Sportski TV program – četvrtak, 08. jun 2017.

Sportski TV program – četvrtak, 08. jun 2017.

07.00 Eurosport 2 Pariz, duel dana
07.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled kola francuske lige
07.25 Sport klub 2 Fudbal: Barselona – Alaves
07.30 Sport klub 3 Palakanestro: Trentino – Emporio Armani
07.45 Arenasport 2 Bejzbol: LA Dodžers – St Luis
08.00 Arenasport 1 Clubland
08.00 Sport klub 1 Košarka: Klivlend – Golden Stejt
08.00 Arenasport 4 Automoto, Argentina, pregled
08.00 Arenasport 3 Fudbal: Benfika – Vitorija Gimaraeš
08.00 Eurosport 2 Pariz, 4. dan
08.30 Arenasport 1 FIFA fudbal, emisija
08.35 Eurosport Biciklizam:Kriterijum Dofine Liberea
08.45 SOS SOS vesti
09.00 Sport klub 3 Fudbal: Grashopers – Bazel
09.00 Arenasport 4 Fudbal: Arsenal – Čelzi
09.00 Arenasport 1 Košarka: FMP – Partizan
09.05 SOS SOS mreža
09.15 Eurosport 2 Meksiko – Senegal, osmina finala
09.25 Sport klub 2 Fudbal: Ajntraht – Dortmund
09.45 Eurosport Fudbal, U20
09.50 RTS 2 Fudbal, SP mladi, polufinale
10.00 Sport klub 1 Fudbal: Turnir prijateljstva, prenos
10.00 Arenasport 2 Boks: Konion – Lanez
10.00 Arenasport 3 Fudbal: Monako – Juventus
10.30 SOS Sportski dnevnik
10.30 Arenasport 1 Arenasport vesti
11.0 SOS Aforizmi o sportu
11.00 Arenasport 4 Poker
11.00 Sport klub 3 Košarka: Oldenburg – Ulm
11.00 Arenasport 1 Fudbal: Internacional – Palmeiras
11.15 SOS Fudbalski miks
11.20 Sport klub 1 Program iz studija
11.25 Sport klub 2 Fudbal: Zorja – Olimpik
11.30 Eurosport 2 Pariz, 5. dan
12.00 Arenasport 2 Hokej, NHL
12.00 Eurosport Tenis: Rolan Garos – Miks parovi, prenos
12.00 Sport klub 1 Fudbal: Turnir prijateljstva, prenos
12.00 Arenasport 4 Košarka: Mega Leks – Spartak
12.00 SOS Borilački sportovi
12.00 Arenasport 3 Fudbal: Alanca Lima – Independiente
12.30 Sport klub 3 Košarka: Lokomotiva – CSKA
12.50 RTS 2 Fudbal, SP mladi, polufinale
13.00 SOS SOS mreža
13.00 Arenasport 1 Fudbal: Bolonja – Juventus
13.10 Sport klub 2 Fudbal: Ajaks – Mančester Junajted
13.45 Sport klub 1 Fudbal: Turnir prijateljstva, prenos
13.45 Arenasport 4 Bejzbol: LA Dodžers – St Luis
13.45 Arenasport 3 Fudbal: Fluminense – Gremio
14.00 Eurosport Tenis: Rolan Garos, prenos četvrtfinala
14.00 Arenasport 2 Dokumentarni film
14.10 Sport klub 3 Košarka: Golden Stejt – San Antonio
14.30 SOS SOS vesti
14.45 Eurosport Gem, set i Mats
15.00 HRT 2 Tenis: Rolan Garos
15.00 Arenasport 1 Fudbal: Alanca Lima – Independiente
15.00 Eurosport Tenis: Rolan Garos, žene
15.15 Sport klub 2 Fudbal: Konja – Basaksehir
15.15 SOS Sportski savez Srbije
15.30 Arenasport 2 Automoto, Argentina, pregled
15.30 Sport klub 1 Fudbal: Turnir prijateljstva, prenos
15.45 Arenasport 4 FIFA fudbal, emisija
16.00 Arenasport 3 UEFA Greag goals of European football
16.00 Sport klub 3 Moto GP Le Man, trke
16.15 Arenasport 4 Fudbal: Juventus – Monako
16.30 Arenasport 2 Rukomet: Lajpcig – Magdeburg
16.30 SOS SOS vesti
17.00 Arenasport 1 Fudbal: Ajaks – Mančester Junajted
17.00 Sport klub 1 Program iz studija
17.00 Arenasport 3 Fudbal: Angola – Japan, direktno
17.10 Sport klub 2 Svet sporta magazin
17.15 SOS Puls života – uživo
17.30 Sport klub 1 Atletika, magazin
17.35 Sport klub 2 Mobil 1 grid
17.55 RTS 2 Rukomet, Finale kupa Srbije
18.00 Arenasport 2 Košarka: FMP – Partizan
18.00 Arenasport 4 Hokej, NHL Plej of
18.00 Sport klub 1 Košarka: Klivlend – Golden Stejt
18.00 Sport klub 2 Trans vorld sport
18.30 SOS SOS vesti
19.00 Arenasport 1 Fudbal: Angers – PSŽ
19.00 Arenasport 3 Clubland
19.00 Eurosport Gem, set i Mats
19.00 Sport klub 3 Košarka: Ulm – Oldenburg, direktno
19.00 Sport klub 2 Košarka: Bešiktaš – Efes, direktno
19.15 SOS Sećanja
19.30 Arenasport 3 Fudbal: Engleska – Kuba, direktno
19.45 Arenasport 2 Ragbi, finale
20.00 Arenasport 4 Automoto, Indijanapolis 500, pregled
20.00 Sport klub 1 Atletika, dijamantska liga, Rim, prenos
20.30 SOS SOS kolaž
20.30 Arenasport 1 Košarka: Baskonija – Valensija, direktno
20.35 Eurosport Biciklizam:Kriterijum Dofine Liberea
20.50 Sport klub 3 Na današnji dan
20.55 Sport klub 2 InCycle
21.00 Arenasport 4 Fudbal: Benfika – Vitorija Gimaraeš
21.10 SOS Fudbalski miks
21.15 Eurosport 2 Gem, set i Mats
21.20 Sport klub 3 Fudbal: SBB Vukovi – Blu Dragons
21.25 Sport klub 2 NBA Action
21.30 Eurosport Fudbal, U20
21.30 Arenasport 3 Clubland
21.40 Eurosport 2 Vesti
21.50 Eurosport 2 Pariz, duel dana
21.55 Sport klub 2 Košarka. Himki – Zenit
22.00 Arenasport 3 Fudbal: Atletiko Madrid – Real Madrid
22.00 Arenasport 2 Boks: Valdez – Maringa
22.00 Sport klub 1 NBA Action
22.30 Sport klub 1 Najbolje od fudbala
22.30 Arenasport 1 Automoto, ABS šou
22.30 SOS Sportski dnevnik
22.45 Eurosport 2 Francuska – Italija, osmina finala
22.55 Arenasport 1 Arenasport vesti
23.00 Sport klub 1 Vesti
23.00 Arenasport 4 Poker
23.05 Eurosport Tenis: Rolan Garos
23.15 SOS Košarka
23.30 Sport klub 3 Svet sporta magazin
23.30 Sport klub 1 Košarka: Klivlend – Golden Stejt
23.30 Arenasport 1 Hokej, NHL finale plej ofa
23.35 Sport klub 2 Atletiks
23.50 Eurosport 2 Vesti
00.00 Sport klub 2 Košarka: Ulm – Oldenburg
00.00 Arenasport 4 Košarka: FMP – Partizan
00.00 Arenasport 3 Fudbal: Arsenal – Čelzi
00.00 Arenasport 2 Fudbal: Engleska – Kuba
00.10 Sport klub 3 InCycle
00.40 Sport klub 3 Magazin Premijer lige
00.45 SOS SOS vesti
01.00 SOS Noćni program
01.00 Sport klub 3 Fudbal: Midtjiland – Randers
01.30 Arenasport 1 Fudbal, pregled sezone Lige Evrope
01.35 Sport klub 2 Košarka: Bešiktaš – Efes
01.45 Arenasport 4 FIFA fudbal, emisija
01.45 Arenasport 3 Fudbal: Hurakan – Boka Juniors
02.00 Arenasport 2 Dokumentarni film
02.15 Arenasport 4 Automoto, ABS šou
02.45 Arenasport 1 Fudbal: Rionegro Agulias – Rasing Klub, direktno
02.45 Arenasport 4 Rukomet, pregled Bundeslige
02.50 Sport klub 3 Naskar, Šarlot
03.05 Sport klub 2 Fudbal: Hamilton -Dandi Junajted
03.15 Arenasport 4 Fudbal, Milan TV
03.30 Arenasport 2 Automoto, Indikar Indijanapolis, pregled
04.00 Arenasport 3 Fudbal: Češka Republika – Škotska
04.15 Arenasport 4 Fudbal: Monako – Juventus
04.30 Arenasport 2 Rukomet: Lajpcig – Magdeburg
04.30 Arenasport 1 Fudbal: Internacional – Palmeiras
04.50 Sport klub 2 Palakanestro: Avelino – Venecija

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa

Izvor Krstarica

Budite prvi u komentarisanju.

Šta mislite o ovome?

Vaša e-mail adresa neće biti objavljena.


*