Sportski TV program – nedelja, 18. jun 2017.

Sportski TV program – nedelja, 18. jun 2017.

07.00Arenasport 1Fudbal: Panama – Honduras
07.30Sport klub 3Džudo, Kankun, 2. dan
07.30N1Sport klub info
07.30Eurosport 2Rut du Sud, Francuska, 3. etapa
07.45Arenasport 2Bejzbol: Vašington – Njujork Mets
08.00Arenasport 3Fudbal, argentin
08.00Sport klub 1Vesti
08.00Arenasport 4Hokej: Pitsburg – Nešvil
08.15Sport klub 2Fudbal: Hetafe – Hueska
08.25Sport klub 1Košarka (ž): Španija – Ukrajina
08.30Eurosport 2Štutgart, Nemačka, polufinale
08.45SOSSOS vesti
09.00Arenasport 1Košarka: Valensija – Real Madrid
09.00RTS 2Automobilizam, Hungaroring, 1. trka, prenos
09.05SOSBorilački sportovi
09.45Sport klub 3Na današnji dan
10.00Sport klub 1Košarka (ž): Italija – Turska
10.00Sport klub 3Fudbal, U12, Španija, polufinale, direktno
10.00Arenasport 3Fudbal, U21: Portugalija – Srbija
10.00Arenasport 4Automoto, Indikar, Teksas, pregled
10.00SOSTreniraj, budi zdrav
10.00Eurosport 2Notingem, polufinale
10.00Arenasport 2Boks
10.05Sport klub 2Fudbal: Kobe – Osaka
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
10.30SOSSportski dnevnik
10.40Sport klub 3SK miks
11.00Sport klub 3Fudbal, U12, Španija, polufinale, direktno
11.00Arenasport 4Poker
11.00Arenasport 1Automoto, Indikar, Teksas, pregled
11.05SOSPuls života
11.30Sport klub 1Košarka (ž): Rusija – Belgija
11.30Eurosport 2Svetsko prvenstvo: Misano
11.40Sport klub 3Car Fashion
11.55Sport klub 2Košarka (ž): Francuska – Srbija
12.00Arenasport 1Fudbal U21: Španija – Makedonija
12.00Arenasport 2Hokej: Pitsburg – Nešvil
12.00Arenasport 3Fudbal: PSŽ – Mec
12.00Arenasport 4Fudbal: Vasko – Aval
12.15Eurosport 2Rut du Sud, Francuska, 3. etapa
12.15Sport klub 3Fudbal, Egzibicija: Viljareal – La Liga, direktno
12.50RTS 2Automobilizam, Hungaroring, 2. trka, prenos
13.00SOSSećanja
13.00Sport klub 3Fudbal, U12, Španija, finale, direktno
13.15Sport klub 1SK studio
13.30Eurosport 2Trka kroz Sloveniju, 4. etapa
13.35Sport klub 2Fudbal: Gvangžu – Šangaj, direktno
14.00Arenasport 4Odbojka: SAD – Rusija
14.00Arenasport 3Mini fudbal: EP za 3. mesto
14.00Arenasport 1Red bul, magazin
14.00Arenasport 2Boks
14.10Sport klub 3Fudbal: Hetafe – Hueska
14.30SOSSOS vesti
14.30Sport klub 1ATP Hartogenboš, finale, direktno
14.30Arenasport 2Dokumentarni film
15.00Arenasport 1Fudbal: U21: Portugal – Srbija
15.00Eurosport 2Svetsko prvenstvo: Misano
15.00Arenasport 3Mini fudbal, EP, finale
15.15SOSFudbalski miks
15.15EurosportBiciklizam: Tura juga, Francuska
15.30Arenasport 2Automoto, Indikar, Teksas, pregled
15.30Sport klub 2Svet sporta magazin
15.30Eurosport 2Selaronda Hero
15.45Arenasport 4Fudbal: Arsenal – PSŽ
15.55Sport klub 3Biciklizam, Tur Švajcarske, hronometar
15.57RTS 2Biciklistička trka “Kroz Srbiju” – Beograd
16.00Sport klub 2Atletika, Dijamantska liga, Stokholm, direktno
16.00Arenasport 3Fudbal: Aldosivi – Boka Juniors
16.00EurosportTenis: VTA Notingem, prenos finala
16.30Eurosport 2Njujork Siti – Sijetl Saunders
16.30SOSSOS vesti
16.30Arenasport 2Odbojka, SL: Bugarska – Srbija
16.50SOSAforizmi o sportu
16.50RTS 1Fudbal: Portugalija – Meksiko, prenos
16.55HRT 2Fudbal: Meksiko – Portugalija
17.00Arenasport 1Rukomet, pregled sezone
17.00Sport klub 1Košarka: Fenerbahče – Bešiktaš, direktno
17.05SOSSOS kolaž
17.30Arenasport 4Odbojka: Rusija – IRan, direktno
17.30Eurosport 2Rut du Sud, Francuska, 4. etapa
17.45Sport klub 3Zlatni momenti JU sporta
18.00Arenasport 3Fudbal: Vasko – Aval
18.00Sport klub 3Trans vorld sport
18.00EurosportTenis: ATP Štutgart, snimak finala
18.00Sport klub 2ATP Hartogenboš, finale
18.00Arenasport 1Fudbal: Nemačka – Češka, direktno
18.00SOSTreniraj, budi zdrav
18.30Arenasport 2Košarka: Real Madrid – Valensija, direktno
18.30SOSSOS vesti
18.30Eurosport 2Svetsko prvenstvo: Misano
18.50Sport klub 3Fudbal: Gvangžu – Šangaj
18.52HRT 2Atletika
19.00Sport klub 1Kvalifikacije za SP, pregled
19.00SOSSećanja
19.00Eurosport 2Britanski šampionat, 1. trka
19.30EurosportSupersport
19.45Eurosport 2Britanski šampionat, 2. trka
19.45Sport klub 2Mobil 1 grid
19.55HRT 2Fudbal: Kamerun – Čile
19.58RTS 1Fudbal: Kamerun – Čile, prenos
20.00Sport klub 1Španska liga, specijal: Šampion
20.00Arenasport 1Fudbal, U21, studio
20.00Arenasport 4FINA Akvatik
20.00Arenasport 3Fudbal: Partizan – Crvena zvezda
20.00EurosportSuperbajk: SP Mizano
20.15Sport klub 2Biciklizam, Tur Švajcarske, hronometar
20.30Arenasport 4FIFA fudbal
20.30Eurosport24 sata Le Mana
20.30Arenasport 2Rukomet, pregled Bundeslige
20.30Eurosport 2Notingem,. Finale
20.45Arenasport 1Fudbal, U21. Danska – Italija, direktno
20.45SOSSOS vesti
21.00Arenasport 4Fudbal: Fluminense – Flamengo. Direktno
21.00RTS 2Odbojka, SL: Brazil – Srbija, prenos
21.00Sport klub 1Fudbal: Tenerife – Kadiz, direktno
21.00SOSFudbalski miks
21.00Sport klub 3Naskar, Mičigen, direktno
21.10Arenasport 2Fudbal, SL: Srbija – Brazil, direktno
21.30Eurosport 2Štutgart, finale
21.30EurosportMoto sport: Supersport
22.00EurosportSuperbajk, SP
22.15Sport klub 2Fudbal, Egzibicija: Viljareal – La Liga
22.15Arenasport 3Fudbal: River Plate – Rasing
22.25Eurosport 2Vesti
22.30EurosportReli
22.30Eurosport 2Rut du Sud, Francuska, 4. etapa
22.30SOSSportski dnevnik
22.55Arenasport 1Arenasport vesti
23.00Sport klub 1Vesti
23.00Arenasport 4Mini fudbal, EP, za 3. mesto
23.00EurosportFudbal: Filadelfija – Red Buls
23.00Sport klub 2Fudbal, U12, Španija, finale
23.15SOSSOS kolaž
23.30Sport klub 1Španska liga, specijal: Luis Enrike
23.30Arenasport 1Fudbal, EP U21, pregled
23.30Arenasport 2Automoto, ABS šou
23.30Eurosport 2Super serija: Džakarta, finale
00.00Sport klub 2Džudo, Kankun, Meksiko, 3. dan, direktno
00.15Sport klub 3Zlatni momenti JU sporta
00.20Sport klub 1Fudbal: Gvangžu – Šangaj
00.30Sport klub 3Atletika, Dijamantska liga, Stokholm
00.45SOSSOS vesti
01.00SOSNoćni program
01.13RTS 2Biciklistička trka “Kroz Srbiju” – Zrenjanin
02.00Sport klub 1Biciklizam, Švajcarska
02.25RTS 2Odbojka, SL: Brazil – Srbija
02.30Sport klub 2Fudbal: Tenerife – Kadiz
02.35Sport klub 3Košarka: Fenerbahče – Bešiktaš
03.07RTS 1Fudbal: Portugalija – Meksiko, r.
03.55RTS 2Fudbal: Kamerun – Čile, snimak
04.00Sport klub 1Košarka (ž): Francuska – Srbija
04.10Sport klub 3Fudbal: Vest Hem – Lester
04.20Sport klub 2Palakanestro: Venecija – Trentino

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Politika

Vesti iz politike

Dačić spiskao milijardu evra za antipromociju Kosova?!

Za povlačenje priznanja nezavisnosti Kosova, dakle, Srbija je morala da plati makar 20 do 30 miliona dolara više po državi od cene koju je platilo Kosovo za priznanje, što znači da je Srbija izdvojila najmanje 800 miliona dolara u te svrhe, a neki izvori kažu da je ta suma veća čak i od milijardu evra!

Translate »
%d bloggers like this: