TV

Sport – tv prenosi, 1. Novembar

TV program – utorak, 1. novembar 2016.

Sport

06.00 Arenasport 4 Fudbal: Viktorija Plzen – Sparta Prag
06.00 Arenasport 2 Košarka: Estudiantes – Real Madrid
06.00 Sport klub 1 Pregled škotske lige
06.00 Eurosport Snuker: Kina
06.15 Arenasport 3 Fudbal: Sampdorija – Đenova
06.30 Sport klub 1 Pregled Premijer lige
06.40 Sport klub 3 Spidvej. Australija
06.45 Eurosport 2 Trka kroz Hajnan, Kina, 4. etapa
07.00 Arenasport 1 Fudbal, Arsenal TV
07.00 Sport klub 2 Bari – Bolton
07.30 Sport klub 1 Pregled Championship-a
07.45 Arenasport 2 INTERNATIONAL RIVALRIES
08.00 Arenasport 3 Fudbal: PSŽ – Marsej
08.00 Sport klub 1 Vesti
08.00 Arenasport 1 Rukomet, magazin Bundeslige
08.00 Arenasport 4 Fudbal: Roma – Palermo
08.15 Arenasport 2 Hokej: Edmonton – Vinipeg
08.30 Sport klub 1 Pregled portugalske lige
08.30 Arenasport 1 Clubland
08.45 Sport klub 2 Denver – Hjuston
08.45 SOS SOS vesti
08.45 Eurosport 2 Watts
09.00 Arenasport 1 Košarka: FMP – Partizan
09.00 Eurosport 2 Trka kroz Abu Dabi, 4. etapa
09.05 SOS Prva liga
09.10 Sport klub 1 Fudbal: Stouk – Svonsi
09.30 Sport klub 3 Car Fashion
10.00 Sport klub 3 Kazerta – Pistoja
10.00 Eurosport 2 Pregled Bundeslige
10.00 Arenasport 3 Fudbal: River – Atletiko Rafaela
10.00 SOS Crna tačka
10.00 Arenasport 2 Boks: Kanelo – Smit
10.00 Arenasport 4 Fudbal: Atletiko MG – Figuerense
10.30 Arenasport 1 Arenasport vesti
10.30 Eurosport Konjički sportovi: Melburn
10.45 SOS Sportski dnevnik
11.00 Sport klub 1 Tenis: ATP Pariz, prenos
11.00 Eurosport Pregled MLS
11.00 Arenasport 1 Fudbal: Milan – Juventus
11.00 Eurosport 2 Skejt Amerika
11.10 SOS Total soker
11.25 Sport klub 3 Australija, Moto, trke
11.30 Eurosport Fudbal
11.30 Sport klub 2 Braga – Čavez
12.00 Arenasport 4 Košarka. Huventud – Baskonia
12.00 Arenasport 2 Auto moto, mobil auto
12.00 Arenasport 3 Fudbal: Burnmut – Totenhem
12.00 Arenasport 2 Fudbal: Klub Briž – Anderleht
12.00 Eurosport Superbajk: Svetsko prvenstvo Katar
12.30 Eurosport Snuker: Kina
12.30 Eurosport 2 Evropsko prvenstvo: Budimpešta, finale
12.45 SOS SOS vesti
13.00 Arenasport 1 Fudbal: Žarkovo – Partizan, direktno
13.05 SOS SOS koš
13.30 Sport klub 2 ATP Beč, VTA Premijer Singapur, finalni turnir
14.00 Arenasport 4 Fudbal, poljski kup, direktno
14.00 Eurosport 2 Pregled Bundeslige
14.30 Arenasport 2 Rukomet, Bundesliga
14.45 SOS SOS vesti
15.00 Arenasport 1 Fudbal: Liverpul – Vest Bromvič
15.00 Arenasport 3 Fudbal: PSŽ – Marsej
15.00 Eurosport 2 Univerzitetska liga. 3×3, Kina
15.00 Sport klub 2 ATP Bazel, ATP Beč
15.15 SOS Fudbal, Autokomanda
15.30 Arenasport 2 Emisija U obruču
15.30 Eurosport Superbajk: Svetsko prvenstvo Katar
15.45 Sport klub 3 Pregled Championship-a
15.55 Sport klub 3 Denver – Hjuston
15.55 SOS Prva liga, derbi kola
16.00 Arenasport 4 Fudbal, Arsenal TV
16.30 Arenasport 2 Rukomet, EHF liga šampiona
16.30 Eurosport 2 Trka kroz Hajnan, Kina, 4. etapa
16.45 SOS SOS vesti
17.00 Arenasport 3 Fudbal: Torino – Lacio
17.00 Eurosport Pregled MLS
17.00 Arenasport 4 Fudbal, belgijska liga
17.00 Arenasport 1 Clubland
17.15 SOS Crna tačka
17.30 Arenasport 4 Fudbal, poljski kup, direktno
17.30 Eurosport 2 Internacionalni šampionat, Dačin
17.30 Arenasport 1 Rukomet, Liga šampiona
18.00 Arenasport 2 Rukomet: Vezprem – Nekse, direktno
18.00 Arenasport 1 Košarka: Neptunas – Vareze, direktno
18.05 SOS Ženski fudbal
18.30 Sport klub 3 CSKA – Medveščak
18.45 SOS Sportski dnevnik
18.55 Eurosport Vesti
19.00 Arenasport 3 Fudbal: Spartak – Crvena zvezda
19.00 Eurosport 2 FIFA fudbal, magazin
19.00 Eurosport Svi sportovi
19.10 SOS Prva liga, pregled kola
19.30 Arenasport 4 Rukomet, EHF liga šampiona žene
19.30 Eurosport 2 Fudbal: MLS liga
19.45 Arenasport 2 INTERNATIONAL RIVALRIES
20.00 Eurosport 2 Skejt Amerika
20.00 Arenasport 2 Košarka: Mega Leks – Cibona, direktno
20.00 Arenasport 4 Fudbal, italijanska liga
20.00 Arenasport 1 Rukomet, magazin Bundeslige
20.00 Eurosport Snuker: Kina
20.05 SOS Futsal, pregled kola
20.15 Arenasport 1 Fudbal, Liga šampiona, emisija
20.30 SOS SOS kolaž
20.45 SOS SOS vesti
20.45 Arenasport 4 Fudbal: Đenova – Milan, direktno
20.45 Arenasport 1 Fudbal: Liverpul – Totenhem, direktno
21.00 Eurosport 2 Watts
21.00 Sport klub 3 Real Madrid – Baskonia
21.00 Arenasport 3 Fudbal: Nant – Angers, direktno
21.10 SOS SOS bubamara
22.00 Eurosport Biciklizam: London
22.00 Arenasport 2 Boks: Parker – Dimitrenko
22.00 Eurosport 2 Internacionalni šampionat, Dačin
22.30 Sport klub 2 KHL: Ice week
22.45 Arenasport 1 Fudbal, pregled Lige Evrope
22.45 Arenasport 4 INTERNATIONAL RIVALRIES
22.45 SOS Sportski dnevnik
22.45 Sport klub 2 Lote – Leverkuzen
22.50 Sport klub 3 VTA Singapur, ATP Beč, ATP Bazel
22.55 Arenasport 1 Arenasport vesti
23.00 Sport klub 1 Vesti
23.00 Arenasport 3 Fudbal: Žarkovo – Partizan
23.00 Arenasport 4 Poker
23.00 Eurosport Porše superkup, pregled sezone
23.10 SOS Futsal
23.30 Sport klub 1 Top tenis
23.30 Arenasport 1 Fudbal: Đenova – Milan
23.55 Eurosport 2 Vesti
00.00 Sport klub 1 Odbojka LŠ (ž): Brčko – Kan
00.30 Eurosport Superbajk: Svetsko prvenstvo Katar
00.45 SOS SOS vesti
01.00 SOS SOS koš
01.25 Sport klub 1 Tenis: ATP Bazel, pregled
02.20 Sport klub 1 Odbojka: Peruđa – Modena
03.00 SOS Noćni program
04.00 Sport klub 1 Fudbal: Augsburg – Bajern
05.40 Sport klub 1 Evroliga, pregled

 
Izvor

Šta mislite o ovome?

Politika

Vesti iz politike

Romska partija: Umesto “šator politike”, novi format rešenja

NIКO NEMA PRAVA DA STVARA ATMOSFERU UNOŠENJA SUMNJU U LEGITIMITET VLASTI NAКON NAREDNIH PARLAMENTARNIH IZBORA, NAPROTIV, SVI IMAMO OBAVEZU DA КROZ INSTITUCIONALNI DIJALOG DAJEMO DOPRINOS ZA ODRŽAVANJE FER IZBORA. ONAJ КO NE RAZUME SA КIME I GDE SE VODI DIJALOG DOКAZUJE КUКAVIČLUК I NESPREMNOST ZA NALAŽENJE LEGITIMNIH PUTEVA PROHODNOSTI DEMOКRATSКE IDEJE.

Translate »
%d bloggers like this: