Sport – tv prenosi, 1. Novembar

TV program – utorak, 1. novembar 2016.

Sport

06.00Arenasport 4Fudbal: Viktorija Plzen – Sparta Prag
06.00Arenasport 2Košarka: Estudiantes – Real Madrid
06.00Sport klub 1Pregled škotske lige
06.00EurosportSnuker: Kina
06.15Arenasport 3Fudbal: Sampdorija – Đenova
06.30Sport klub 1Pregled Premijer lige
06.40Sport klub 3Spidvej. Australija
06.45Eurosport 2Trka kroz Hajnan, Kina, 4. etapa
07.00Arenasport 1Fudbal, Arsenal TV
07.00Sport klub 2Bari – Bolton
07.30Sport klub 1Pregled Championship-a
07.45Arenasport 2INTERNATIONAL RIVALRIES
08.00Arenasport 3Fudbal: PSŽ – Marsej
08.00Sport klub 1Vesti
08.00Arenasport 1Rukomet, magazin Bundeslige
08.00Arenasport 4Fudbal: Roma – Palermo
08.15Arenasport 2Hokej: Edmonton – Vinipeg
08.30Sport klub 1Pregled portugalske lige
08.30Arenasport 1Clubland
08.45Sport klub 2Denver – Hjuston
08.45SOSSOS vesti
08.45Eurosport 2Watts
09.00Arenasport 1Košarka: FMP – Partizan
09.00Eurosport 2Trka kroz Abu Dabi, 4. etapa
09.05SOSPrva liga
09.10Sport klub 1Fudbal: Stouk – Svonsi
09.30Sport klub 3Car Fashion
10.00Sport klub 3Kazerta – Pistoja
10.00Eurosport 2Pregled Bundeslige
10.00Arenasport 3Fudbal: River – Atletiko Rafaela
10.00SOSCrna tačka
10.00Arenasport 2Boks: Kanelo – Smit
10.00Arenasport 4Fudbal: Atletiko MG – Figuerense
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
10.30EurosportKonjički sportovi: Melburn
10.45SOSSportski dnevnik
11.00Sport klub 1Tenis: ATP Pariz, prenos
11.00EurosportPregled MLS
11.00Arenasport 1Fudbal: Milan – Juventus
11.00Eurosport 2Skejt Amerika
11.10SOSTotal soker
11.25Sport klub 3Australija, Moto, trke
11.30EurosportFudbal
11.30Sport klub 2Braga – Čavez
12.00Arenasport 4Košarka. Huventud – Baskonia
12.00Arenasport 2Auto moto, mobil auto
12.00Arenasport 3Fudbal: Burnmut – Totenhem
12.00Arenasport 2Fudbal: Klub Briž – Anderleht
12.00EurosportSuperbajk: Svetsko prvenstvo Katar
12.30EurosportSnuker: Kina
12.30Eurosport 2Evropsko prvenstvo: Budimpešta, finale
12.45SOSSOS vesti
13.00Arenasport 1Fudbal: Žarkovo – Partizan, direktno
13.05SOSSOS koš
13.30Sport klub 2ATP Beč, VTA Premijer Singapur, finalni turnir
14.00Arenasport 4Fudbal, poljski kup, direktno
14.00Eurosport 2Pregled Bundeslige
14.30Arenasport 2Rukomet, Bundesliga
14.45SOSSOS vesti
15.00Arenasport 1Fudbal: Liverpul – Vest Bromvič
15.00Arenasport 3Fudbal: PSŽ – Marsej
15.00Eurosport 2Univerzitetska liga. 3×3, Kina
15.00Sport klub 2ATP Bazel, ATP Beč
15.15SOSFudbal, Autokomanda
15.30Arenasport 2Emisija U obruču
15.30EurosportSuperbajk: Svetsko prvenstvo Katar
15.45Sport klub 3Pregled Championship-a
15.55Sport klub 3Denver – Hjuston
15.55SOSPrva liga, derbi kola
16.00Arenasport 4Fudbal, Arsenal TV
16.30Arenasport 2Rukomet, EHF liga šampiona
16.30Eurosport 2Trka kroz Hajnan, Kina, 4. etapa
16.45SOSSOS vesti
17.00Arenasport 3Fudbal: Torino – Lacio
17.00EurosportPregled MLS
17.00Arenasport 4Fudbal, belgijska liga
17.00Arenasport 1Clubland
17.15SOSCrna tačka
17.30Arenasport 4Fudbal, poljski kup, direktno
17.30Eurosport 2Internacionalni šampionat, Dačin
17.30Arenasport 1Rukomet, Liga šampiona
18.00Arenasport 2Rukomet: Vezprem – Nekse, direktno
18.00Arenasport 1Košarka: Neptunas – Vareze, direktno
18.05SOSŽenski fudbal
18.30Sport klub 3CSKA – Medveščak
18.45SOSSportski dnevnik
18.55EurosportVesti
19.00Arenasport 3Fudbal: Spartak – Crvena zvezda
19.00Eurosport 2FIFA fudbal, magazin
19.00EurosportSvi sportovi
19.10SOSPrva liga, pregled kola
19.30Arenasport 4Rukomet, EHF liga šampiona žene
19.30Eurosport 2Fudbal: MLS liga
19.45Arenasport 2INTERNATIONAL RIVALRIES
20.00Eurosport 2Skejt Amerika
20.00Arenasport 2Košarka: Mega Leks – Cibona, direktno
20.00Arenasport 4Fudbal, italijanska liga
20.00Arenasport 1Rukomet, magazin Bundeslige
20.00EurosportSnuker: Kina
20.05SOSFutsal, pregled kola
20.15Arenasport 1Fudbal, Liga šampiona, emisija
20.30SOSSOS kolaž
20.45SOSSOS vesti
20.45Arenasport 4Fudbal: Đenova – Milan, direktno
20.45Arenasport 1Fudbal: Liverpul – Totenhem, direktno
21.00Eurosport 2Watts
21.00Sport klub 3Real Madrid – Baskonia
21.00Arenasport 3Fudbal: Nant – Angers, direktno
21.10SOSSOS bubamara
22.00EurosportBiciklizam: London
22.00Arenasport 2Boks: Parker – Dimitrenko
22.00Eurosport 2Internacionalni šampionat, Dačin
22.30Sport klub 2KHL: Ice week
22.45Arenasport 1Fudbal, pregled Lige Evrope
22.45Arenasport 4INTERNATIONAL RIVALRIES
22.45SOSSportski dnevnik
22.45Sport klub 2Lote – Leverkuzen
22.50Sport klub 3VTA Singapur, ATP Beč, ATP Bazel
22.55Arenasport 1Arenasport vesti
23.00Sport klub 1Vesti
23.00Arenasport 3Fudbal: Žarkovo – Partizan
23.00Arenasport 4Poker
23.00EurosportPorše superkup, pregled sezone
23.10SOSFutsal
23.30Sport klub 1Top tenis
23.30Arenasport 1Fudbal: Đenova – Milan
23.55Eurosport 2Vesti
00.00Sport klub 1Odbojka LŠ (ž): Brčko – Kan
00.30EurosportSuperbajk: Svetsko prvenstvo Katar
00.45SOSSOS vesti
01.00SOSSOS koš
01.25Sport klub 1Tenis: ATP Bazel, pregled
02.20Sport klub 1Odbojka: Peruđa – Modena
03.00SOSNoćni program
04.00Sport klub 1Fudbal: Augsburg – Bajern
05.40Sport klub 1Evroliga, pregled

 
Izvor

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Translate »
%d bloggers like this: