arenasport 4 Fudbal: Sasuolo – Inter
10.15 Sport klub 1 Mančester junajted TV: Dejvid Bekam
10.30 Arenasport 1 Arenasport vesti
10.30 SOS Sportski dnevnik
10.45 Sport klub 1 NFL, najbolja nedeljna utakmica
10.55 Sport klub 3 Košarka: Bujukčekmeče – Giresun
11.00 Arenasport 1 Fudbal: PSŽ – Kaen
11.15 SOS Total soker
11.30 Eurosport 2 Watts
11.30 Sport klub 2 Fudbal: Šefild V – Midlsbro
12.00 Arenasport 3 Fudbal: Lamia – Panatinaikos
12.00 Arenasport 2 Ragbi: Edinburg – Glazgov
12.00 Arenasport 4 Košarka: Cedevita – Zadar
12.00 Eurosport Ski skokovi
12.25 Sport klub 3 Fudbal: PSV – Viteze
13.00 Sport klub 1 Fudbal: Real Madrid – Barselona
13.00 Eurosport OI: Kuća slavnih Vankuver 2010.
13.00 Eurosport 2 Watts
13.00 Arenasport 1 Fudbal: Juventus – Roma
13.00 SOS Sećanja
13.15 Sport klub 2 Odbojka (ž): Italija – Svet
13.45 Arenasport 4 Fudbal: Melburn Siti -Melburn Viktori
13.45 Arenasport 3 Fudbal, Standard Lijež – STVV
14.00 Eurosport OI: Budući heroji
14.00 Arenasport 2 Great sporting momments
14.00 SOS Fudbal
14.10 Sport klub 3 NFL: Nju Ingland – Bafalo
14.30 Arenasport 2 Dokumentarni film
14.30 SOS SOS vesti
14.35 Sport klub 2 Fudbal: Everton – Čelzi
15.00 Arenasport 1 Fudbal: Arsenal – Liverpul
15.00 Eurosport 2 Watts
15.00 Sport klub 1 KHL: Metalurg MG – SKA, direktno
15.15 SOS Objektiv
15.30 Arenasport 3 Clubland
15.30 Arenasport 2 Automoto, Indikar, Alabama, pregled
15.35 Arenasport 4 FIFA fudbal
16.00 Eurosport 2 Budimpešta, Mađarska
16.00 Arenasport 3 Fudbal: Monako – Ren
16.15 Arenasport 4 Fudbal: Roma – Čelzi
16.25 Sport klub 2 Ekstremni svet sporta
16.30 Arenasport 2 Rukomet: Leven – Flensburg
16.30 SOS SOS vesti
16.40 Sport klub 3 Pregled Evrolige
16.55 SOS Da li znate
17.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled francuske lige
17.00 Eurosport 2 Budući heroji
17.00 Eurosport Biatlon: Austrija
17.00 Sport klub 2 Košarka: Efes – Banvit, direktno
17.05 SOS SOS bubamara
17.20 Sport klub 1 NBA Action
17.30 Arenasport 1 Fudbal, pregled italijanske lige
17.30 Sport klub 3 Košarka: CSKA – Astana, direktno
18.00 Arenasport 2 Hokej: Vinipeg – Njujork Islanders
18.00 Arenasport 1 Košarka: Mega Bemaks – Crvena zvezda, direktno
18.00 Sport klub 1 Košarka: Njujork Filadelfija, direktno
18.00 Arenasport 3 Fudbal: Lacio – Krotone
18.00 Arenasport 4 Ragbi: Konaht – Ulster
18.00 Eurosport 2 Budući heroji
18.30 SOS SOS vesti
18.30 Eurosport Biatlon: Francuska
18.30 Eurosport 2 Budući heroji
18.55 Sport klub 2 NBA Action
19.00 Eurosport 2 Olimpijske igre
19.05 SOS Da li znate
19.20 Sport klub 3 NFL: Dalas – Sijetl
19.25 Sport klub 2 Pregled holandske lige
19.30 Eurosport 2 Olimpijske igre
19.45 Arenasport 2 Automoto, Mobil auto
20.00 Arenasport 3 Fudbal: Arsenal – Liverpul
20.00 SOS Crna tačka
20.00 Arenasport 1 Košarka, emisija U obruču
20.00 Arenasport 4 Automoto, WRC, pregled sezone
20.00 Eurosport 2 Četiri skakaonice, best of
20.15 Arenasport 2 Košarka: Fuenlabrada – Tenerife
20.25 Sport klub 2 Pregled španske lige
20.30 Eurosport OI: Neobični momenti
20.30 Sport klub 1 Vesti
21.00 Arenasport 4 Fudbal: Juventus – Roma
21.00 SOS Total soker – odjeci, uživo
21.00 Eurosport 2 24 časa Le Mana, Francuska, best of
21.00 Arenasport 1 Dokumentarni film
21.00 Sport klub 1 Košarka: Golden Stejt – Klivlend, direktno
21.25 Sport klub 2 Pregled Premijer lige
21.45 Sport klub 3 Tenis (ž): Tajland, finale
22.00 Eurosport 2 Klasici, best of
22.00 Arenasport 2 Boks
22.00 Arenasport 3 Fudbal: Totenhem – Real Madrid
22.00 Arenasport 1 Red Bul, pregled sezone
22.30 Sport klub 2 NFl: Hjuston – Pitsburg, direktno
22.30 SOS Sportski dnevnik
22.55 Arenasport 1 Arenasport vesti
23.00 Eurosport 2 Điro D’Italija, best of
23.00 Arenasport 4 Poker
23.10 SOS SOS koš, uživo
23.20 Sport klub 3 Fudbal: Lester – Mančester Junajted
23.30 Arenasport 1 Automoto, Mobil auto
23.30 Eurosport Ski skokovi: FIS Svetski kup
23.30 Sport klub 1 Košarka: Boston – Vašington, direktno
00.00 Arenasport 4 Košarka: Mega Bemaks – Crvena zvezda
00.00 Arenasport 2 Fudbal: Gent – Sporting Šarlroa
00.00 Arenasport 3 Fudbal: Flamengo – Independiente
00.00 Arenasport 1 Košarka: NCAA liga, direktno
00.30 Eurosport Biatlon: Francuska
00.45 SOS SOS vesti
01.00 SOS Noćni program
01.10 Sport klub 3 Pregled španske lige
01.30 Eurosport Fristajl skijanje: Italija
01.40 Sport klub 2 KHL: Metalurg MG – SKA
01.45 Arenasport 4 Automoto, Mobil auto
01.45 Arenasport 3 Fudbal: Lanus – Gremio
02.00 Arenasport 2 Dokumentarni film
02.00 Arenasport 1 Boks
02.00 Sport klub 1 SK miks
02.10 Sport klub 3 Košarka: Efes – Banvit
02.15 Arenasport 4 Fudbal: Njukasl Džets – Vestern Sidnej
02.15 Eurosport Snoubord: FIS svetski kup
02.30 Sport klub 1 NFL: Filadelfija – Oukland, direktno
02.30 Arenasport 1 Košarka: NCAA liga, direktno
03.30 Arenasport 2 Automoto, Indikar, Long bič, pregled
03.30 Sport klub 2 Košarka: CSKA – Astana
03.45 Sport klub 3 Fudbal: Vest Hem – Njukasl
04.00 Arenasport 3 Fudbal: Monako – Ren
04.15 Arenasport 4 Fudbal: Bajern – Seltik
04.30 Arenasport 1 Fudbal: Standard Lijež – STVV
04.30 Arenasport 2 Rukomet: Hanover -Lemgo
05.00 Sport klub 2 Košarka: Golden Stejt – Klivlend
05.30 Sport klub 1 Trans vorld sport
05.30 Sport klub 3 Pregled Championship-a

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

 

Hits: 21

Podeli ovo:

Šta mislite o ovome?

Napišite komentar

Vaša mejl adresa neće biti objavljena.


*