Sportski TV program – ponedeljak, 19. jun 2017.

Sportski TV program – ponedeljak, 19. jun 2017.

07.00Arenasport 1FIFA fudbal
07.30Eurosport 2FIA Evropsko prvenstvo, Kipar, pregled
07.30Arenasport 1Automoto, ABS šou
07.45Sport klub 3Košarka (ž): Francuska – Srbija
07.45Arenasport 2Hokej: Pitsburg – Nešvil
07.45Sport klub 2Fudbal: Gvizhou – Gvangžu Evergrande
08.00Sport klub 1Vesti
08.00Arenasport 4Fudbal: Australija – Brazil
08.00Arenasport 1Boks
08.00Eurosport 224 časa Le Mana, best of
08.00Arenasport 3Fudbal: Aldosivi – Boka Juniors
08.30Sport klub 1Košarka: Golden Stejt – Klivlend
08.30Arenasport 1Fudbal, magazin Lige šampiona
08.35EurosportFudbal: Filadelfija – Red Bul
08.45SOSSOS vesti
09.00Eurosport 2Štutgart, finale
09.00Arenasport 1Košarka: Real Madrid – Valensija
09.05SOSFudbalski miks
09.15Sport klub 3ATP Hartogenboš, finale
09.25Sport klub 2Svet sporta magazin
09.50Sport klub 2Atletika, dijamantska liga, Stokholm
10.00EurosportReli
10.00Arenasport 4Fudbal: Sport – Vitorija
10.00Arenasport 3Fudbal: Nemačka – Češka, U21
10.00Arenasport 2Boks
10.15Eurosport 2Notingem, finale
10.30SOSSportski dnevnik
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
10.30Eurosport24 sata Le Mana
10.50Sport klub 3Palakanestro: Venecija – Trentino
11.00Sport klub 1Španska liga specijal: Luis Enrike
11.00SOSDa li znate?
11.00Arenasport 1Fudbal: River Plate – Rasing
11.15SOSTotal soker
11.30Eurosport 2FIA EP, Kipar, pregled
11.35EurosportTenis: ATP Štutgart, finale
11.45Sport klub 2Na današnji dan
12.00Eurosport 2Svetsko prvenstvo, Misano, 1. i 2. trka
12.00Arenasport 3Fudbal, Liverpul TV
12.00Arenasport 2Bejzbol: Boston – Hjuston
12.00Sport klub 2ATP Hale, VTA Birmingem, direktno
12.00Arenasport 4Košarka: Crvena zvezda – FMP
12.00Sport klub 1VTA Birmingem i ATP 500 Hale, direktno
12.30EurosportTenis: VTA Notingem
12.30Sport klub 3Košarka (ž): Latvija – Belgija, direktno
12.45SOSSOS vesti
13.00Sport klub 2ATP Kvins, ATP Hale, VTA Birmingem, direktno
13.00SOSSećanja
13.00Arenasport 1Fudbal: Danska – Italija, U21
13.00Sport klub 1ATP 500 Kvins i ATP 500 Hale, direktno
13.20RTS 2Biciklistička trka “Kroz Srbiju – Zrenjanin, r.
13.30EurosportBiciklizam, Tur Slovenije
13.30Eurosport 224 časa Le Mana, best of
13.45Arenasport 4Boks
13.45Arenasport 3Fudbal: Monako – PSŽ
14.00EurosportBiciklizam, Francuska
14.15Arenasport 4Odbojka, SL: Argentina – Srbija
14.20Sport klub 3Fudbal: Tenerife – Kadiz
14.30Arenasport 2Dokumentarni film
14.30Eurosport 2Potera istorije
14.30SOSSOS vesti
14.35Eurosport 2Trka kroz Sloveniju, 4. etapa
14.50RTS 2Košarka (ž): EP: Srbija – Slovenija, prenos
15.00Eurosport24 sata Le Mana
15.00Arenasport 1Fudbal. Arsenal TV arhiva
15.00Arenasport 2Dokumentarni film
15.15SOSFudbalski miks
15.30Arenasport 2Automoto, Indikar, Indi 500 pregled
15.45Arenasport 3Fudbal, EP U21, pregled
16.00EurosportSuperbajk
16.00Eurosport 2Rut du Sud, Francuska, 3. i 4. etapa
16.05Sport klub 3Fudbal: Viljareal – La Liga, egzibicija
16.15Arenasport 3Fudbal: Fluminense – Flamengo
16.15Arenasport 4Fudbal: Borusija Dortmund – Real Madrid
16.30Eurosport 224 časa Le Mana, best of
16.30EurosportTenis: ATP Štutgart, finale
16.30Arenasport 2Rukomet: Barselona – Kil
16.50Sport klub 3Fudbal, U12, Španija, finale
17.00Arenasport 1Clubland
17.05SOSSOS bubamara
17.30EurosportTenis: VTA Notingem
17.30Eurosport 2Potera istorije
17.30Arenasport 1Arena specijal: Milan Mandarić intervju
17.35Eurosport 2Trka kroz Sloveniju, 4. etapa
17.45Sport klub 3Zlatni momenti JU sporta
18.00Sport klub 3Košarka (ž): Češka – Španija, direktno
18.00Arenasport 1Fudbal, U21: Slovačka – Engleska, EP, direktno
18.00Arenasport 2Košarka: Crvena zvezda – FMP
18.00Arenasport 4Hokej: Pitsburg – Nešvil
18.00SOSFudbalski miks
18.00RTS 2Serija (ž): EP: Crna Gora – Rusija, prenos
18.15Arenasport 3Fudbal: Banfild – Rosario Central
18.30SOSSOS vesti
18.30EurosportSupersport
18.30Eurosport 2Rut du Sud, Francuska, 3. i 4. etapa
19.30Eurosport 224 časa Le Mana, best of
19.35EurosportBiciklizam: Francuska
19.45Arenasport 2Boks
19.55Sport klub 3Evroliga, pregled sezone
19.58RTS 1Fudbal: Australija – Nemačka
20.00Arenasport 4Fudbal, Liverpul TV arhiva
20.00Sport klub 2Segunda divizion, plej of, polufinale
20.00SOSSOS kolaž
20.00Arenasport 1Košarka, emisija U obruču
20.15Arenasport 2Odbojka, SL: Srbija – Brazil
20.15Arenasport 3Fudbal, EP U21, studio
20.20RTS 2Košarka (ž): EP: Francuska – Grčka, prenos
20.30Eurosport 2Štutgart, finale
20.30Eurosport24 sata Le Mana
20.30Sport klub 3Košarka (ž): Slovačka – Italija, direktno
20.45Arenasport 3Fudbal, EP U21: Poljska – Švedska
20.45Sport klub 1Atletika, dijamantska liga, Stokholm
21.00Arenasport 1Košarka: Crvena zvezda – FMP
21.10SOSTotal soker – odjeci, uživo
21.30EurosportSuperbajk
21.30Eurosport 2Notingem, finale
21.50Sport klub 2Car Fashion
22.00Arenasport 2Boks
22.00Arenasport 4Automoto, Mesiko, pregled
22.00EurosportFudbal, MLS
22.15Sport klub 2Košarka (ž): Belorusija – Turska
22.20Sport klub 3Biciklizam, Švajcarska, poslednja etapa
22.25Eurosport 2Vesti
22.30Eurosport 224 časa Le Mana, best of
22.30SOSSportski dnevnik
22.45Arenasport 3Mini fudbal, EP, finale
22.55Arenasport 1Arenasport vesti
23.00Arenasport 4Poker
23.00Sport klub 1Vesti
23.05SOSSOS koš
23.30Eurosport 2FIFA fudbal magazin
23.30Sport klub 1Košarka (ž: Srbija – Slovenija
23.30Arenasport 1Automoto, Mobil auto
23.45Arenasport 3Fudbal: Aldosivi – Boka Juniors
23.50Sport klub 2Košarka (ž): Češka R. – Španija
23.55Eurosport 2Vesti
00.00Arenasport 2Fudbal, Liverpul TV arhiva
00.00Arenasport 4Košarka: Real Madrid – Valensija
00.00Arenasport 1Fudbal, U21: Poljska – Švedska
00.15Sport klub 3Fudbal: Burnemut – Vest Hem
00.45SOSSOS vesti
01.00SOSNoćni program
01.00Sport klub 1Košarka
01.25Sport klub 2Košarka (ž): Latvija – Belgija
01.45Arenasport 4Automoto, Mobil auto
01.45Arenasport 3Fudbal: Napoli – Milan
02.00Arenasport 2Bejzbol: Boston – Hjuston
02.00RTS 2Košarka: Srbija – Slovenija (ž), r.
02.00Arenasport 1Fudbal: Sport – Vitorija
02.05Sport klub 3Fudbal: Gvangžu – Šangaj
02.15Arenasport 4Odbojka, SL: SAD – Rusija
02.30Sport klub 1Košarka EP (ž)
03.00Sport klub 2Košarka (ž): Srbija – Slovenija
03.20RTS 2Košarka (ž): Crna Gora – Rusija, r.
03.30Arenasport 3Clubland
03.40RTS 1Fudbal: Australija – Nemačka, r.
03.50Sport klub 3Košarka: CSKA – Himki
04.00Sport klub 1VTA Premijer Birmingem, ATP Hale, ATP Kvins
04.00Arenasport 1boks
04.00Arenasport 3Fudbal: Vasko De Gama – Aval
04.15Arenasport 4Fudbal: Atletiko Madrid – Bajern
04.30Arenasport 2Rukomet: Celje – Zagreb
04.30Arenasport 1Fudbal: Banfild – Rosario
04.30RTS 2Košarka (ž): Francuska – Grčka, r.
04.35Sport klub 2Košarka (ž): Mađarska – Ukrajina
05.25Sport klub 3Košarka (ž): Francuska – Grčka

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Politika

Vesti iz politike

Kragujevac: Alternativa neće bojkotovati lokalne izbore

– Sve druge velike teme za grupu građana su gubljenje vremena, a drugima ostavljamo da procene da li žele da na izborima učestvuju i uz „rizik” da ćemo od raznih stručnjaka biti proglašeni za neke saradnike režima,

Translate »
%d bloggers like this: