Sportski TV program – petak, 09. jun 2017.

Sportski TV program – petak, 09. jun 2017.

07.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled kola Superlige Srbije
07.00 Eurosport 2 Pariz, meč dana
07.45 Arenasport 2 Automoto, mobil auto
08.00 Eurosport 2 Lion – PSŽ, finale
08.00 Arenasport 1 Clubland
08.00 Arenasport 4 Automoto, Portugal, pregled
08.00 Arenasport 3 Fudbal: Široki – Čelik
08.15 Arenasport 2 Hokej, NHL
08.20 Sport klub 2 Atletika, Dijamantska liga, Judžin
08.30 Arenasport 1 Automoto, ABS šou
08.30 Sport klub 3 Mobil 1 grid
08.30 Eurosport Biciklizam: Kriterijum Dofine Liberea
08.45 SOS SOS vesti
08.55 Sport klub 3 Košarka. Bešiktaš – Efes
09.00 Arenasport 1 Košarka: Mega Leks – Spartak
09.00 Sport klub 1 Moto GP Katalonija, prenos treninga
09.00 SOS Fizioterapija
09.00 Arenasport 4 Fudbal: Crvena zvezda – Partizan
09.15 SOS Borilački sportovi
09.30 Eurosport Tenis: Rolan Garos
09.30 Eurosport 2 Pariz, 5. dan
10.00 Arenasport 2 Boks: Krouford – Diaz
10.00 Arenasport 3 Fudbal: Juventus – Monako
10.20 Sport klub 2 Magazin Premijer lige
10.30 SOS Sportski dnevnik
10.30 Sport klub 3 Trans vorld sport
10.30 Eurosport Gem, set i Mats
10.30 Arenasport 1 Arenasport vesti
10.55 Sport klub 2 Košarka: Himki – Zenit
11.00 Eurosport Tenis: Rolan Garos
11.00 Eurosport 2 Pariz, 6. dan
11.00 Arenasport 1 Fudbal: Fluminense – Gremio
11.00 SOS Da li znate
11.00 Arenasport 4 Poker
11.15 SOS SOS mreža
11.20 Sport klub 3 Košarka. Golden Stejt – Klivlend
11.45 Sport klub 1 Najbolje od fudbala
12.00 Arenasport 4 Košarka: FMP – Partizan
12.00 Arenasport 3 Fudbal: Rionegro Aguilas – Rasing
12.00 Arenasport 2 Ragbi, finale
12.10 Sport klub 1 NBA finale, pregled
12.15 RTS 1 Sport plus
12.20 Sport klub 1 Svetski sportski magazin
12.30 Sport klub 2 Španska liga – pregled sezone
12.45 SOS SOS vesti
13.00 Arenasport 1 Fudbal: Inter – Udineze
13.00 Eurosport Tenis: Rolan Garos, polufinale
13.00 SOS Sećanja
13.10 Sport klub 1 Moto GP Katalonija, prenos treninga
13.30 Sport klub 3 Pregled japanske lige
13.35 Sport klub 2 Fudbal: Tianjin Teda – Šangaj, direktno
13.45 Arenasport 4 FIFA fudbal emisija
13.45 Arenasport 3 Fudbal: Internacional – Palmeiras
14.00 Arenasport 2 Dokumentarni film
14.00 Sport klub 3 Pregled Segunda divizion
14.15 Arenasport 4 Automoto, ABS šou
14.45 Arenasport 4 Fudbal, Milan TV
15.00 HRT 2 Tenis: Rolan Garos, polufinale
15.00 Arenasport 1 Fudbal: Rionegro Aguilas – Rasing
15.05 Sport klub 3 Premijer liga – pregled sezone
15.15 SOS SOS kolaž
15.30 Arenasport 2 Automoto, Portugal, pregled
15.30 RTS 2 Odbojka: Argentina – Srbija
15.30 Sport klub 2 NBA Action
15.45 Arenasport 4 Rukomet, pregled Bundeslige
15.45 Eurosport Gem, set i Mats
16.00 Sport klub 2 Fudbal: Midtjiland – Randers
16.00 Arenasport 3 UEFA Great goals of European football
16.00 Sport klub 1 Formula 1, Kanada, prenos treninga
16.15 Arenasport 4 Fudbal: Atletiko Madrid – Real Madrid
16.15 Eurosport Tenis: Rolan Garos, polufinale
16.30 Arenasport 2 Rukomet: Gepingen -Flensburg
16.30 SOS SOS vesti
16.50 Sport klub 3 Košarka: Himki – Zenit
17.00 Arenasport 3 Fudbal: Bahrein – Vels
17.00 Arenasport 1 Fudbal: Crvena zvezda – Partizan
17.15 SOS Fudbalski miks
17.35 Sport klub 1 Program iz studija
18.00 Sport klub 1 Fudbal: Rusija – Čile, prenos
18.00 Arenasport 4 Bejzbol: LA Dodžers – St Luis
18.00 Sport klub 2 Pregled japanske lige
18.00 Arenasport 2 Košarka, Endesa liga
18.30 Sport klub 2 Košarka: Golden Stejt – Klivlend
18.30 SOS Sportski dnevnik
18.30 Sport klub 3 NBA Action
19.00 Arenasport 3 Clubland
19.00 Sport klub 3 Košarka: Darušafaka – Fenerbahče, direktno
19.00 Eurosport Gem, set i Mats
19.05 SOS SOS kolaž
19.30 Arenasport 1 FIFA fudbal emisija
19.30 Arenasport 3 Fudbal: Francuska – Obala Slonovače
19.45 Arenasport 2 Automoto, Indikar, Indijanapolis 500
19.50 Sport klub 1 Program iz studija
20.00 SOS Treniraj, budi zdrav
20.00 Arenasport 1 Fudbal, Liga šampiona, emisija
20.30 Arenasport 1 Košarka: Real Madrid – Unikaha, direktno
20.30 Arenasport 4 FIFA fudbal emisija
20.30 Eurosport Biciklizam: Kriterijum Dofine Liberea
20.30 Sport klub 2 Fudbal: Bazel – St Galen, direktno
20.45 Sport klub 1 Fudbal: Švedska – Francuska, prenos
20.45 Eurosport 2 Pariz, 6. dan
21.00 Sport klub 3 Fudbal: Lugo – Levante, direktno
21.00 Arenasport 4 Fudbal: Crvena zvezda – Partizan
21.05 SOS Sećanja
21.30 Eurosport Tenis: Rolan Garos, polufinale
21.30 Arenasport 3 Clubland
22.00 Arenasport 3 Fudbal: Ajaks – Mančester Junajted
22.00 Arenasport 2 Boks: Kojanu – Parker
22.25 Eurosport 2 Vesti
22.30 Arenasport 1 Najava Reli Italija
22.30 SOS Sportski dnevnik
22.30 Eurosport 2 Pariz, 6. dan
22.30 Sport klub 2 Moto GP Muđelo, trening
22.55 Arenasport 1 Arenasport vesti
22.55 Sport klub 3 Atletiks
23.00 Sport klub 1 Vesti
23.00 Arenasport 4 Poker
23.10 SOS Fudbalski miks
23.20 Sport klub 3 Premijer liga, golovi sezone
23.30 Sport klub 1 Kvalifikacije za SP, pregled
23.30 Arenasport 1 Rukomet: Lajpcig – Magdeburg
23.55 Eurosport 2 Vesti
00.00 Sport klub 1 Fudbal: BiH – Grčka
00.00 Arenasport 2 Fubal: Francuska – Obala Slonovače
00.00 Arenasport 4 Košarka, Endesa liga
00.00 Arenasport 3 Fudbal: Alanca Lima – Independiente
00.15 Sport klub 3 League of Legends – Fortuna Championship Series Season 3
00.45 SOS SOS vesti
00.55 Sport klub 2 Zlatni momenti JU sporta
01.00 SOS Noćni program
01.00 Eurosport Gem, set i Mats
01.00 Arenasport 1 Bejzbol: Pitsburg – Njujork Mets, direktno
01.05 Sport klub 2 Moto GP Muđelo, trening
01.45 Arenasport 3 Fudbal: Fluminense – Gremio
01.45 Arenasport 4 Automoto, Indikar, Indijanapolis 500
02.00 Sport klub 1 Magazin Premijer lige
02.00 Arenasport 2 Dokumentarni film
02.10 Sport klub 3 Palakanestro: Emporio Armani – Trentino
02.30 Sport klub 1 NBA magazin
03.00 Sport klub 1 Košarka: Klivlend – Golden Stejt, prenos
03.30 Arenasport 2 Automoto, Meksiko, pregled
03.30 Sport klub 2 Košarka: Darušafaka – Fenerbahče
03.45 Sport klub 3 Pregled FA kup finala
04.00 Arenasport 3 Fudbal: Engleska – Kuba
04.00 Arenasport 1 Fudbal: Fluminense – Gremio
04.15 Arenasport 4 Fudbal: Juventus – Monako
04.15 Sport klub 3 Fudbal: Zorja – Olimpik
04.30 Arenasport 2 Rukomet: Gepingen -Flensburg
05.05 Sport klub 2 Košarka: Lokomotiva – CSKA

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Budite prvi u komentarisanju.

Šta mislite o ovome?

Vaša e-mail adresa neće biti objavljena.


*