Sportski TV program – petak, 02. jun 2017.

Sportski TV program – petak, 02. jun 2017.

07.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled kola Superlige Srbije
07.30 Eurosport 2 Tenis
07.45 Arenasport 2 Rukomet, pregled EHF
07.45 Eurosport 2 Ženeva, četvrtfinale
08.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled kola belgijske lige
08.00 Arenasport 4 FIFA fudbal emisija
08.00 Arenasport 3 Fudbal: Sloboda – Krupa
08.00 Sport klub 1 Vesti
08.05 Sport klub 2 Fudbal: Austrija Beč – Salcburg
08.15 Arenasport 2 Hokej: Anahajm – Nešvil
08.25 Sport klub 1 NBA specijal, potezi meseca
08.30 Arenasport 1 Automoto, ABS šou
08.30 Arenasport 4 Clubland
08.30 Sport klub 3 Košarka: Boston – Klivlend
08.45 Eurosport 2 Pariz, Francuska, pregled
08.45 SOS SOS vesti
09.00 Arenasport 1 Košarka: Unikaha – Tenerife
09.00 Arenasport 4 Fudbal: Bazel – Sion
09.00 Sport klub 1 Moto GP, Muđelo, trening
09.00 SOS Fizioterapija
09.15 SOS Borilački sportovi
09.30 Eurosport Rolan Garos, duel dana
09.45 Eurosport 2 Tenis
09.45 Sport klub 2 Fudbal: Dandi Junajted – Hamilton
10.00 Eurosport 2 Pariz, kvalifikacije, 5. dan
10.00 Arenasport 3 Fudbal: Lester – Atletiko Madrid
10.00 Arenasport 2 Boks: Kojanu – Parker
10.20 Sport klub 3 Košarka: Zenit – Himki
10.30 Eurosport Gem, set i Mats
10.30 SOS Sportski dnevnik
10.30 Arenasport 1 Arenasport vesti
11.00 Arenasport 1 Fudbal: Atletiko GO – Flamengo
11.00 Arenasport 4 Poker
11.00 Eurosport Tenis: Rolan Garos, prenos
11.15 SOS Euromotus LBS, pregled kola
11.30 Arenasport 2 Automoto, Formula 2, Monte Karlo, direktno
11.40 Sport klub 2 Fudbal: St Polen – Volfsberger
11.45 Sport klub 1 Top tenis
12.00 Sport klub 3 Moto GP Le Man, trka
12.00 Arenasport 4 Košarka: Mega Leks – Crvena zvezda
12.00 Arenasport 3 Fudbal: Palmeiras – Atletiko Tukuman
12.00 Arenasport 2 Automoto, Formula 2, Monte Karlo
12.10 Sport klub 1 Biciklizam: Trka oko Jorkšira, pregled
12.15 RTS 1 Sport plus
12.30 Arenasport 2 Hokej: Otava – Pitsburg
12.45 Eurosport 2 Engleska – Južna Koreja
12.45 SOS SOS vesti
13.00 SOS Sećanja
13.00 Arenasport 1 Fudbal: Bazel – Sion
13.10 Sport klub 1 Moto GP, Muđelo, trening
13.25 Sport klub 3 PL Netbusters
13.30 Sport klub 2 VTA Nirnberg, polufinale, direktno
13.45 Arenasport 4 FIFA fudbal emisija
13.45 Arenasport 3 Fudbal: Boka Juniors – Njuels Old Bojs
14.00 Sport klub 3 Fudbal: Gvangžu – Šangaj Shenhua, direktno
14.15 Arenasport 4 Automoto, ABS šou
14.30 Arenasport 2 Dokumentarni film
14.45 Arenasport 4 Fudbal, Milan TV
15.00 Eurosport 2 Ženeva, polufinale
15.00 Arenasport 1 Fudbal: Nacional – Lanus
15.00 SOS SOS kolaž
15.30 Arenasport 3 Fudbal, Liga šampiona, emisija
15.30 Arenasport 2 Automoto, Portugal
15.45 Arenasport 4 Rukomet, pregled Bundeslige
16.00 Arenasport 3 Fudbal: Bastija – Marsej
16.00 Sport klub 1 SK miks
16.05 Sport klub 3 Palakanestro: Emporio Armani -Trentino
16.15 Arenasport 4 Fudbal: Bajern – Real Madrid
16.30 SOS SOS vesti
16.30 Sport klub 1 NBA finale
16.30 Arenasport 2 Rukomet: Pik Seged – PSŽ
17.00 Arenasport 1 Fudbal: Ajaks – Mančester Junajted
17.15 Sport klub 2 Na današnji dan
17.15 SOS Fudbal, najava kola
17.30 Sport klub 2 Košarka: Banvit – Darušafaka, direktno
17.30 Sport klub 3 Pregled Premijer lige
18.00 Eurosport 2 Pariz, kvalifikacije, 5. dan
18.00 Arenasport 2 Košarka: Barselona – Valensija
18.00 Arenasport 4 Automoto, Formula E, Pariz
18.00 Arenasport 3 Fudbal: Slaven Belupo – Hajduk, direktno
18.30 SOS Sportski dnevnik
18.30 Sport klub 3 Fudbal: Šahtjor – Dinamo Kijev, direktno
18.50 RTS 2 Odbojka: Srbija – SAD
18.55 SOS Da li znate
19.00 Arenasport 4 Fudbal, hrvatska liga, direktno
19.00 Sport klub 1 Košarka: Lokomotiva – CSKA, prenos
19.05 SOS SOS kolaž
19.30 Sport klub 2 Košarka: Tofas – Fenerbahče, direktno
19.30 Arenasport 1 Fudbal, Liga šampiona, emisija
20.00 Eurosport 2 Tenis
20.00 Arenasport 3 Fudbal: Split – Osijek, direktno
20.00 SOS Treniraj, budi zdrav
20.00 Arenasport 1 Košarka: Andora – Real Madrid, direktno
20.10 Eurosport 2 Vesti
20.15 Arenasport 2 Ragbi: Munster – Osprejs
20.15 Eurosport 2 Vurdburger Kikers – Duizburg
20.30 Sport klub 1 Košarka: Emporio Armani – Trentino, prenos
20.30 Sport klub 3 Fudbal: Ekseter – Karlisli
21.00 Arenasport 4 Hokej, SP, finale
21.00 Eurosport Gem, set i Mats
21.15 SOS Sećanja
21.20 Sport klub 2 ATP Lion, polufinale
21.25 Eurosport Vesti
21.35 Eurosport Rolan Garos, duel dana
21.55 Arenasport 1 Fudbal, najava kola italijanske lige
22.00 Arenasport 2 Boks
22.00 Arenasport 3 Fudbal, Kup Srbije
22.10 Eurosport 2 Tenis
22.20 Sport klub 3 La liga magazin
22.25 Arenasport 1 Automoto, ABS šou
22.30 Eurosport Tenis: Rolan Garos
22.30 Sport klub 1 Championship – finale, pregled
22.30 SOS Sportski dnevnik
22.45 Eurosport 2 Engleska – Južna Koreja
22.50 Sport klub 3 Fudbal: Luton – Blekpul
22.55 Arenasport 1 Arenasport vesti
22.55 Sport klub 2 Košarka: CSKA – Lokomotiva
23.00 Arenasport 3 Fubal, francuski kup, put do finala
23.00 Sport klub 1 Vesti
23.00 Arenasport 4 Poker
23.15 SOS Zona pres
23.25 Eurosport Vesti
23.30 Arenasport 1 Rukomet: Leven – Štutgart
23.30 Sport klub 1 NBA finale
23.35 Eurosport Tenis: Rolan Garos
23.55 Eurosport 2 Vesti
00.00 Arenasport 3 Fudbal: Nacional – Lanus
00.00 Arenasport 4 Košarka: Barselona – Valensija
00.00 Arenasport 2 Fudbal, hrvatska liga
00.25 Sport klub 2 Fudbal: Šahtjor – Dinamo Kijev
00.40 Sport klub 3 League of Legends – Fortuna Championship series season 3
00.45 SOS SOS vesti
01.00 Arenasport 1 Bejzbol: Sijetl – Boston, direktno
01.00 Eurosport Gem, set i Mats
01.00 SOS Noćni program
01.30 Eurosport Tenis: Rolan Garos
01.45 Arenasport 4 Dokumentarni film
01.45 Arenasport 3 Fudbal: Atletiko GO – Flamengo
02.00 Sport klub 1 Fudbal: Tijađin Teda – Šangaj Šenhua
02.00 Arenasport 2 Automoto, ABS šou
02.10 Sport klub 2 ATP Lion, polufinale
02.30 Sport klub 3 Fudbal: Ajaks – Mančester Junajted
02.30 Arenasport 2 Boks: Majkl Konion – Alfred Čanez, direktno
03.15 Arenasport 4 Foot Brazil, pregled
03.40 Sport klub 2 Fudbal: Gvangžu – Šangaj
03.45 Arenasport 4 FIFA fudbal emisija
04.00 Arenasport 3 Fudbal: PSŽ – Kaen
04.00 Arenasport 1 Fudbal, hrvatska liga
04.15 Arenasport 4 Fudbal: Juventus – Barselona
04.30 Eurosport Rolan Garos, duel dana
04.30 Sport klub 3 Najava FA kupa
05.00 Sport klub 3 Košarka: Banvit – Darušafaka
05.00 Arenasport 2 Rukomet: Kil – Barselona
05.25 Sport klub 2 VTA Nirnberg, polufinale

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa

Izvor Krstarica

Budite prvi u komentarisanju.

Šta mislite o ovome?

Vaša e-mail adresa neće biti objavljena.


*