Sportski TV program – ponedeljak, 05. jun 2017.

Sportski TV program – ponedeljak, 05. jun 2017.

07.00 Eurosport 2 Pariz, meč dana
07.00 Arenasport 1 FIFA fudbal
07.30 Arenasport 1 Automoto, ABS šou
07.45 Arenasport 2 Košarka: Unikaha – Real Madrid
07.45 Sport klub 2 Fudbal: Bazel – St Galen
07.45 Eurosport Fudbal, SP U20: Južna Koreja
07.55 Sport klub 3 Naskar, Dover
08.00 Eurosport 2 Pariz, 8. dan
08.00 Arenasport 1 Boks
08.00 Arenasport 4 Fudbal, argentinska liga
08.00 Sport klub 1 Vesti
08.00 Arenasport 3 Fudbal: Juventus – Real Madrid
08.30 Arenasport 1 Fudbal, magazin Lige šampiona
08.30 Sport klub 1 Košarka: Golden Stejt – Klivlend
08.45 SOS SOS vesti
09.00 Arenasport 1 Košarka: Partizan – Mega Leks
09.05 SOS Fudbalski miks
09.30 Sport klub 2 Košarka: Brose – Oldenburg
09.45 Eurosport 2 Četvrtfinale
10.00 Arenasport 2 Boks
10.00 Eurosport Rolan Garos, duel dana
10.00 Arenasport 4 Fudbal: Korintians – Santos
10.00 Arenasport 3 Fudbal, argentinska liga
10.30 Eurosport Gem, set i Mats
10.30 Sport klub 1 NBA Action
10.30 SOS Sportski dnevnik
10.30 Arenasport 1 Arenasport vesti
11.00 Arenasport 1 Fudbal: Japan – Engleska
11.00 Sport klub 1 Bič soker, Euro kup, finale
11.00 Eurosport Tenis: Rolan Garos, prenos
11.00 SOS Da li znate
11.10 Sport klub 2 Fudbal: Kašiva – Urava
11.15 SOS Total soker
11.30 Sport klub 3 Car Fashion
11.55 Sport klub 3 Fudbal: Đirona – Saragosa
12.00 Arenasport 3 Fudbal, Liverpul TV
12.00 Arenasport 4 Košarka. Olimpijakos – Panatinaikos
12.00 Arenasport 2 Hokej: Pitsburg – Nešvil
12.30 Sport klub 1 Košarka. Brose – Oldenburg
12.45 SOS SOS vesti
12.55 Sport klub 2 Fudbal: Šandong – Tianjin Kuanjian
13.00 Arenasport 1 Fudbal: Palmeiras – Atletiko MG
13.00 SOS Sećanja
13.40 Sport klub 3 Fudbal: Čelzi – Arsenal
13.45 Arenasport 4 Automoto, Indikar, Detroit
13.45 Arenasport 3 Fudbal: Gimnazija – Banfild
14.00 Arenasport 2 International Rivalries
14.15 Sport klub 1 NBA Live
14.30 Sport klub 1 Fudbal: Mursija – Alkorkon
14.30 SOS SOS vesti
14.30 Arenasport 2 Dokumentarni film
14.40 Sport klub 2 NBA Inside Stuff
15.00 Arenasport 1 Fudbal. Arsenal TV arhiva
15.00 Eurosport 2 Kriterium du Daufine Libere, Francuska
15.10 Sport klub 2 Košarka. Zenit – Himki
15.15 SOS Fudbalski miks
15.30 Arenasport 2 Automoto, Indikar, Indijanapolis, pregled
15.30 Arenasport 3 Fudbal: Angers – PSŽ
15.30 Sport klub 3 Rukomet: Koper – Ribnica
15.45 Arenasport 4 FIFA fudbal
16.15 Sport klub 1 Mančester junajted TV, finala
16.15 Arenasport 4 Fudbal, Liga šampiona, osmina finala
16.30 Arenasport 2 Rukomet: Balingen – Flensburg
16.45 Sport klub 2 Košarka: Golden Stejt – Klivlend
17.00 Arenasport 1 Fudbal: Vels – Obala Slonovače, direktno
17.05 SOS SOS bubamara
17.05 Sport klub 3 Košarka
17.30 Arenasport 3 Fudbal: Crvena zvezda – Partzizan
18.00 Sport klub 1 Moto GP Muđelo, trke
18.00 Arenasport 4 Hokej: Pitsburg – Nešvil
18.00 Arenasport 2 Košarka: Unikaha – Real Madrid
18.05 SOS Fudbalski miks
18.30 SOS SOS vesti
18.45 Sport klub 3 Fudbal: Real Madrid – Las Palmas
19.00 Arenasport 1 Red Bul Abu Dabi, pregled
19.00 Sport klub 2 Košarka: Efes – Bešiktaš, direktno
19.30 Arenasport 3 Fudbal: Bahrein -Francuska, direktno
19.45 Arenasport 2 Rukomet, pregled Bundeslige
20.00 Sport klub 1 Košarka: Golden Stejt – Klivlend
20.00 Arenasport 1 Košarka, emisija U obruču
20.00 SOS SOS kolaž
20.00 Arenasport 4 Automoto, ABS šou
20.15 Arenasport 2 Rukomet, EHF finale Lige šampina
20.30 Eurosport 2 Kriterium du Daufine Libere, Francuska
20.30 Arenasport 4 Košarka: Valensija – Baskonija, direktno
20.45 Sport klub 3 Palakanestro: Avelino – Venecija, direktno
20.45 SOS SOS vesti
20.55 Sport klub 2 Fudbal: Đirona – Saragosa
21.00 Eurosport Gem, set i Mats
21.00 Arenasport 1 Fudbal: Juventus – Real Madrid
21.10 SOS Total soker – odjeci, uživo
21.25 Eurosport Vesti
21.30 Eurosport Rolan Garos, duel dana
21.30 Arenasport 3 Fudbal, pregled Kopa Libertadores
21.55 Eurosport 2 Vesti
22.00 Eurosport 2 Tenis: Gem, set i Mats
22.00 Arenasport 2 Boks
22.00 Arenasport 3 Fudbal: Korintains – Santos
22.30 Eurosport Biciklizam: Kriterijum Dofine Liberea
22.30 SOS Sportski dnevnik
22.30 Eurosport 2 Pariz: Meč dana
22.35 Sport klub 3 Fudbal: Seltik – Aberdin
22.40 Sport klub 2 Moto GP Muđelo, trke
22.55 Arenasport 1 Arenasport vesti
23.00 Sport klub 1 Vesti
23.00 Arenasport 4 Poker
23.05 SOS SOS koš
23.30 Arenasport 1 Automoto, Mobil auto
23.30 Eurosport Reli
23.30 Eurosport 2 Gran pri serija: Moskva
23.30 Sport klub 1 Španska liga specijal, Mesi
00.00 Arenasport 4 Košarka: Partizan – Mega Leks
00.00 Eurosport Tenis: Rolan Garos
00.00 Arenasport 2 Fudbal: Vels – Obala Slonovače
00.00 Arenasport 1 Fudbal: Kruzeiro – Šapekoense
00.00 Arenasport 3 Fudbal: Boka Juniors – Independiente
00.40 Sport klub 3 NBA finala
00.45 SOS SOS vesti
00.55 Sport klub 3 Bič soker, Euro kup, finale
01.00 SOS Noćni program
01.00 Sport klub 1 Turska košarka, polufinale plej ofa
01.00 Eurosport Gem, set i Mats
01.30 Eurosport Tenis: Rolan Garos
01.40 Sport klub 1 Championship, plej of, finale
01.45 Arenasport 4 Automoto, Italija, najava
01.45 Arenasport 3 Fudbal: Japan – Engleska
02.00 Arenasport 1 Hokej: Pitsburg – Nešvil, direktno
02.00 Arenasport 2 Bejzbol: St Luis -Čikago Kabs
02.05 Sport klub 3 Košarka. Lokomotiva – CSKA
02.05 Sport klub 1 Barselona TV
02.15 Arenasport 4 Automoto, Indikar, Detroit
02.15 Sport klub 2 Košarka: Golden Stejt – Klivlend
03.30 Arenasport 3 FIFA fudbal
03.40 Sport klub 3 Premijer liga, pregled sezone
04.00 Arenasport 3 Fudbal: Roma – Đenova
04.00 Arenasport 4 Fudbal: Juventus – Real Madrid
04.05 Sport klub 1 Fudbal: Alaves – Barselona
04.10 Sport klub 2 Fudbal: Ajntraht – Dortmund
04.30 Arenasport 1 Fudbal: San Lorenco – River Plate
04.30 Arenasport 2 Rukomet: Balingen – Flensburg
05.30 Sport klub 3 Svet sporta magazin

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Budite prvi u komentarisanju.

Šta mislite o ovome?

Vaša e-mail adresa neće biti objavljena.


*