Sportski TV program – ponedeljak, 12. jun 2017.

Sportski TV program – ponedeljak, 12. jun 2017.

07.00 Arenasport 1 FIFA fudbal
07.30 Arenasport 1 Automoto, ABS šou
07.30 Eurosport 24 sata Le Mana
07.30 Eurosport 2 Pariz, finale (m)
07.45 Arenasport 2 Boks
07.45 Sport klub 2 Fudbal: Andora – Mađarska
08.00 Arenasport 3 Fudbal: Juventus – Real Madrid
08.00 Sport klub 1 Vesti
08.00 Arenasport 4 Fudbal: Gana -Etiopija
08.00 Sport klub 3 Ekstremni svet sporta
08.00 Arenasport 1 Boks
08.15 Arenasport 2 Hokej: Pitsburg – Nešvil
08.30 Sport klub 3 Naskar, Pokono
08.30 Eurosport 2 24 časa Le Mana, Francuska, best of
08.30 Arenasport 1 Fudbal, magazin Lige šampiona
08.30 Sport klub 1 Pregled kvalifikacija za SP
08.30 Eurosport Tenis: Rolan Garos, finale žene
08.45 SOS SOS vesti
09.00 Arenasport 1 Košarka: Partizan – FMP
09.00 Sport klub 1 Fudbal: Latvija – Portugal
09.05 SOS Orlovsko gnezdo
09.30 Eurosport 2 Tahiti Perl Regata: Tahiti
09.30 Eurosport Tenis: Rolan Garos, finale muškarci
09.30 Sport klub 2 Košarka: Brose – Oldenburg
10.00 Arenasport 3 Fudbal: Kamerun – Maroko
10.00 Arenasport 4 Automoto, Indikar, Teksas
10.00 Eurosport 2 Kriterium du Daufine Libere, Francuska
10.00 Arenasport 2 Boks
10.30 Arenasport 1 Arenasport vesti
10.30 Eurosport 2 Finale
10.30 SOS Sportski dnevnik
10.45 Sport klub 1 Fudbal: Estonija – Belgija
10.50 SOS Da li znate
11.00 SOS SOS kolaž
11.00 Eurosport Tenis: ATP Štutgart, prenos
11.00 Arenasport 1 Fudbal
11.05 Sport klub 2 Fudbal: Švedska -Francuska
11.25 Sport klub 3 Car Fashion
11.55 Eurosport 2 Potera istorije
12.00 Eurosport 2 Orlenok, Rusija, 2. trka
12.00 Arenasport 4 Košarka: Real Madrid – Valensija
12.00 Sport klub 3 Fudbal: Gimnastik -Mursija
12.00 Arenasport 2 Hokej: Pitsburg – Nešvil
12.00 Arenasport 3 Fudbal, Liverpul TV
12.45 Eurosport 2 Kriterium du Daufine Libere, Francuska
12.45 SOS SOS vesti
12.45 Sport klub 1 Formula 1, Kanada, trka
13.00 Sport klub 2 Fudbal: Holandija – Luksemburg
13.00 SOS Sećanja
13.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled Lige šampiona
13.00 Eurosport Tenis: Rolan Garos, finale žene
13.30 Eurosport Tenis: ATP Štutgart, prenos
13.45 Eurosport 2 Finale
13.45 Arenasport 4 Automoto, Indikar, Teksas
13.50 Sport klub 3 Košarka: Fenerbahče – Bešiktaš
14.00 Arenasport 1 Fudbal. Arsenal TV arhiva
14.00 Arenasport 2 Dokumentarni film
14.00 Arenasport 3 Fudbal: Brazil – Argentina
14.30 Sport klub 1 ATP Hartogenboš, direktno
14.30 SOS SOS vesti
14.40 Sport klub 2 Fudbal:BiH – Grčka
15.00 SOS Fudbalski miks
15.10 Eurosport 2 Potera istorije
15.15 Eurosport 2 24 časa Le Mana, Francuska, best of
15.25 Sport klub 3 InCycle
15.30 Arenasport 2 Automoto, Italija, pregled
15.55 Sport klub 3 Biciklizam: Tur Švajcarske, direktno
16.00 Arenasport 3 Fudbal: Korintians – Sao Paulo
16.00 Arenasport 1 Fudbal: Nigerija – Južna Afrika
16.15 Arenasport 4 Fudbal: PSŽ – Arsenal
16.15 Eurosport 2 Orlenok, Rusija, 2. trka
16.30 Sport klub 2 Fudbal: Nemačka – San Marino
16.30 Arenasport 2 Rukomet: Lemgo – Gumersbah
17.00 Eurosport 2 Kriterium du Daufine Libere, Francuska
17.05 SOS SOS bubamara
17.45 Sport klub 3 Na današnji dan
17.55 Sport klub 3 Trans vorld sport
18.00 Arenasport 4 Hokej: Pitsburg – Nešvil
18.00 Arenasport 3 Fudbal
18.00 Arenasport 1 Mini fudbal: BiH – Srbija, direktno
18.00 Sport klub 1 Magazin Premijer lige
18.05 SOS Fudbalski miks
18.15 Sport klub 2 Fudbal: Škotska – Engleska
18.15 Eurosport 2 Finale
18.30 SOS SOS vesti
18.30 Sport klub 1 Pregled kvalifikacija za SP
18.50 Sport klub 3 Košarka: Klivlend – Golden Stejt
19.00 Arenasport 1 Red Bul, pregled sezone
19.15 Arenasport 2 Rukomet, pregled Bundeslige
19.30 Eurosport Tenis: Rolan Garos, finale muškarci
19.45 Eurosport 2 Orlenok, Rusija, 2. trka
20.00 Arenasport 4 Fudbal, Liverpul TV arhiva
20.00 Arenasport 1 Košarka, emisija U obruču
20.00 SOS SOS kolaž
20.00 Arenasport 3 Fudbal: Gana -Etiopija
20.10 Sport klub 2 ATP Hartogenboš
20.15 Arenasport 2 Odbojka: Srbija – Belgija
20.30 Eurosport 2 24 časa Le Mana, Francuska, best of
20.30 Eurosport Tenis: Rlan Garos, najbolji trenuci
20.45 SOS SOS vesti
20.45 Sport klub 1 Palakanestro: Venecija – Trentino, direktno
21.00 SOS Total soker – odjeci, uživo
21.00 Sport klub 3 Fudbal: Makedonija – Španija
21.00 Arenasport 1 Košarka: Real Madrid – Valensija
21.25 Eurosport 2 Vesti
21.30 Eurosport 2 Pariz, finale (m)
21.30 Eurosport Fudbal, SP U20, finale
22.00 Arenasport 4 Mini fudbal: BiH – Srbija
22.00 Arenasport 3 Fudbal: Barselona – Seltik
22.00 Arenasport 2 Boks
22.30 SOS Sportski dnevnik
22.30 Eurosport Fudbal
22.30 Eurosport 2 Pariz, best of
22.35 Sport klub 1 SK miks
22.50 Sport klub 3 Košarka: CSKA – Himki
22.55 Arenasport 1 Arenasport vesti
23.00 Sport klub 1 Vesti
23.00 Arenasport 4 Poker
23.10 SOS SOS koš
23.20 Sport klub 2 Fudbal: Norveška – Češka
23.30 Arenasport 1 Automoto, Mobil auto
23.30 Eurosport 2 Potera istorije
23.30 Sport klub 1 Pregled kvalifikacija za SP
23.35 Eurosport Tenis: Rolan Garos
23.35 Eurosport 2 Kriterium du Daufine Libere, Francuska
00.00 Arenasport 3 Fudbal: Kamerun – Maroko
00.00 Arenasport 1 Fudbal: Atletiko PR – Santos
00.00 Arenasport 2 Fudbal
00.00 Arenasport 4 Košarka: Crvena zvezda – Mega Leks
00.20 Sport klub 1 Moto GP Katalonija, trka
00.20 Sport klub 3 Američki fudbal: Swarco Raiders – Kragujevac
00.45 SOS SOS vesti
01.00 SOS Noćni program
01.10 Sport klub 2 Fudbal: Farska Ostrva – Švajcarska
01.45 Arenasport 4 Automoto, Mobil auto
02.00 Arenasport 3 Fudbal: Tunis – Egipat
02.00 Arenasport 2 Bejzbol: Baltimor – Njujork Jenkis
02.00 Arenasport 1 Hokej: Pitsburg – Nešvil
02.15 Arenasport 4 Triatlon
02.30 Sport klub 1 NBA Action
02.45 Sport klub 3 Palakanestro: Venecija – Trentino
02.55 Sport klub 2 Fudbal: Latvija – Portugal
03.00 Sport klub 1 Košarka: Golden Stejt – Klivlend
04.00 Arenasport 3 Fudbal: Palmeiras -Fluminense
04.00 Arenasport 4 Fudbal: Totenhem – Monako
04.20 Sport klub 3 Spidvej, Prag
04.30 Arenasport 1 Fudbal: Boka Juniors – Independiente
04.30 Arenasport 2 Rukomet: Bergišer – Hanover
04.40 Sport klub 2 Fudbal: Estonija – Belgija
05.45 Sport klub 1 SK miks

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Podeli ovo:

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Next Post

Mark Hant nokautirao ''Crnu zver'': Najmoćnija UFC pesnica brutalnim udarcima penzionisala rivala (VIDEO)

Пон јун 12 , 2017
Mark Hant – Najmoćnica pesnica – Još ima moći u pesnici 43-godišnjeg Super Samoanca UFC veče za borbe koje je održano u Ouklendu u Novom Zelandu doneo je duel dva možda i najjača udarača u najjačoj MMA promociji. Brutalni nokauteri, Mark Hant i Derik Luis odmerili su snage u oktagonu, […]
Translate »