Sportski TV program – četvrtak, 01. jun 2017.

Sportski TV program – četvrtak, 01. jun 2017.

07.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled kola francuske lige
07.05 Sport klub 3 Pregled F4, Evroliga
07.25 Sport klub 3 Fudbal: Atletiko Madrid & Valensija – Viljareal & Selta Sosijedad, multisnimak
07.30 Eurosport 2 Tenis
07.45 Eurosport 2 Ženeva, osmina finala
07.50 Sport klub 2 Pregled Segunda divizion
08.00 Arenasport 1 Foot Brazil, pregled
08.00 Arenasport 4 Fudbal: Ajaks – Mančester Junajted
08.00 Arenasport 3 Fudbal: Partizan – Mladost
08.00 Sport klub 1 Vesti
08.15 Arenasport 2 Hokej: Otava – Pitsburg
08.30 Sport klub 1 Top tenis
08.30 Arenasport 1 FIFA fudbal, emisija
08.45 Eurosport 2 Gran pri serija, Šangaj
08.45 SOS SOS vesti
08.55 Sport klub 2 Pregled ruske lige
09.00 Arenasport 1 Rukomet: Leven – Štutgart
09.00 Sport klub 1 Svet sporta magazin
09.00 SOS Sportski savez Srbije
09.10 Sport klub 3 Košarka. Golden Stejt – San Antonio
09.20 Sport klub 2 PL Netbusters
09.30 Eurosport Rolan Garos, duel dana
09.30 Sport klub 1 Košarka
09.45 Eurosport 2 Tenis
09.50 Sport klub 2 Jedrenje, Kina
10.00 SOS SOS mreža
10.00 Arenasport 4 Fudbal, pregled kola francuske lige
10.00 Arenasport 2 Boks
10.00 Eurosport 2 Pariz, kvalifikacije, 4. dan
10.00 Arenasport 3 Fudbal: Juventus – Barselona
10.30 Sport klub 2 ATP Uncovered
10.30 SOS Sportski dnevnik
10.30 Eurosport Gem, set iMats
10.30 Arenasport 1 Arenasport vesti
11.00 Eurosport Tenis: Rolan Garos, prenos
11.00 Arenasport 4 Poker
11.00 Arenasport 1 Fudbal: Horoja – Mozembe
11.00 Sport klub 2 ATP Lion, četvrtfinale, direktno
11.10 SOS Aforizmi o sportu
11.10 Sport klub 3 Košarka: Darušafaka – Banvit
11.15 SOS SOS mreža
11.15 Sport klub 1 Svetski sportski magazin
12.00 Arenasport 3 Fudbal: Ajaks – Mančester Junajted
12.00 Arenasport 4 Košarka: Unikaha – Tenerife
12.00 Arenasport 2 Hokej: Anahajm – Nešvil
12.00 Sport klub 1 Premijer liga, golovi sezone
12.10 SOS Fudbal: Rad, rezime sezone
12.55 Sport klub 3 Svet sporta magazinb
13.00 SOS Borilački sportovi
13.00 Arenasport 1 Fudbal: Palmeiras – Atletiko Tukuman
13.20 Sport klub 3 Pregled španske lige
13.45 Arenasport 4 Automoto, Indikar Indijanapolis, pregled
13.45 Arenasport 3 Fudbal: Gimnazija -River Plate
13.50 SOS Atletika
14.00 Sport klub 1 ATP Magazin
14.00 Arenasport 2 Dokumentarni film
14.20 Sport klub 3 Košarka: Fenerbahče – Tofas
14.30 SOS SOS vesti
14.30 Sport klub 1 Španska liga, najbolja utakmica
14.45 Arenasport 4 Rukomet, pregled EHF lige šamiona
15.00 Arenasport 1 Fudbal, Francuski kup, put do finala
15.00 Sport klub 2 Košarka: San Antonio – Golden Stejt
15.00 SOS Sportski savez Srbije
15.15 Arenasport 4 Fudbal, pregled Superlige Srbije
15.30 Arenasport 3 Clubland
15.30 Arenasport 2 Automoto, Portugal
15.55 Sport klub 3 ATP Uncovered
16.00 Arenasport 1 Fudbal: Bazel – Sion, direktno
16.00 SOS SOS mreža: Kruševac 037
16.00 Arenasport 3 Fudbal: PSŽ – Kaen
16.15 Arenasport 4 Fudbal: Monako – Borusija Dortmund
16.30 Sport klub 1 Premijer liga, najbolja utakmica
16.30 Sport klub 3 Fudbal: Altah – Rid, direktno
16.30 SOS SOS vesti
16.30 Arenasport 2 Rukomet: Leven – Štutgart
17.00 Sport klub 2 Fudbal: Kopenhagen – Brondbi, direktno
17.00 SOS Puls života – uživo
17.30 Eurosport 2 Francuska – Vijetnam
17.55 RTS 2 Rukomet (ž), finale kupa Srbije
18.00 Arenasport 4 Hokej: Anahajm – Nešvil
18.00 Arenasport 2 Košarka: Olimpijakos – Aris, direktno
18.00 Arenasport 1 Clubland
18.00 Arenasport 3 Fudbal: Napoli – Fiorentina
18.15 Eurosport 2 Moena – Ortisei St Ulrih, 18. etapa
18.30 SOS SOS vesti
18.30 Sport klub 1 Košarka: Himki – Zenit, prenos
18.30 Arenasport 1 Automoto, ABS šou
18.30 Sport klub 3 Trans vorld sport
19.00 SOS Fizioterapija
19.00 Arenasport 1 Fudbal, Kup Srbije, epizoda 1
19.05 HRT 2 Pop rok
19.15 SOS Autokomanda
19.30 Arenasport 1 Košarka: Mega Leks – Crvena zvezda, direktno
19.30 Sport klub 3 Košarka: Galatasaraj – Efes, direktno
19.30 Sport klub 2 NBA Action
19.45 Arenasport 2 Rukomet, pregled Bundeslige
20.00 Sport klub 2 InCycle
20.00 SOS Euromotus LBS pregled kola
20.00 Arenasport 4 Košarka. Barselona -Valensija, direktno
20.00 Arenasport 3 Fudbal: Crvena zvezda – Radnički
20.15 Arenasport 2 Ragbi: Lenster – Skarlets
20.15 Eurosport 2 Volfsburg – Braunšvajg, utakmica za opstanak
20.25 Eurosport Vesti
20.25 Sport klub 2 SK momenti
20.30 Sport klub 1 Palakanestro: Avelino – Venecija
20.30 Eurosport Fudbal: LŠ žene: Lion – PSŽ
20.45 Sport klub 2 Palakanestro: Emporio Armani – Trentino, direktno
21.05 SOS Fubalski miks
21.20 Arenasport 1 Fudbal: Ajaks – Mančester Junajted
21.25 Sport klub 3 NBA Action
21.55 Sport klub 3 Košarka: Gaziantep – Bešiktaš
22.00 Arenasport 4 Fudbal, Kup Srbije, epizoda 1 i 2
22.00 Arenasport 3 Fudbal: Bazel – Sion
22.15 Arenasport 2 Boks, regionalna liga
22.30 SOS Sportski dnevnik
22.30 Eurosport 2 Tenis
22.30 Sport klub 1 NBA Action
22.35 Sport klub 2 ATP Lion, četvrtfinale
22.45 Eurosport 2 Vesti
22.55 Arenasport 1 Arenasport vesti
22.55 Eurosport 2 Šou košarkaške Evrolige
22.55 Eurosport Vesti
23.00 Arenasport 4 Poker
23.00 Sport klub 1 Vesti
23.05 Eurosport 2 Nemačka -Meksiko
23.05 Eurosport Gem, set iMats
23.15 SOS Košarka
23.30 Eurosport Rolan Garos, duel dana
23.30 Sport klub 1 NBA program iz studija
23.30 Arenasport 1 FIFA fudbal, emisija
23.30 Sport klub 3 Magazin Premijer lige, specijal
23.50 Sport klub 2 Košarka. Zenit – Himki
00.00 Arenasport 3 Fudbal: Atletiko GO – Flamengo
00.00 Arenasport 4 Košarka: Mega Leks – Crvena zvezda
00.00 Arenasport 1 Fudbal: Napoli – Fiorentina
00.00 Arenasport 2 Fudbal: Bazel – Sion
00.30 Sport klub 3 Fudbal: Kopenhagen – Brondbi
00.30 Eurosport Tenis: Rolan Garos
00.45 SOS SOS vesti
01.00 Sport klub 1 NBA – najbolja utakmica plej ofa
01.00 SOS Noćni program
01.00 Eurosport Gem, set iMats
01.20 Sport klub 2 Magazin Premijer lige, specijal
01.30 Eurosport Tenis: Rolan Garos
01.45 Arenasport 3 Fudbal: Palmeiras – Atletiko Tukuman
01.45 Arenasport 4 Fudbal, Francuski kup, put do finala
02.00 Arenasport 2 Rukomet, pregled Bundeslige
02.00 Arenasport 1 Hokej: Otava – Pitsburg, direktno
02.15 Sport klub 2 Fudbal: Altah – Rid
02.30 Sport klub 3 Car Fashion
02.30 Arenasport 2 Dokumentarni film
02.45 Arenasport 4 Košarka, emisija U obruču
03.00 Sport klub 1 NBA finale, prenos
03.00 Sport klub 3 Naskar, Ol star, Šarlot
03.30 Arenasport 3 Clubland
03.45 Arenasport 4 Fudbal, Milan TV
03.55 Sport klub 2 Trans vorld sport
04.00 Arenasport 3 Fudbal: Nacional – Lanus
04.15 Arenasport 4 Fudbal: Monako – Borusija Dortmund
04.30 Eurosport Rolan Garos, duel dana
04.30 Arenasport 1 Fudbal: Mlada Boleslav – Slavija Prag
04.30 Arenasport 2 Rukomet: Flensburg – Vardar
04.45 Sport klub 2 Fudbal: Matersburg – Rapid
05.00 Sport klub 3 Fudbal: Sevilja – Osasuna

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Podeli ovo:

Šta mislite o ovome?

Napišite komentar

Vaša mejl adresa neće biti objavljena.


*