Sportski TV program – nedelja, 04. jun 2017.

Sportski TV program – nedelja, 04. jun 2017.

07.00 Eurosport 2 Pariz, duel dana
07.00 Arenasport 1 Rukomet: Vezrprem – PSŽ
07.25 Sport klub 2 Fudbal: Šandong – Tianjin Kvunjian
07.30 Sport klub 3 Rukomet: Celje – Velenje
07.30 N1 Sport klub info
07.45 Arenasport 2 Bejzbol: Pitsburg – Njujork Mets
07.45 Eurosport Fudbal, SP U20: Južna Koreja
08.00 Sport klub 1 Vesti
08.00 Eurosport 2 Pariz, 7. dan
08.00 Arenasport 4 Fudbal, argentinska liga
08.00 Arenasport 3 Fudbal: Crvena zvezda – Partizan
08.40 Sport klub 1 Moto GP Muđelo, direktno
08.45 SOS SOS vesti
08.45 Arenasport 1 Rukomet: Vardar – Barselona
09.00 Sport klub 3 Odbojka: Peruđa – Lube
09.05 SOS SOS kolaž
09.10 Sport klub 2 Atletiks
09.35 Sport klub 2 Fudbal, Mesi
10.00 Eurosport Rolan Garos, duel dana
10.00 Arenasport 3 Fudbal: Juventus – Real Madrid
10.00 Arenasport 4 Fudbal, pregled Kopa Libertadores
10.00 Arenasport 2 Boks
10.00 SOS Treniraj, budi zdrav
10.05 Sport klub 2 Košarka: Golden Stejt – Klivlend
10.15 Sport klub 1 Car Fashion
10.30 Arenasport 1 Arenasport vesti
10.30 Eurosport Gem, Set i Mats
10.30 SOS Sportski dnevnik
10.45 Eurosport 2 Četvrtfinale
11.00 Arenasport 1 Dokumentarni film
11.00 Sport klub 1 Moto GP Muđelo, trka, direktno
11.00 Arenasport 4 Poker
11.00 Eurosport Tenis: Rolan Garos, prenos
11.05 SOS Puls života
11.40 Sport klub 3 Košarka. Efes – Bešiktaš
12.00 Arenasport 2 Rukomet: Vezprem – PSŽ
12.00 Arenasport 4 Fudbal, Liga Evrope, pregled sezone
12.00 Sport klub 2 Fudbal: Kašiva – Urava, direktno
12.00 Arenasport 3 Fudbal, argentinska liga
12.30 Arenasport 1 Košarka: Valensija – Baskonija
13.00 SOS Sećanja
13.00 Arenasport 4 Fudbal: Juventus – Real Madrid
13.00 Eurosport 2 Četvrtfinale
13.20 Sport klub 3 Palakanestro: Venecija – Avelino
13.30 Arenasport 2 Rukomet: Vardar – Barselona
13.45 Eurosport 2 Kriterium du Daufine Libere, Francuska
14.00 Sport klub 2 Španska liga, pregled sezone
14.00 Arenasport 3 UEFA Great goals of European football
14.15 Arenasport 1 WRC najava, Italija
14.30 SOS SOS vesti
14.45 Arenasport 1 Rukomet: EHF LŠ, za 3. mesto, direktno
14.45 Arenasport 1 Rukomet, pregled EHF lige šampiona
14.55 Sport klub 3 Svet sporta magazin
15.00 Arenasport 2 Rukomet: Balingen – Flensburg, direktno
15.00 Arenasport 4 Automoto, Indikar, Detroit
15.00 Sport klub 2 Košarka: Brose – Oldenburg, direktno
15.00 Arenasport 3 Fudbal: Japan – Engleska, direktno
15.15 Eurosport 2 Pariz, 8. dan
15.15 SOS Fudbalski miks
15.25 Sport klub 3 Odbojka: Zenit Kazanj – Peruđa
15.30 Sport klub 1 Košarka: Zenit – Himki, direktno
16.25 HRT 2 Liga šampiona
16.30 SOS SOS vesti
16.45 Arenasport 2 Hokej: Pitsburg – Nešvil
16.50 SOS Aforizmi o sportu
17.00 Sport klub 2 Moto GP Muđelo
17.00 Arenasport 4 Fudbal, pregled italijanske lige
17.00 Arenasport 3 Fudbal: Ajaks – Mančester Junajted
17.00 SOS SOS kolaž
17.00 Arenasport 1 Rukomet, EHF finale, studio
17.05 Sport klub 3 Premijer liga, golovi sezone
17.20 Sport klub 1 Evroliga, F4, Istanbul, specijal
17.30 Arenasport 4 Fudbal: Angola – Kuba, direktno
17.55 Sport klub 1 Mobil 1 grid
18.00 Sport klub 3 Car Fashion
18.00 Arenasport 1 Rukomet: EHF LŠ, finale, direktno
18.00 SOS Treniraj, budi zdrav
18.05 Sport klub 2 NBA Live
18.20 Sport klub 1 Fudbal: Mesi
18.20 Sport klub 2 Moto GP Muđelo
18.25 Sport klub 3 Ekstremni svet sporta
18.30 SOS SOS vesti
18.30 Arenasport 2 Košarka: Unikaha – Real Madrid, direktno
18.50 RTS 2 Odbojka, SL: Kanada – Srbija, prenos
18.55 Sport klub 3 Fudbal: Kašiva – Urava
19.00 SOS Sećanja
19.00 Sport klub 1 Španska liga, pregled sezone
19.00 Arenasport 3 Fudbal: Korintians – Santos
19.30 Arenasport 4 WRC najava, Italija
19.30 Sport klub 2 Car Fashion
20.00 Sport klub 1 Fudbal: Đirona – Saragosa, direktno
20.00 Arenasport 4 Košarka: Olimpijakos – Panatinaikos
20.00 Sport klub 2 Bič soker, euro kup, finale, direktno
20.00 Arenasport 1 WRC najava, Italija
20.30 Arenasport 2 WRC najava, Italija
20.30 Arenasport 1 FIFA fudbal, emisija
20.30 Arenasport 2 Automoto, ABS šou
20.45 Eurosport 2 Pariz, 8. dan
20.45 Sport klub 3 Palakanestro: Trentino – Emporio Armani, direktno
20.45 SOS SOS vesti
21.00 Arenasport 3 Fudbal: Juventus – Real Madrid
21.00 Arenasport 1 Fudbal: Palmeiras – Atletiko MG, direktno
21.00 Eurosport Gem, Set i Mats
21.00 SOS Fudbalski miks
21.15 Sport klub 2 Moto GP Muđelo
21.20 Arenasport 2 Boks
21.25 Eurosport Vesti
21.30 Eurosport Rolan Garos, duel dana
21.50 Arenasport 2 Automoto, Indikar, Detroit, direktno
21.55 Eurosport 2 Vesti
22.00 Arenasport 4 Liga Evrope, pregled sezone
22.00 Sport klub 1 Magazin Premijer lige
22.00 Eurosport 2 Zolder, Belgija
22.30 SOS Sportski dnevnik
22.30 Sport klub 1 SK miks
22.30 Eurosport Biciklizam: Kriterijum Dofine Liberea
22.35 Sport klub 3 Zlatni momenti JU sporta
22.50 Sport klub 3 NBA finala
22.55 Arenasport 1 Arenasport vesti
23.00 Arenasport 4 Rukomet, EHF finale
23.00 Eurosport 2 Pariz, meč dana
23.00 Arenasport 3 Fudbal, argentinska liga, direktno
23.00 Sport klub 1 Vesti
23.05 Sport klub 3 Bič soker, euro kup, finale
23.10 SOS SOS kolaž
23.30 Arenasport 1 Fudbal: Juventus – Real Madrid
23.30 Sport klub 1 Košarka: Brose – Oldenburg
23.30 Eurosport Reli
23.45 Sport klub 2 Fudbal: Tenerife – Gimnastik
00.00 Eurosport Tenis: Rolan Garos
00.15 Sport klub 3 Fudbal: Mesi
00.45 SOS SOS vesti
00.45 Sport klub 3 Fudbal: Selta – Sosijedad
01.00 SOS Noćni program
01.00 Eurosport Gem, Set i Mats
01.15 Sport klub 1 NBA specijal
01.15 RTS 2 Kajak – Svetski kup, r.
01.30 Eurosport Tenis: Rolan Garos
01.35 Sport klub 2 Palakanestro: Trentino – Emporio Armani
02.00 Sport klub 1 Košarka: Golden Stejt – Klivlend, direktno
02.30 Sport klub 3 Moto GP Muđelo
03.15 Sport klub 2 Fudbal: Mursija – Alkorkon
03.15 RTS 2 Odbojka, SL: Kanada – Srbija, r.
05.00 Sport klub 1 Ekstremni svet sporta
05.00 Sport klub 2 Ekstremni svet sporta
05.30 Sport klub 1 Atletiks
05.30 Sport klub 2 NBA Action

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

 

Budite prvi u komentarisanju.

Šta mislite o ovome?

Vaša e-mail adresa neće biti objavljena.


*