Sportski TV program – petak, 16. jun 2017.

Sportski TV program – petak, 16. jun 2017.

07.00EurosportTenis: ATP Štutgart
07.00Arenasport 1Fudbal, pregled kola Superlige Srbije
07.00Eurosport 2Urugvaj – Venecuela, polufinale
07.45Arenasport 2Automoto, ABS šou
08.00Arenasport 4FIFA fudbal emisija
08.00Arenasport 3Fudbal: Napredak – Partizan
08.00Arenasport 1Clubland
08.15Arenasport 2Automoto, Indikar, Detroit
08.15Sport klub 2Pregled japanske lige
08.30Arenasport 1Automoto, ABS šou
08.30Eurosport24 sata Le Mana, kvalifikacije
08.30Arenasport 4Rukomet, pregled Bundeslige
08.40Sport klub 2Ekstremni svet sporta
08.45SOSSOS vesti
09.00SOSFizioterapija
09.00Arenasport 4Fudbal: Italija – Urugvaj
09.00Arenasport 1Košarka: Baskonija – Valensija
09.00Sport klub 1Španska 2. liga, plej of polufinale
09.10Sport klub 2Košarka: CSKA – Himki
09.15Sport klub 3Fudbal: Gruzija – Srbija
09.15SOSBorilački sportovi
10.00Arenasport 2Boks
10.00Arenasport 3Fudbal, Liga šampiona, polufinala
10.00EurosportTenis: ATP Štutgart
10.00Eurosport 2Biciklizam,. Francuska
10.30SOSSportski dnevnik
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
10.45Sport klub 1Košarka: Klivlend – Golden Stejt
10.50Sport klub 2Atletiks
11.00Sport klub 3Fudbal, pregled kvalifikacija, 5. kolo
11.00SOSDa li znate
11.00Eurosport 2Pariz, meč dana
11.00Arenasport 1Foot Brazil, pregled
11.00EurosportTenis: ATP Štutgart, prenos
11.00Arenasport 4Poker
11.15SOSSOS mreža
11.20Sport klub 2Atletika, Dijamantska liga, Rim
11.30Arenasport 1FIFA fudbal emisija
11.55Sport klub 3Pregled japanske lige
12.00Eurosport 2Tenis: Gem, set i Mats
12.00Arenasport 3Fudbal: Sao Paulo – Vitoria
12.00Arenasport 4Košarka: Mega Leks – Crvena zvezda
12.00Arenasport 1Fudbal: Brazil – Argentina, direktno
12.00Arenasport 2Hokej: Pitsburg – Nešvil
12.15RTS 1Sport plus
12.30Eurosport 2Biciklizam,. Francuska
12.30Sport klub 3Fudbal: Partizan – Rijeka
12.45Sport klub 1ATP Magazin
12.45SOSSOS vesti
13.00SOSSećanja
13.05Eurosport24 sata Le Mana, kvalifikacije
13.15Sport klub 1Fudbal, pregled kvalifikacija
13.20Sport klub 2Košarka: Klivlend – Golden Stejt
13.30Eurosport 2Pariz, polufinale dublova (ž)
13.45Arenasport 4FIFA fudbal emisija
13.45Arenasport 3Fudbal: Roma – Udineze
13.45Sport klub 3Magazin Premijer lige
14.00Arenasport 1Automoto, Indikar, Detroit, pregled
14.00Arenasport 2Rukomet, pregled EHF
14.15Arenasport 4Automoto, ABS šou
14.15Sport klub 1NBA finale, pregled
14.15Sport klub 3Fudbal: OFK Beograd – Željezničar
14.30Arenasport 2Dokumentarni film
14.30Sport klub 1Tenis: ATP Hartogenboš, prenos četvrtfinala
14.45Arenasport 4Fudbal, Milan TV
14.45EurosportBiciklizam
15.00Arenasport 1Automoto, ABS šou
15.15SOSSOS kolaž
15.15Eurosport 2Biciklizam,. Francuska
15.25Sport klub 2Trans vorld sport
15.30Arenasport 2Automoto, Portugal, pregled
15.30Sport klub 3Košarka: CSKA – Himki
15.30Arenasport 3Clubland
15.40Arenasport 1Odbojka, SL: Srbija – Argentina, direktno
15.45Arenasport 4Fudbal: Juventus – Real Madrid
16.00Arenasport 3Fudbal: Kostarika – Panama
16.15EurosportTenis: ATP Štutgart, prenos
16.20Sport klub 2Moto GP Katalonija, trening
16.30Eurosport 2Pariz, polufinale dublova (ž)
16.30Arenasport 2Rukomet, EHF finale
16.30SOSSOS vesti
16.5RTS 2Biciklizam: Trka kroz Srbiju
17.05Sport klub 3Fudbal: Hal – Kristal Palas
17.15SOSFudbalski miks
17.30Arenasport 4Odbojka, Italija – SAD, direktno
17.30Eurosport 2Engleska – Italija, polufinale
17.50RTS 2Košarka (ž): Srbija – Grčka
17.55Sport klub 2NBA finala
18.00Arenasport 3Fudbal: Italija – Urugvaj
18.00Sport klub 1Košarka: Klivlend – Golden Stejt
18.00Arenasport 2Košarka: Mega Leks -Crvena zvezda
18.10Sport klub 2Moto GP Katalonija, trening
18.30SOSSportski dnevnik
19.00Eurosport 2Fudbal, Bundesliga
19.00Sport klub 3Košarka: Fenerbahče – Bešiktaš, direktno
19.05SOSSOS kolaž
19.30Arenasport 1Fudbal, Liga šampiona, pregled sezone
19.30Arenasport 4Automoto, Indikar, Detroit
19.35EurosportBiciklizam: Ruta juga
19.55Eurosport 2Vesti
2.00Arenasport 2Dokumentarni film
20.00Arenasport 3Fudbal: Brazil -Argentina
20.00Arenasport 2Automoto, Mobil auto
20.00SOSTreniraj, budi zdrav
20.00Eurosport 2Pariz, polufinale (m)
20.30Arenasport 2Odbojka, SL: Francuska – Rusia, direktno
20.30Arenasport 4Košarka: Real Madrid – Valensija, direktno
20.30Arenasport 1Boks
20.45Sport klub 3Fudbal: Estonija – Belgija, direktno
20.45Sport klub 1Košarka: Trentino – Venecija/Avelino, prenos
20.45Sport klub 2Fudbal: Latvija – Portugal, direktno
21.00EurosportFIFA fudbal
21.00Arenasport 1Košarka: FMP – Partizan, direktno
21.00SOSSećanja
21.30Eurosport 2Engleska – Italija, polufinale
21.30Eurosport24 sata Le Mana, kvalifikacije
22.00Arenasport 3Fudbal: Juventus – Real Madrid
22.30Arenasport 2Boks
22.30SOSSportski dnevnik
22.30EurosportTenis: ATP Štutgart
22.30Eurosport 2Fudbal, Bundesliga
22.30Arenasport 4Rukomet, pregled Bundeslige
22.35Sport klub 1SK Miks
22.45Sport klub 3Košarka: Klivlen
22.45Sport klub 2Fudbal: Rusija – Čile
22.55Arenasport 1Arenasport vesti
23.00Sport klub 1Vesti
23.00Arenasport 4Poker
23.10SOSFudbalski miks
23.25Eurosport 2Vesti
23.30Eurosport 2Tenis: Gem, set i Mats
23.30RTS 2Biciklizam: Trka kroz Srbiju
23.30Sport klub 1Košarka
23.30Arenasport 1Rukomet, EHF finale
23.50RTCGRukomet: Crna Gora – Belorusija
00.00Arenasport 4Košarka: FMP – Partizan
00.00Arenasport 3Fudbal: Vasko – Korintians
00.00EurosportBiciklizam: Ruta juga
00.00Arenasport 2Fudbal, polufinale
00.20Sport klub 2Fudbal: Gibraltar – Kipar
00.40Sport klub 3League of Legends – Fortuna Championship Series Season 3
00.45SOSSOS vesti
01.00Sport klub 1Biciklizam: Trka kroz Švajcarsku
01.00Arenasport 1Bejzbol: Vašington – Teksas
01.00SOSNoćni program
01.45Arenasport 4Automoto, Indikar, Detroit, pregled
01.45Arenasport 3Fudbal: Juventus – Fiorentina
02.15Sport klub 2Fudbal: Holandija – Luksemburg
02.30Sport klub 3Fudbal: Latvija – Portugal
02.45Arenasport 4Dokumentarni film
03.30Arenasport 2Automoto, Argentina, pregled
03.30Arenasport 3Clubland
04.00Arenasport 1Fudbal: Kostarika – Panama
04.00Arenasport 3Fudbal: Monako – Guingamp
04.00Sport klub 2Fudbal: Andora – Mađarska
04.15Arenasport 4Fudbal, Liga šampiona, polufinala
04.15Sport klub 3Fudbal, pregled kvalifikacija, 5. kolo
04.30Arenasport 2Rukomet, EHF Liga šampiona, za 3. mesto
04.45Sport klub 3Fudbal: Farska Ostrva – Švajcarska
05.45Sport klub 2Fudbal: Estonija – Belgija

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Politika

Vesti iz politike

Kragujevac: Alternativa neće bojkotovati lokalne izbore

– Sve druge velike teme za grupu građana su gubljenje vremena, a drugima ostavljamo da procene da li žele da na izborima učestvuju i uz „rizik” da ćemo od raznih stručnjaka biti proglašeni za neke saradnike režima,

Translate »
%d bloggers like this: