Сре. окт 16th, 2019
Некатегоризовано

Sportski TV program – nedelja, 18. jun 2017.

Sportski TV program – nedelja, 18. jun 2017.

07.00 Arenasport 1 Fudbal: Panama – Honduras
07.30 Sport klub 3 Džudo, Kankun, 2. dan
07.30 N1 Sport klub info
07.30 Eurosport 2 Rut du Sud, Francuska, 3. etapa
07.45 Arenasport 2 Bejzbol: Vašington – Njujork Mets
08.00 Arenasport 3 Fudbal, argentin
08.00 Sport klub 1 Vesti
08.00 Arenasport 4 Hokej: Pitsburg – Nešvil
08.15 Sport klub 2 Fudbal: Hetafe – Hueska
08.25 Sport klub 1 Košarka (ž): Španija – Ukrajina
08.30 Eurosport 2 Štutgart, Nemačka, polufinale
08.45 SOS SOS vesti
09.00 Arenasport 1 Košarka: Valensija – Real Madrid
09.00 RTS 2 Automobilizam, Hungaroring, 1. trka, prenos
09.05 SOS Borilački sportovi
09.45 Sport klub 3 Na današnji dan
10.00 Sport klub 1 Košarka (ž): Italija – Turska
10.00 Sport klub 3 Fudbal, U12, Španija, polufinale, direktno
10.00 Arenasport 3 Fudbal, U21: Portugalija – Srbija
10.00 Arenasport 4 Automoto, Indikar, Teksas, pregled
10.00 SOS Treniraj, budi zdrav
10.00 Eurosport 2 Notingem, polufinale
10.00 Arenasport 2 Boks
10.05 Sport klub 2 Fudbal: Kobe – Osaka
10.30 Arenasport 1 Arenasport vesti
10.30 SOS Sportski dnevnik
10.40 Sport klub 3 SK miks
11.00 Sport klub 3 Fudbal, U12, Španija, polufinale, direktno
11.00 Arenasport 4 Poker
11.00 Arenasport 1 Automoto, Indikar, Teksas, pregled
11.05 SOS Puls života
11.30 Sport klub 1 Košarka (ž): Rusija – Belgija
11.30 Eurosport 2 Svetsko prvenstvo: Misano
11.40 Sport klub 3 Car Fashion
11.55 Sport klub 2 Košarka (ž): Francuska – Srbija
12.00 Arenasport 1 Fudbal U21: Španija – Makedonija
12.00 Arenasport 2 Hokej: Pitsburg – Nešvil
12.00 Arenasport 3 Fudbal: PSŽ – Mec
12.00 Arenasport 4 Fudbal: Vasko – Aval
12.15 Eurosport 2 Rut du Sud, Francuska, 3. etapa
12.15 Sport klub 3 Fudbal, Egzibicija: Viljareal – La Liga, direktno
12.50 RTS 2 Automobilizam, Hungaroring, 2. trka, prenos
13.00 SOS Sećanja
13.00 Sport klub 3 Fudbal, U12, Španija, finale, direktno
13.15 Sport klub 1 SK studio
13.30 Eurosport 2 Trka kroz Sloveniju, 4. etapa
13.35 Sport klub 2 Fudbal: Gvangžu – Šangaj, direktno
14.00 Arenasport 4 Odbojka: SAD – Rusija
14.00 Arenasport 3 Mini fudbal: EP za 3. mesto
14.00 Arenasport 1 Red bul, magazin
14.00 Arenasport 2 Boks
14.10 Sport klub 3 Fudbal: Hetafe – Hueska
14.30 SOS SOS vesti
14.30 Sport klub 1 ATP Hartogenboš, finale, direktno
14.30 Arenasport 2 Dokumentarni film
15.00 Arenasport 1 Fudbal: U21: Portugal – Srbija
15.00 Eurosport 2 Svetsko prvenstvo: Misano
15.00 Arenasport 3 Mini fudbal, EP, finale
15.15 SOS Fudbalski miks
15.15 Eurosport Biciklizam: Tura juga, Francuska
15.30 Arenasport 2 Automoto, Indikar, Teksas, pregled
15.30 Sport klub 2 Svet sporta magazin
15.30 Eurosport 2 Selaronda Hero
15.45 Arenasport 4 Fudbal: Arsenal – PSŽ
15.55 Sport klub 3 Biciklizam, Tur Švajcarske, hronometar
15.57 RTS 2 Biciklistička trka “Kroz Srbiju” – Beograd
16.00 Sport klub 2 Atletika, Dijamantska liga, Stokholm, direktno
16.00 Arenasport 3 Fudbal: Aldosivi – Boka Juniors
16.00 Eurosport Tenis: VTA Notingem, prenos finala
16.30 Eurosport 2 Njujork Siti – Sijetl Saunders
16.30 SOS SOS vesti
16.30 Arenasport 2 Odbojka, SL: Bugarska – Srbija
16.50 SOS Aforizmi o sportu
16.50 RTS 1 Fudbal: Portugalija – Meksiko, prenos
16.55 HRT 2 Fudbal: Meksiko – Portugalija
17.00 Arenasport 1 Rukomet, pregled sezone
17.00 Sport klub 1 Košarka: Fenerbahče – Bešiktaš, direktno
17.05 SOS SOS kolaž
17.30 Arenasport 4 Odbojka: Rusija – IRan, direktno
17.30 Eurosport 2 Rut du Sud, Francuska, 4. etapa
17.45 Sport klub 3 Zlatni momenti JU sporta
18.00 Arenasport 3 Fudbal: Vasko – Aval
18.00 Sport klub 3 Trans vorld sport
18.00 Eurosport Tenis: ATP Štutgart, snimak finala
18.00 Sport klub 2 ATP Hartogenboš, finale
18.00 Arenasport 1 Fudbal: Nemačka – Češka, direktno
18.00 SOS Treniraj, budi zdrav
18.30 Arenasport 2 Košarka: Real Madrid – Valensija, direktno
18.30 SOS SOS vesti
18.30 Eurosport 2 Svetsko prvenstvo: Misano
18.50 Sport klub 3 Fudbal: Gvangžu – Šangaj
18.52 HRT 2 Atletika
19.00 Sport klub 1 Kvalifikacije za SP, pregled
19.00 SOS Sećanja
19.00 Eurosport 2 Britanski šampionat, 1. trka
19.30 Eurosport Supersport
19.45 Eurosport 2 Britanski šampionat, 2. trka
19.45 Sport klub 2 Mobil 1 grid
19.55 HRT 2 Fudbal: Kamerun – Čile
19.58 RTS 1 Fudbal: Kamerun – Čile, prenos
20.00 Sport klub 1 Španska liga, specijal: Šampion
20.00 Arenasport 1 Fudbal, U21, studio
20.00 Arenasport 4 FINA Akvatik
20.00 Arenasport 3 Fudbal: Partizan – Crvena zvezda
20.00 Eurosport Superbajk: SP Mizano
20.15 Sport klub 2 Biciklizam, Tur Švajcarske, hronometar
20.30 Arenasport 4 FIFA fudbal
20.30 Eurosport 24 sata Le Mana
20.30 Arenasport 2 Rukomet, pregled Bundeslige
20.30 Eurosport 2 Notingem,. Finale
20.45 Arenasport 1 Fudbal, U21. Danska – Italija, direktno
20.45 SOS SOS vesti
21.00 Arenasport 4 Fudbal: Fluminense – Flamengo. Direktno
21.00 RTS 2 Odbojka, SL: Brazil – Srbija, prenos
21.00 Sport klub 1 Fudbal: Tenerife – Kadiz, direktno
21.00 SOS Fudbalski miks
21.00 Sport klub 3 Naskar, Mičigen, direktno
21.10 Arenasport 2 Fudbal, SL: Srbija – Brazil, direktno
21.30 Eurosport 2 Štutgart, finale
21.30 Eurosport Moto sport: Supersport
22.00 Eurosport Superbajk, SP
22.15 Sport klub 2 Fudbal, Egzibicija: Viljareal – La Liga
22.15 Arenasport 3 Fudbal: River Plate – Rasing
22.25 Eurosport 2 Vesti
22.30 Eurosport Reli
22.30 Eurosport 2 Rut du Sud, Francuska, 4. etapa
22.30 SOS Sportski dnevnik
22.55 Arenasport 1 Arenasport vesti
23.00 Sport klub 1 Vesti
23.00 Arenasport 4 Mini fudbal, EP, za 3. mesto
23.00 Eurosport Fudbal: Filadelfija – Red Buls
23.00 Sport klub 2 Fudbal, U12, Španija, finale
23.15 SOS SOS kolaž
23.30 Sport klub 1 Španska liga, specijal: Luis Enrike
23.30 Arenasport 1 Fudbal, EP U21, pregled
23.30 Arenasport 2 Automoto, ABS šou
23.30 Eurosport 2 Super serija: Džakarta, finale
00.00 Sport klub 2 Džudo, Kankun, Meksiko, 3. dan, direktno
00.15 Sport klub 3 Zlatni momenti JU sporta
00.20 Sport klub 1 Fudbal: Gvangžu – Šangaj
00.30 Sport klub 3 Atletika, Dijamantska liga, Stokholm
00.45 SOS SOS vesti
01.00 SOS Noćni program
01.13 RTS 2 Biciklistička trka “Kroz Srbiju” – Zrenjanin
02.00 Sport klub 1 Biciklizam, Švajcarska
02.25 RTS 2 Odbojka, SL: Brazil – Srbija
02.30 Sport klub 2 Fudbal: Tenerife – Kadiz
02.35 Sport klub 3 Košarka: Fenerbahče – Bešiktaš
03.07 RTS 1 Fudbal: Portugalija – Meksiko, r.
03.55 RTS 2 Fudbal: Kamerun – Čile, snimak
04.00 Sport klub 1 Košarka (ž): Francuska – Srbija
04.10 Sport klub 3 Fudbal: Vest Hem – Lester
04.20 Sport klub 2 Palakanestro: Venecija – Trentino

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Translate »