Sportski TV program – četvrtak, 15. jun 2017.

Sportski TV program – četvrtak, 15. jun 2017.

07.00 Eurosport 2 Pariz, duel dana
07.00 Arenasport 1 Rukomet, pregled Bundeslige
07.00 Eurosport Tenis: ATP Štutgart
07.15 Sport klub 2 Fudbal: Barselona – Alaves
07.45 Arenasport 2 Bejzbol: Njujork Jenkis – Boston
08.00 Arenasport 1 Clubland
08.00 Arenasport 4 Fudbal, Arsenal TV arhiva
08.00 Eurosport 2 Pariz: Četvrtfinale
08.00 Arenasport 3 Fudbal: Crvena zvezda – Metalac
08.30 Arenasport 1 FIFA fudbal, emisija
08.35 Eurosport 24 sata Le Mana, kvalifikacije
08.45 SOS SOS vesti
09.00 Arenasport 1 Košarka: Partizan – FMP
09.00 Sport klub 1 Fudbal: Crna Gora – Jermenija
09.00 Sport klub 3 Fudbal: Totenhem – Vest Hem
09.05 SOS SOS mreža
09.10 Sport klub 2 Košarka: Efes – Bešiktaš
10.00 Eurosport Tenis: ATP Štutgart
10.00 Eurosport 2 Gran pri serija: Moskva
10.00 Arenasport 2 Boks
10.00 Arenasport 3 Fudbal, Liga šampiona, četvrtfinale
10.00 Arenasport 4 Automoto, Indikar, Detroit, pregled
10.30 SOS Sportski dnevnik
10.30 Arenasport 1 Arenasport vesti
10.40 Sport klub 2 ATP Uncovered
10.50 Sport klub 3 Španska liga, pregled sezone
11.00 Eurosport 2 Pariz: Četvrtfinale
11.00 Sport klub 1 Tenis: ATP Hartogenboš, prenos osmine finala
11.00 Arenasport 1 Fudbal: Indonezija – Škotska
11.00 Eurosport Tenis: ATP Štutgart, prenos
11.00 Arenasport 4 Poker
11.00 SOS Aforizmi o sportu
11.15 Sport klub 2 Košarka: Oldenburg – Brose
11.15 SOS Fudbalski miks
11.45 Eurosport 2 Fudbal, Bundesliga
11.50 Sport klub 3 Moto GP Muđelo, trka
12.00 Arenasport 3 Fudbal: Vasko – Korintians
12.00 Arenasport 2 Automoto, Indikar, Detroit
12.00 Arenasport 4 Košarka: Unikaha- Real Madrid
12.00 SOS Borilački sportovi
12.45 Eurosport 2 Fudbal: Engleska – Italija, četvrtfinale
12.55 Sport klub 2 Košarka: Klivlend – Golden Stejt
13.00 Arenasport 1 Fudbal: San Lorenco – River Plate
13.00 SOS SOS mreža
13.05 Eurosport 24 sata Le Mana, kvalifikacije
13.45 Arenasport 3 Fudbal: Juventus – Fiorentina
13.45 Arenasport 4 Bejzbol: Njujork Jenkis – Boston
14.00 Arenasport 2 Dokumentarni film
14.30 SOS SOS vesti
14.30 Sport klub 1 Fudbal: Litvanija – Slovačka
14.45 Sport klub 2 Fudbal: Tenerife – Gimnastik
15.00 Arenasport 1 Fudbal: Vasko – Korintians
15.00 Eurosport Biciklizam
15.00 Eurosport 2 Biciklizam, Francuska
15.15 SOS Sportski savez Srbije
15.30 Arenasport 2 Automoto, Argentina, pregled
16.00 Arenasport 3 Fudbal, pregled Lige šampiona
16.04 Sport klub 3 NBA finala
16.15 Sport klub 3 Pregled Naskar, Dover
16.15 Arenasport 4 Fudbal, Liga šampiona, polufinala
16.15 Sport klub 1 Fudbal: Srbija – Vels
16.30 SOS SOS vesti
16.30 Eurosport 2 Pariz: Polufinale dublova (m)
16.30 Arenasport 2 Rukomet,EHF LŠ, za 3. mesto
16.35 Eurosport Atletika: Pavo Nurmi igre
16.55 Sport klub 2 Fudbal: Mađarska – Rusija
17.00 Arenasport 3 Fudbal: Engleska – Škotska, direktno
17.00 Arenasport 1 Fudbal: Italija – Urugvaj
17.10 Sport klub 3 Fudbal: Blekpul – Ekseter
17.15 SOS Puls života – uživo
17.45 Eurosport 24 sata Le Mana, kvalifikacije
18.00 Arenasport 4 Automoto, Indikar, Detroit
18.00 Sport klub 1 Košarka
18.00 Arenasport 2 Košarka: Partizan – FMP
18.30 Sport klub 2 Košarka: CSKA – Himki, direktno
18.30 SOS SOS vesti
19.00 Arenasport 3 FIFA fudbal, emisija
19.00 Arenasport 1 Rukomet: Hanover – Lemgo
19.00 Sport klub 3 Fudbal: Ajntraht – Dortmund
19.15 SOS Sećanja
19.30 Arenasport 3 Fudbal: Obala Slonovače – Češka, direktno
19.30 Sport klub 1 Atletika, magazin
19.30 Eurosport 2 Biciklizam, Francuska
20.00 Arenasport 2 Dokumentarni film
20.00 Sport klub 1 Atletika, dijamantska liga Oslo, prenos
20.00 Arenasport 4 WRC najava, Italija
20.25 Arenasport 1 Automoto, ABS šou
20.25 Eurosport 2 Vesti
20.30 Arenasport 4 FIFA fudbal, emisija
20.30 Eurosport 2 Pariz: Polufinale (ž)
20.30 Sport klub 2 Svet sporta magazin
20.30 Arenasport 2 Rukomet: PSŽ – Vardar
20.30 SOS SOS kolaž
21.00 Arenasport 4 Fudbal: Boka Juniors – Independiente
21.00 Sport klub 3 Fudbal: Arsenal – Liverpul
21.00 Sport klub 2 NBA Action
21.00 Arenasport 1 Košarka: Mega Leks – Crvena zvezda, direktno
21.10 Eurosport Auto trke: Svetski šampionat izdržljivosti
21.10 SOS Fudbalski miks
21.30 Arenasport 3 Fudbal, Liga šampiona, polufinala
21.30 Sport klub 2 Fdubal: OFK Beograd – Željezničar
22.00 Sport klub 1 Fudbal, pregled kvalifikacija
22.00 Eurosport 24 sata Le Mana, kvalifikacije
22.00 Eurosport 2 Pariz: Polufinale dublova (m)
22.30 Arenasport 2 Boks, regionalna liga
22.30 SOS Sportski dnevnik
22.45 Sport klub 2 Fudbal: Crvena zvezda – Olimpija
22.50 Sport klub 3 Ragbi: Klermont – Saracens
22.55 Arenasport 1 Arenasport vesti
23.00 Arenasport 2 Boks
23.00 Sport klub 1 Vesti
23.00 Arenasport 4 Poker
23.15 SOS Košarka
23.25 Eurosport 2 Vesti
23.30 Arenasport 3 FIFA fudbal, emisija
23.30 Eurosport 2 Gem, set i Mats
23.30 Sport klub 1 NBA Action
23.30 RTS 2 Biciklizam: Trka kroz Srbiju
23.30 Arenasport 1 Fudbal: Juventus – Real Madrid
00.00 Arenasport 3 Foot Brazil, pregled
00.00 Arenasport 2 Fudbal, polufinale
00.00 Sport klub 1 Fudbal: Makedonija – Španija
00.00 Arenasport 4 Košarka: Crvena zvezda – Mega Leks
00.20 Eurosport Biciklizam
00.30 Arenasport 3 Fudbal: Sao Paulo – Vitoria, direktno
00.30 Sport klub 2 Magazin Premijer lige
00.45 SOS SOS vesti
00.45 Sport klub 3 Atletiks
01.00 SOS Noćni program
01.00 Sport klub 2 InCycle
01.10 Sport klub 3 Evroliga, pregled sezone
01.30 Sport klub 2 Atletika, Dijamantska liga, Rim
01.30 Arenasport 1 Rukomet, pregled EHF lige šampiona
01.40 Sport klub 3 Košarka: CSKA – Himki
01.45 Arenasport 4 Košarka, emisija U obruču
01.45 Sport klub 1 Svetski sportski magazin
02.00 Arenasport 2 Rukomet, pregled EHF lige šampiona
02.00 Arenasport 1 Hokej: Pitsburg – Nešvil, direktno
02.30 Arenasport 3 Dokumentarni film: Sep Blater
02.30 Sport klub 1 Top tenis
02.30 Arenasport 2 Dokumentarni film
02.45 Arenasport 4 Fudbal, Milan TV
03.00 Sport klub 1 Košarka: Klivlend – Golden Stejt, prenos
03.10 Sport klub 3 Odbojka: Modena – Konelijano (ž)
03.15 Arenasport 4 Rukomet, pregled EHF lige šampiona
03.30 Arenasport 2 Automoto, Indikar, Detroit, pregled
03.30 Arenasport 3 Clubland
03.30 Sport klub 2 Fudbal: Vojvodina – Sarajevo
03.45 Arenasport 4 Foot Brazil, pregled
04.00 Arenasport 3 Fudbal: Kostarika – Panama, direktno
04.15 Arenasport 4 Fudbal, Liga šampiona, polufinala
04.30 Arenasport 2 Rukomet: Vardar – Barselona
04.30 Arenasport 1 Fudbal: Boka Juniors – Independiente
04.45 Sport klub 2 Fudbal: Partizan – Rijeka
05.05 Sport klub 3 Fudbal: BiH – Gibraltar

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Podeli ovo:

Šta mislite o ovome?

Napišite komentar

Vaša mejl adresa neće biti objavljena.


*