Sportski TV program – nedelja, 11. jun 2017.

Sportski TV program – nedelja, 11. jun 2017.

07.00 Arenasport 1 Fudbal: Palmeiras -Fluminense
07.00 Eurosport 2 Engleska – Italija, polufinale
07.30 Sport klub 2 Fudbal: Azerbejdžan – Severna Irska
07.30 N1 Sport klub info
07.30 Sport klub 1 Fudbal: Azerbejdžan – Severna Irska
07.30 Eurosport Biciklizam
07.45 Arenasport 2 Bejzbol: Vašington – Teksas
08.00 Arenasport 3 Fudbal: Partizan – Vojvodina
08.00 Arenasport 4 Fudbal: Kamerun – Maroko
08.15 Eurosport Fudbal, U20 SP, za 3. mesto
08.15 Eurosport 2 Pariz, finale (ž)
08.45 SOS SOS vesti
09.00 SOS SOS kolaž
09.00 Arenasport 1 Automoto sport, Italija
09.00 Sport klub 3 Palakanestro: Venecija – Trentino
09.10 Sport klub 1 Fudbal: Norveška – Češka
09.10 Sport klub 2 Fudbal: Norveška – Češka
09.45 Eurosport 2 Gem, set i Mats
10.00 Arenasport 3 Fudbal: Juventus – Real Madrid
10.00 Arenasport 4 Dokumentarni film
10.00 Arenasport 2 Boks
10.00 Arenasport 1 Automoto sport, ABS šou
10.00 SOS Treniraj, budi zdrav
10.00 Eurosport 2 Biciklizam, Francuska
10.30 SOS Sportski dnevnik
10.30 Arenasport 1 Arenasport vesti
10.40 Sport klub 3 Fudbal: Škotska – Engleska
10.55 Sport klub 1 Košarka: CSKA – Himki
10.55 Sport klub 2 Košarka: CSKA – Himki
11.00 Eurosport 2 Pariz, finale (ž)
11.00 Arenasport 1 Rukomet: Lemgo – Gumersbah
11.00 Arenasport 4 Poker
11.05 SOS Puls života
11.45 Eurosport Fudbal, U20 SP finale
11.50 RTS 2 Fudbal, mladi: Venecuela – Engleska, prenos
12.00 Arenasport 3 Fudbal: Kamerun – Maroko
12.00 Arenasport 4 Odbojka, SL: Iran -Srbija
12.00 Eurosport 2 Pariz: Finale dublova (ž)
12.00 Arenasport 2 Automoto sport, Italija, direktno
12.30 Sport klub 3 Fudbal: Poljska – Rumunija
12.30 Arenasport 1 Vaterpolo, SL(ž), finale, direktno
12.30 Sport klub 1 Fudbal: Crna Gora – Jermenija
12.30 Sport klub 2 Fudbal: Crna Gora – Jermenija
13.00 SOS Sećanja
13.30 Arenasport 2 Boks
13.30 Republika Srpska Tenis: Banjaluka open – finale
13.45 Arenasport 3 Fudbal: Lacio – Juventus
13.50 RTS 2 TCR – automobilizam, Svetski šampionat na kružnim trkama
14.00 Arenasport 4 Košarka: Crvena zvezda – Mega Leks
14.00 Arenasport 2 Triatlon, direktno
14.00 HRT 2 Magazin Lige šampiona
14.00 Eurosport 2 Biciklizam, Francuska
14.10 Arenasport 1 Fudbal, magazin Lige šampiona
14.15 Eurosport Tenis: Rolan Garos, polufinala muškarci
14.15 Sport klub 1 Fudbal: Kazahstan – Danska
14.15 Sport klub 2 Fudbal: Kazahstan – Danska
14.15 Sport klub 3 Košarka: Klivlend – Golden Stejt
14.30 B92 Tenis: Rolan Garos, finale
14.30 SOS SOS Vesti
14.40 Arenasport 1 Mini fudbal: Srbija – Crna Gora
14.45 Eurosport Gem, Set i Mats
15.00 Eurosport Tenis: Rolan Garos, finale, prenos
15.00 HRT 2 Tenis: Rolan Garos, finale
15.15 SOS Fudbalski miks
15.15 Eurosport 2 Čikago Fajer – Atlanta Junajted
15.30 Arenasport 3 Fudbal: Palmeiras -Fluminense
15.30 RTS 2 Odbojka, SL: Belgija -Srbija, prenos
15.50 Arenasport 2 Automoto, ABS šou
15.50 Arenasport 1 Odbojka, SL: Srbija – Belgija, direktno
15.55 Sport klub 3 Biciklizam, Tur Švajcarske, direktno
16.00 Arenasport 4 Automoto, Formula E, Berlin, direktno
16.00 Eurosport 2 Orlenok, Rusija, MXGP, 2. trka
16.00 Sport klub 1 Trans vorld sport
16.20 Arenasport 2 International Rivalries
16.30 SOS SOS vesti
16.50 SOS Aforizmi o sportu
16.50 Arenasport 2 Triatlon, direktno
17.00 Sport klub 2 Košarka: Fenerbahče – Bešiktaš, direktno
17.00 Arenasport 4 Fudbal: Vasko – Sport
17.00 Sport klub 1 Košarka: Fenerbahče – Bešiktaš, direktno
17.00 Eurosport 2 Finale
17.05 SOS SOS kolaž
17.15 Sport klub 3 Zlatni momenti JU sporta
17.30 Arenasport 3 Fudbal: Gana – Etiopija, direktno
18.00 Eurosport Gem, Set i Mats
18.00 Sport klub 3 Fudbal: Finska – Ukrajina, direktno
18.00 SOS Treniraj, budi zdrav
18.00 Arenasport 1 Boks
18.30 Eurosport 2 Pariz, finale seniora (m)
18.30 Arenasport 1 Košarka: Real Madrid -Valensija, direktno
18.30 SOS SOS vesti
18.45 Eurosport Biciklizam
18.50 HRT 2 Fudbal, SP U20
18.55 Sport klub 1 Fudbal, Turnir prijateljstva, finale
18.55 Sport klub 2 Fudbal, Turnir prijateljstva, finale
19.00 Arenasport 4 Bejzbol: Baltimor – Njujork Jenkis, direktno
19.00 SOS Sećanja
19.00 Arenasport 2 Dokumentarni film
19.30 Eurosport 2 Pariz, finale (m)
19.30 Arenasport 3 Clubland
19.45 Eurosport Fudbal, U20 SP finale
20.00 Arenasport 2 Košarka: Olimpijakos – Panatinaikos, direktno
20.00 Sport klub 3 InCycle
20.00 Arenasport 3 Fudbal, Liga šampiona, pregled sezone
20.05 RTS 1 Fudbal, kvalifikacije za SP 2018, sportski program
20.12 Republika Srpska Fudbal: Vels – Srbija
20.20 Sport klub 2 Zlatni momenti JU sporta
20.20 Sport klub 1 Zlatni momenti JU sporta
20.30 Sport klub 3 SK momenti
20.30 Arenasport 1 FINA akvatik
20.35 HRT 1 Fudbal: Island – Hrvatska
20.40 Eurosport 2 Vesti
20.40 RTS 1 Fudbal: Srbija – Vels, prenos
20.45 Sport klub 2 Fudbal: Italija – Lihtenštajn, direktno
20.45 SOS SOS vesti
20.45 Eurosport 2 Biciklizam, Francuska
20.45 Sport klub 3 Fudbal: Izrael – Albanija, direktno
20.45 Eurosport Tenis: Rolan Garos, finale
21.00 Arenasport 1 Košarka: Partizan – FMP, direktno
21.00 SOS Orlovsko gnezdo
21.00 Arenasport 3 Fudbal: Korintians – Sao Paulo
21.45 Eurosport 2 Finale
21.50 Arenasport 4 Mini fudbal: Srbija – Crna Gora
21.50 Arenasport 2 Boks:Kojanu – Parker
22.00 SOS Fudbalski miks
22.00 Eurosport Konjički sportovi
22.15 Eurosport Gem, Set i Mats
22.30 SOS Sportski dnevnik
22.39 RTS 1 Fudbal, kvalifikacije za SP 2018, sportski program
22.45 Sport klub 3 Košarka: Brose – Oldenburg
22.50 Sport klub 2 Fudbal: Republika Irska – Austrija
22.50 Sport klub 1 Fudbal: Republika Irska – Austrija
22.55 Arenasport 1 Arenasport vesti
23.00 Arenasport 3 Fudbal: Brazil – Argentina
23.00 Arenasport 4 Odbojka, SL: Srbija – Belgija
23.15 Eurosport 2 Fudbal, Bundesliga
23.15 SOS SOS kolaž
23.30 Arenasport 1 FIFA fudbal
23.39 RTS 1 Fudbal, kvalifikacije za SP, pregled
00.20 Sport klub 3 Moto GP Katalonija, trka
00.35 Sport klub 1 Fudbal: Makedonija – Španija
00.35 Sport klub 2 Fudbal: Makedonija – Španija
00.40 Sport klub 3 Car Fashion
00.45 SOS SOS vesti
00.45 Arenasport 4 Fudbal: Lemgo – Gumersbah
01.00 SOS Noćni program
01.00 Arenasport 3 Fudbal: Boka Juniors – Independiente
01.21 RTS 2 Odbojka: Belgija -Srbija, r.
02.00 Arenasport 1 Hokej: Pitsburg – Nešvil, direktno
02.20 Sport klub 2 Fudbal: Izrael – Albanija
02.20 Sport klub 1 Fudbal: Izrael – Albanija
02.24 RTS 1 Fudbal: Srbija – Vels, r.
02.45 RTS 2 Fudbal, mladi: Venecuela – Engleska, r.
04.10 Sport klub 1 Fudbal: Srbija – Vels
04.10 Sport klub 2 Fudbal:Srbija – Vels
04.25 RTS 2 TCR – automobilizam, Svetski šampionat na kružnim trkama
04.25 Sport klub 3 Španski rukomet, finale kupa

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Budite prvi u komentarisanju.

Šta mislite o ovome?

Vaša e-mail adresa neće biti objavljena.


*